Holky poraďte prosím :-(

24.01.2010

Ahoj holky, prosím poraďte, včera mi vyrazil opar přes půlku dolního rtu..je fakt masivní a bolí. Někde jsem četla, že je to pro mimi nebezpečný...víte o tom něco? Nemáte nějaký zaručený trik na jeho rychlé zaléčení - ráda bych se toho hajzlíka co nejrychleji zbavila a měla pusinu jako dřív..Díky a přeju krásnou neděli...vám i drobečkům..

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj zlatíčko, prosím tě hlavně si na to nepatlej herpesin nebo zovirax atd, to v těhu nesmíš, já mám s opary velké problémy, jelikož se mi nedělají jen na rtech a v ústech, na začátku těhu jsem jich měla asi pět a doporučili mi v nemocnici jen herpexin- není to chemie, jen lysin se zinkem, jako doplněk stravy k rychlému zahojení a koupíš ho v lékarně bez předpisu. Jinak řadu let používám zovirax tablety ale v těhu nesmím a zakázali i ty masti co jsou přímo na opary. Pokud si opar měla i před těhu, tak by se nemělo nic moc stát, jelikož si plod udělal imunitu, horší by bylo pokud by si ho měla na genitáliích při porodu, to by museli udělat císaře, aby se nedostal mimiš do styku s oparem.

já měla při dceři hodně opary a ona na to taky dost trpěla,s tím nic neuděláš ale dobrá je zinková mast,stojí pár korun a žekla bych že to vyhojí rachlejš než ty drahý co jsou pčímo na to,tohle mi doporučila lékárnice,že to vysušuje a já na to nedám dopustit

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka