Hezký večer děvčata!!!

12.07.2008

Právě jsem uložila ke spánku Majdalenku a doufám, že usne... :'zz): . Přítel čučí na Novu, tak jsem se na Vás přišla podívat... :) .Jak se Vám daří?? Mám radost, že Majdalenka už nemá tu hnusnou vyrážku, ty mastičky co jsem dostala na kožním zabraly, sice to byl pěknej hnus a nejdřív jsem ji s tím ani nechtěla patlat, ale když jsem zjistila, že to asi bude dobré, tak jsem ji s tím začala mazat a hned po prvním namazání to bylo lepší a ted už je to super.... :one: . Sem tam má ještě z té mastičky suchou kůžičku, ale to už ji budu jen pořádně promazávat a bude to OK.

In reply to by Ditousek

Jojo je to super, děkujem moc!!!Koukala jsem na tvoje fotečky, jak malá pase koníky, to je tak roztomilý... :) . Majdalenka už chytne a udrží hračku.... :one: a hlavičku taky docela drží, je to holka šikovná, mě přijde, že je tak o měsíc vepředu... :s:

:cc): :cc): :cc): Moc Tě zdravím :c: !!!Máš móóóc krásnou ikonku :one: -teda dcerušku :dance: ,je opravdu moc krásňoučká :qu: !!!Já jsem taky chvíli koukala na Novu,ale už jsem to viděla,tak jsem se šla mrknout raději sem :ww: .Ale brzy půjdu do hajan :'zz): ,jsem už od půl sedmé osprškaná a v pyžámku :!k: .Byla jsem celé dopoledne na koupališti :°: ,tak jsem z té vody a sluníčka utahaná jako kotě :cat: .Mimísek si v bříšku přede :c: ,teď jsme zblajzli celé Bebe sušenky :hu: ,tak se mu ani nedivím :n: :ww: .Divit se budu :ooo: až budu stát u doktora na váze :!k: .Jinak se máme dobře :c: ,zítra začínáme 30t.t. :\x: ,takže nám to krásně letí :one: .Už si začnu prát oblečky a vše chystat :one: ,ať to je hotové,člověk nikdy neví :n: .Ikdyž pevně doufám,že mimísek ve svém domečku ještě aspoň těch osm týdnů zůstane :ww: .Nemá kam spěchat :n: ,vždyť se tam má jako v bavlnce :c: !!! :a: :a: :a:

In reply to by ined77

Děkuji MOOOC za pochvalu!!!! Magdalenka je fakt moc krásná, jsem štastná, kor když se na mě začne culit, nebo když začne žvatlat, to je k sežrání... :s: . Tak si to chystání moc moc užívej, já jsem si ho taky moc užívala a říkala jsem si co kdyby a nakonec jsem rodila až o týden po termínu... :///: .Já jsem ten poslední měsíc byla strašně nedočkavá a vůbec mi to neutíkalo, ale z Tebe srší taková pozitivní energie... :qu: , tedy alespon z toho co jsi napsala.. :) , že Ti to utíkat bude... :) Kor když se máš jako v bavlnce... :) .

Tak to je paráda, že to zabralo, :qu: zrovna jsem se na to chtěla zeptat. A pořád ještě nevíte z čeho to bylo?

In reply to by Katka77.

:00: . Myslím, že to byla reakce na něco, protože kdyby né, tak myslím, že by se to tak rychle neztratilo... :? .Ted nás v srpnu čeká ještě vyšetření srdíčka, tak to mě ještě děsí, ale já myslím, že to bude v pořádku...MUSÍ!!!!!!

In reply to by Danka

Určo to bude v pořádku, mimča se dávají dohromady tak rychle, že to ani nestíháš sledovat. :one: Kamarádce taky hrozili operací malýho a nesměla ho nechat vůbec zabrečet, aby se nenamáhal. A nakonec už nebere ani prášky a je v pořádku. :one:

Ahoj Danuš, tak jak se mate????Nikča už taky spí ale je celý den nějaka protivná tak doufám že ted zabrala tvrdě a necha me chvili spočnout...aco mělá malá za vyrážku???

In reply to by pemipe

Malá je moc hezká... :girl: . Máme se už lépe, už se to začíná rýsovat do nějakého režimu a už jsme sehranější, ty začátky byly docela divoký... :00: . Musela jsem odeběhnout, protože malá brečela... :r: .Tak jsem ji přebalila dala zpět do postýlky a ona pořád brečela...tak jsem ji začala kojit a ona si dvakrát potáhla a usnula... :s: . Vyrážka ani nevím co to bylo za vyrážku, doktorka se k tomu pořádně nevyjádřila... :O . Hlavní je, že už je po vyrážce a snad už se neobjeví, možná to bylo i po něčem co já snědla nebo vypila.. :( .

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka