Holky pomooooc | Moje těhotenství.cz

Holky pomooooc

Obrázek uživatele 1mazlik1

  Ahojky holčiny, potřebuji od Vás poradit,

  Začala jsem brát ten clostilbegyt, dneska ho 5 den, měřím si i BT minulý měsíc jsem krásnou křivku, a tenhle cio beru clostillbegyt tak BT skáče nahoru a dolů tak nevím co mám dělat, jestli je to naprosto normální nebo ne, Kdo jste ji bral prosím poraďte. Děkuji předem za všechny odpovědi.


  Komentáře

  Obrázek uživatele powynka

  Ahoj mazliku Smile ja ted clostilbegyt budu taky brat az to dostanu Smile za 8 dní zacnu ale podle mne je to normalní jelikož ty prásky v tobe vytvaři foliky a mění se ti to tam, Já už brala prasky podobne clomhexal a po nich me desne bolelo břicho tak doufám že tady po tech mě tolki nebude bolet Smile určitě je to normalní neboj:-)

  Obrázek uživatele 1mazlik1

  Ahojky powynko, :j) děkuji za zprávičku potěšila mě, dofám že se nám to teď povede moc bych si to přála. Jak dloho se už snažíte??? My už 14 měsíců. Držím palečky ve snažílkování. Jednička Jednička

  Obrázek uživatele powynka

  My už se snažíme 4 roky tak se neboj Smile nebudeš tady sama Smile je nas tiu více, s takovými problémy:-) taky jsem zvědavá jak ti ty prašky pomohou Smile a píchnes si sama tu injekci ten Pragnyl?

  Obrázek uživatele 1mazlik1

  Já si ještě žádné iněkce nepíchám, jen beru ten clostilbegyt a proveru na srovnání cyklu. To ti budu držet moc pelačky ať už se zadaří. A ty chodíš do nějkého centra???