holky jaký dort jste koupily k prvním narozkám?

16.11.2010

prcek bude mít ve čtvrtek narozky a já bych mu chtěla koupit dort, ale otázka jaký, existuje nějaký šetrný,co můžou i děti, aby ho mohl vůbec i trochu zpapat nebo jen olizovat.Doma už ho nestihnu udělat, mám děsnej fofr.Jaký tedy vybrat dortík?

Kliknutím vložíte smajlíky:

tak já dělala vanilkový pudink s piškotama a rozvařenýma oloupanýma jablíčkama, navrstvila do misky a navrch sem jí dala ušlehanou šlehačku, celé to zabralo ani ne půl hodinky

Ahoj, tak my jsme si doma dělali dortíky sami. Moje mamka pekla cheesecake (ze sýra podobnýho žervé) s malinami a tchýně dělala banánovou bábovku. Obojí jsme malé nabídli, ale nedala si :-D Právě proto, že jsem chtěla, aby malá ochutnala, tak jsem nechtěla kupovat, protože tam nevíš, co je uvnitř. Lepší asi je ten první dort udělat sama..

tak já si myslím, že toho tolik nesní, takže bych klíďo objednala klasiku piškotovou s krémem.
Já jsem si ho pekla sama a dělala jsem ho taky normálně - piškot, ovoce a krém .... dcerka taky trošku zdlábla :-) ... na tom nic špatnýho není. V roce už můžou baštit skoro všechno.

ahoj my měli pro všechny (14 lidí) dvouposchodák marcipánovej a malá dostala taky kousek, ono když jsou ty narozky a je to jednou za čas tak vůbec nevadí že malýmu dáš taky!a pak jsme dělali ještě piškotový dorty s tvarohem a ovocem a to měla malá taky, ale ty nevím zda se někdě dělaj to bysis musela nejspíš udělat sama, ale to je hned.

Ahojky, myslím, že nějaký "rychlý dortík" doma dáš dokupy za malou chvilku, ne? Já teda budu péct doma, obyč piškot s pudinkovým krémem a ovocem... Pa

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka