Hledám Lindu123

27.02.2010

Ahoj holky.Jsem z Březňátek 2010 a dost často poslední dobou myslím na Lindu123..Žije v zahraničí..Chtěla jsem jí napsat zprávu,co se s ní děje, že se dlouho neukázala, ale má zablokovaný účet!!Víte o ní něco???To jí ho jako admin zablokoval,nebo co se stalo???Prosím detej vědět buď na Březňátka 2010, nebo mě na osobní zprávičku, jestli o ní něco víte. Psala jsem už Janicze81, ale zkouším apelovat na váš všechny. Chodila k nám do Březňátek a vůbec nevím, co s ní je :-( Díky moc ZelaZuzu - Zuzka z březňátek.

Tak Linda nalezena - teda spíš nenalezena :r: ..Tentokrát za to admin ale nemůže, takže jsem mu křivdila. Psala mi Janiczka81, že si účet vymázla sama :-( ...Prý nestíhá sem chodit. Ani se nedivím, přece jen 3děti je záhul velký, ale i tak mě to mrzí. Tímto jí přeju moc štěstíčka, pevné nervy a hlavně zdravé mimnko :°O°: !!! A snad dá po Janči vědět, až se ta její malá prďolka narodí :girl: :one: .

Ahojky Zuzu, ja jsem na ni taky myslela, ze uz tu moc nechodi, ale shodou okolnosti jsem od ni cetla nejaky prispevek, je to tak 2,3 tydny zpatky, ona i holcicka tehdy byly v poradku :one:

In reply to by Verunka80

Tak aspoň tak.. Ale já ji Veru nemůžu najít ani v našich starých příspěvcích..Takže ji admin asi vymazal..Začíná mi to pít krev!!! Po tom incidentu s Kubenkou a teď i Linda!!! Kdo jsme na řadě příště?? Jinak si neumím vysvětlit, proč ji nemůžu najít pod nickem a chybí i její starší příspěvky..Dokonce v jednom mém starém příspěvku do Březňátek někdy v Září - který jsem dnes našla jí odpovídám a nevím na co, protože její příspěvek je fuč!!!

In reply to by ZelaZuzu

Tak to je fakt divny :jawdrop: Nechapu, jestli ji admin vymazal, tak za co a proc???? :jawdrop: S tou Kubenkou je mi to taky divne, jestli ji vymazal jen proto, ze si stezovala, ze to tady porad pada, to mi prijde fakt husty :n: Aby to tady nebylo za chvili jak v Big Brotheru a ty sis musela davat pozor na to, co rikas a pises :n:

In reply to by Verunka80

Tak Veru..teď jsi to vystihla přesně :one: !!! Mám z toho pocit, že je to tu jak za komunistické éry..Nikdo si tě nevšímá, pokud držíš hubu a krok..nedej bože mít nějaký názor...To Tě vymažou a nikdo nemá šanci se s tebou spojit, pokud na tebe nemá email..Prostě zmyzí všechny záznamy o tobě...Moc mě to mrzí..Chápu že admin pozastaví účet ženským, co tady pičují a urážejí druhé holky, ale takto?? Nechápu :n:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka