Holky - musím se vypsat- znáte to taky - o vás,ale bez vás!!! | Moje těhotenství.cz

Holky - musím se vypsat- znáte to taky - o vás,ale bez vás!!!

Obrázek uživatele Marcelka01

  Ahojky,přeji krásnou neděli.Holky mám potřebu se vypsat.A nevím zda to dočtete až do konce.Když jsem zjistila,že jsem těhotná tak jsme to řekli našit a jeho rodičům.A chtěla jsem aby se to nikomu neříkalo dokud nebudu mít nějakou jistotu,že to nedopadne jako před tím.Tak úderem kontroly co jsem si byla jistá,že to jde tím správným směrem jsem povolila to říci.Manžel to dodržel.Proč to píšu.Včera jsme byli na oslavě narozenin.A tchýně,že to tam řekneme - jako mé švagrové a tomu jejímu a dětem.A já říkám stejně to vědí.Tak jim to řekla a než to dořekla tak jsem na švagrové viděla,že to ví.je pravda,že jediná ta manželova neteř to nevěděla té je 14.let.A žádná reakce ani od jednoho.Což mé hormónky trochu naštvalo a v noci jsem kvůli tomu brečela :§) :§) :§) .Já říkám,že mé těhotenství bylo veřejným tajemnstvím.Že to každý věděl,ale neřekl to.O mne,ale beze mne.
  Tak snad jste to dočetly až do konce.

  Komentáře

  Obrázek uživatele lie

  Ahoj, věřim jak ti muselo být. Já mám rozvedené rodiče, a když jsem to řekla mé mámě tak byla nadšená, její první vnouče. A můj otec - je mu jsem řekla že jsem těhotná, že bude dědeček a on, na mě pouze tak díval, a řikal "Hm, myslíš že je to dobré?" A to bylo vše, žádný emoce nic, on má ještě druhou ženu, a ta chtěla dítě, ale jí to nešlo, tak když se to dozvěděla,pouze na mě zahlížela, jaktože já mohu mít dítě a ona ne. Jinak teď plánujem svatbu, a vlastní táta mi dělá hrozný naschvály. A jinak přítelova rodina vše přijala v naprosté pohodě. A moje babička, když jsem jí řekla že plánujem mimi, tak mi řekla že potratim, že jsem hubená. Takže taky nic pozitivního.

  Obrázek uživatele andilek83

  Ahojky, celkem Tě chápu.. také mám tchýni v baráku, než jsem otěhotněla, myslela jsem si, že mám tchýni moc fajn...Ale když jsme jí to s partnerem oznámili, jen tak překvapeně pozvedla obočí a tak nějak jako pogratulovala a jen se zajímala, zda jako bude v pořádku, když beru léky. Což bych pochopila, ale ten vyděšený výraz plný překvapení, které nebylo dle jejích představ... Bylo na ní vidět, že radostí neskáče... To švagr ani nepogratuloval... Jem se zděsil... Jak se to slučuje s mými léky. Tak když jsem ho ubezpečila tak jako mne lékaři, že mimi je úplně v pohodě a tyto léky na něj nemohou mít vliv, přestal mě děsit vším možným a už se o tom nebavil.. Ani jednou nepogratuloval, ani se neusmál, NIC.. Jak říkám, když jsme mu to oznámili, tvářil se, jak kdybychom mu ucpali záchod.. To má rodina byla v pohodě...Všichni zavýskali a jen se zeptali, co mimi a léky? Je to ok? Když jsem řekla, že jo, dál se neptali a jen pořád, co potřebuju, jak se cítím... Jenže s mou rodinou nežijem.. A teď mi tchýně radí, jak neám mít dítě v ohrádce na zahradě, že se na něj bude prášit, ale jenom v kočáru (co, až v něm nebude chtít jen ležet,ale hrát si???) a že jen na cestu z porodnice a třeba dohromady 5, 6 cest autem za půl roku je autosedačka blbost, že malé můžu mít na klíně... Taky až budeme přestavovat, tak kde budeme mít manželskou postel!!! :jawdrop: Joooo, je to taky děsně příjemný. :s: No a tento týden mi oznámila, že jsem otěhotněla moc brzo a vlítli jsme do toho po hlavě bez rozmyslu... To také potěší, evidentně nechtěla vnouče či co... Partner ji stále omlouvá tím, že je to prý strašnej pragmatik a neuvědomuje si kolikrát, co řekne, myslí na vše jen v té realistické a pramatické rovině, navíc vychovala 3 kluky a manžel jí moc nepomáhal, tak musela být generál. Ale to přece neznamená, že mi bude řídit život..!!! No jo, hold mi nezbývá, než doufat, že se nám jednou podaří odstěhovat se někam za Prahu jen do svého baráku...což se také neobejde bez rad a s prominutím keců, asi počítá s tím, že spolu zestárnem...ale já chci žít SVŮJ život a ne po jejím, ještě když na mne kouká a udílí rady, jak zvládat těhu emoce, co dělat, nedělat a zprvu se tvářila jak když jsme jí opařili kafem..

  Obrázek uživatele Wer-Unka

  ... já to taky nechtěla nikomu na začátku říkat - jen rodičům a tchýni, ale i když jsem si výslovně přála, aby to zůstalo zatím jen mezi námi - všichni zúčastnění (vč. manžela) to roztroubili kde se dalo Smile Nejvíc samozřejmě tchýně - klasika... Museli jsem jí trochu hned na začátku usměrnit, protože mě pořád chodila objímat a oblíbávat a dělala na mě cukrblíky a manžela (resp. jejího syna) pořád vychvalovala jaký je šikula a king - a no tohle divadélko já prostě nejsem. Tak teď pro jistotu zahájila druhý extrém - nezajímá se vtéměř vůbec (a to spolu bydlíme v jednom domě). Nezeptá se mě, jak mi je, jestli něco nepotřbuji (když vidí, že je mi blbě a jde např. nakoupit nebo do lékárny či na poštu). Když jí řeknu, že mi je špatně a že jsem teď zvracela, tak se mě zeptá jestli si s ní dám cigaretu (přitom jsem logicky přestala už kouřit a hrozně mi to smrdí). No takže si to tak neber - reakce blízkého okolí hsou fakt někdy hodně divné Smile

  Obrázek uživatele martina2105

  jo jo to taky znam,akorat u nas z toho meli vsichni radost,ze se nam to po 5letech povedlo,taky sme chteli aby se to zatim nerozkriklo,ale bohuzel,akorat segra ze je to dobry vtip,
  a pristi tehu?uz to nikomu nerekneme dokud to nepujde videt,tahle zkusenost nam stacila
  preji hezke tehulkovani Pápá

  Obrázek uživatele Elík 01

  Nám podobný zážitek takže vím jak se cítíš. Když jsem na vánoce řekly že jsem těhotná a ukázala jsem fotku z ultrazvuku tchánovcům a švagrový. Tak seděly na sedačce čuměly a nic neřekly za 5 minut se tchán zeptal manžela jaký si má koupit gumy na auto. :jawdrop: Byla jsem z toho na mrtvici. Strašně mě to vzalo. Bydlíme v jednom baráku a tchýně se celý těhu ani nezeptala jak se mám. Ani nevěděla jak se bude mimi jmenovat. Nezajímalo jí to. :#o: Už dva měsíce malýho neviděla.

  Obrázek uživatele Marcelka01

  to tchýně ta se zase ptá.ona je dobrá.

  Obrázek uživatele Andělína

  Marcelko nic si z toho nedělej. Mému synu tchán s tchýní odpověděli smskou, že děkují za informaci.....

  Obrázek uživatele Marcelka01

  je teda dobrý....

  Obrázek uživatele Andělína

  jak to měli, co cítili, ale u malého radost neměli :s: no jo, bylo mi 18 a chlupatému 23. Teď malého zbožňují... třeba prostě jen neumí říct, že jsou rádi... nevím. Každopádně bydlí s nimi švára se dvěma dětma, takže kolem sebe mají dětí pořád dost, to taky asi dělá hodně.

  Obrázek uživatele Mischel

  Tak my to tchyni řekli v 6 týdnu a ona na to co stím budem dělat,jsme na ní koukali jak na zjevení a pak se to řeklo jedný švagrový co už má roční dítko a ona taky co stím budem dělat. Ale tchyni se to pak rozleželo v hlavě a moc se těší,hlavně je ráda že to bude holčička a nakupuje o sto šest Smile ale švagrová ta snámi nemluví a na víc nás pomlouvá,jaký sme socky bez peněz a že si furt půjčujem peníze.Přitom ten můj jezdí kamionem a na nedostatek si nemůžem stěžovat :-)Ona jen prostě žárlí že nebude díky jejímu prckovi už středem pozornosti. No a druhá švagrová Smile Moje rodina my na to řekla že tři děti nezvládnu,mám už dvě děti 10 a 5 ale já nemám strach,děti mám rozumný a hodný. Ted už je má rodina s tím smířená a vše je ok Smile

  Obrázek uživatele Cophia

  moje tchýně to rozkecala uplně všude kde se dal a dokonce hned chtěla kupovat kořárek,ale když zjistila kolik stojí ak jí to přešlo :s: Jinak sem se se ní chytla,kvuli tomu že až bude ´druhý mimi tak naše 2letá holčička už bude spát ve svém pokojíku aby jí prcek v noci nerušil,no ta byla z toho uplně hotová že by sme měli spát všichni pohromadě,tak sem jí řekla že at se nestará že nejsme opičky :s: moje tchýně je hroznej organizátor a nejradči by chtěla aby bylo všechno podle ní.no nic papa Pápá

  Obrázek uživatele Marcelka01

  stěžovat nemůžu,ale zamrzí to.Je fakt,že buď to tu vědí a neřeknou-nebo opravdu nevědí.Ono se to odněkud vyvalí.

  Obrázek uživatele Kalinová

  Ahoj,
  tak přesně tenhle problém jsme řešili i mi. Nakonec jsme to udělali tak, že jsme to oznámili rodině až ve 12.týdnu. Sice se netvářili moc nadšeně, že jsme to tajili, ale zvládli to. Mám mamku i tchýni a ani jedna by to nevydržela nikomu neříct. A to potom jde jako lavina a najednou to ví úplně každý. Už na to nemysli a opatruj se potřebujete to oba.
  Na kašel jitrocelový sirup. Skoro nic totiž v těhu není.
  Hezký den Pa Pa

  Obrázek uživatele petra 1

  Ahoj, z toho si nic nedělej. Bohužel někdo je už takovej a řekne to dál i když slíbí že to neřekne Sad . Tak u nás to bylo podobně. Sad Moje tenkrát nastávající tchýně to vykecala celé vesnici uz v 8tt. Ne A to slíbila že to nikomu neřekne. Chtěli sme jen aby se těšili s náma i když už 2 vnoučátka mají. Pak jsem bohužel potratila v 10tt :\\: . Samozřejmě tu vesnici neobešla podruhé a neřekla co se stalo. A tak všichni měli narážky na mimčo,.... Teď když jsem otěhotněla, tak sme jim to neřekli do 20tt. Moji rodiče to věděli vždy od začátku Wink , no ani jednou to nikomu neřekli a těšili se s náma Wink .

  Obrázek uživatele Marcelka01

  když jsem byla prvně těhu.Věděl to každý-že jsem těhu.ale pak,že už nejsem těhu nikdo nevěděl. Smile

  Obrázek uživatele Beru

  neboj,nejsi v tom sama, já jsem teprve v osmém týdnu a taky ještě nechci, aby to všichni věděli, jenže okolí to vidí holt jinak, moc mě štvě, že si neuvědomují, že je to naše rozhodnutí a naše věc, že si nepřejeme, aby se to zatím říkalo. Ale už jsem se zařekla, že se nebudu rozčilovat, nemá to cenu. A ty si s toho taky nic nedělej Wink

  Obrázek uživatele Marcelka01

  ale mrzelo mne to.Je to naše věc.

  Obrázek uživatele Beru

  my jsme také o jedno mimi přišli a o to víc se teď bojíme a taky jsme to chtěli tajit,ale holt neutajilli. I v práci už se o tom šušká, jelikož marodím kůli špinění,ale tam se pořád snažim zatloukat. Taky nevim,, co je jim do toho!!!! Ale lidi jsou holt takový.

  Budu náhradní matka

  Ahoj maminky a všechny ostatní...

  Kam na pohotovost v Brně

  Ahoj holky, potřebuji poradit. Jsem v 8 týdnu těhotenství, zvracím asi měsíc....

  Zvracení 6x denně v tehotenstvi

  Ahoj holky, potřebuji poradit. Jsem v 8tt a zvracím už měsíc, na začátku jsem zvracela 5x denně, nemohla jsem ani vstát s postele, pak...

  Milující maminka

  Dobrý den 

  Jsem těhotná ,bohužel jsi miminko nechat nemuzu 

  jsem 23 léta studentka,tatínek 25student a nejsme připraveni...

  Čekáme páté miminko

  Ahojy,tento učet už má přes 3roky a ted jsem si vzpoměla na tuto stránku.Mám čtyři děti,v Listopadu 2019 jsem potratila v 7tt(již po...

  spineni ustalo a teplota se zvedla, tak to bude bud mimisek nebo teprve ovu Smile

  cetla jsem v casopisu, ze americani vyvinuli test, samozrejme nechteji prozradit jak funguje, ale vycurate se a bud se ukaze modra nebo ruzova carka a budete hned na zacatku vedet, co mate za kuliska...jinak nevim prsne jak se to jmenuje nebo jestlije to k dostani i tady, ale kdyz si zadate trebas i ve svete Inteligender nebo gender prediction test, tak by to snad melo neco najit

  aho holky poradí mi některá začala sem držet dietu a cvičit jím tu dělenou stravu a od 5h už nic nejím a cca za 3týdny sem nic nezhubla a to před těhu když sem tohle dodržovala tak to šlo dolu hned myslíte že to jsou ještě hormony dr. mi říkala že do 3 měsíců od porordu sem ještě jako by těhu a já budu už 3. měsíc po por.

  Ahojky,přeji krásnou neděli.Holky mám potřebu se vypsat.A nevím zda to dočtete až do konce.Když jsem zjistila,že jsem těhotná tak jsme to řekli našit a jeho rodičům.A chtěla jsem aby se to nikomu neříkalo dokud nebudu mít nějakou jistotu,že to nedopadne jako před tím.Tak úderem kontroly co jsem si byla jistá,že to jde tím správným směrem jsem povolila to říci.Manžel to dodržel.Proč to píšu.Včer

  Ahojky, chci se zeptat, kdy jste začali s vašimi dětičkami jezdit na kolo - vzadu na sedačce? Díky moc za odpověď..

  Ahojky holky,co je dobré na kašel a teplotu v těhu?

  Ahojky Maminky

  Ahoj holky,poradíte nějaké vychytávky pro cestu busem s 3,5 měs.mimčem? Jedem za taťkou do Francie 12 hodin přes noc - bus bývá poloprázdný,místa je tam dost...přemýšlím ale, jak dát malého spát,vezmu asi tašku z kočárku,snad se tam nějak poskládáme...přemýšlím taky,jak se v pauze dostat ven na záchod a hlavně si umýt ruce,když nebude malý spát,vezmu ho asi sebou do klokanky .

  Ahoj maminy, potrebuju radu, manzel ma nejakou chripku, ja ji od nej dostala taky, jenze mame 5-ti tydeni holcicku, co mam delat pro to aby to nedostala? nekojim- mame UM -nutrilon

  Ahoj holkýýý!!!Tak dneska mám termín a zatím nic, nic...jedna slabší bolest v noci :\/: ...jinak nic...a prý připravena k porodu. :\x: ..ale prý se dá také takhle chodit ještě dlouho, tak si vyberte..ty doktroři! :-g( Pochybuju, že to dneska stihneme, takže zítra už přenáším!!