Hezké ráno

22.04.2008

By mě zajímalo, kdo by jinak dobrovolně takhle brzy vstával (nepočítám pracující, co jdou do práce ...) Já se vzbudila s manžílkem, jak vstával do práce a začal se mi hlavou honit nápad, že si ušiju kabelku no a jak člověk začne vymýšlet, tak už pak neusne, ještě se rozhoduju, jestli si půjčit stroj nebo to dělat v ruce. Dneska jinak nic neplánuju, měli jsme jet na Mělník něco koupit, ale nepojedeme, je ošklivo :( Tak to asi odložíme, pokud nepojedu dřív rodit ... Včera ty bolesti byly nesnesitelné, uklidnila mě nakonec až večer vana. Copak plánujete k obídku? Já nějakou směs s rýží... :k:

dobré ráno..já jsem taky vstávala s přítelem, ale možná si půjdu zase lehnout, venku je ošklivě.. :00: já mám dnes v plánu vyžehlit a asi i připravit pokoje na výměnu oken, nemám ráda všechno na poslední chvíli.. a co udělám k obědu ještě nevím?? :?

In reply to by roavane

Jééé, výměna oken, to bych taky chtěla, ale momentálně nejsou finance, alejednou se dočkám, určitě ;) Jo žehlit, o tom já tu mluvím už víc než týden ap ořád myslím jedno a to samé prádlo, tak už to raději ani nepíšu :s: To já taky nerada vše na poslední chvíli, ale tradičně vše na poslední chvíli dělám. To já si pak lehnu odpoledne, jak se znám ...
Už ti to nějak dopadlo s tou průkazkou?

In reply to by Michalka

Tak je fakt, že teď už ty hodiny vypadají líp, když jsem vylezla z postele, tak bylo o hodninu míň, ale než jsem si to tady namalovala, a pak sem napísala, tak to chvilku trvalo. Jo to asi pak taky budu vstávat dřív, až se mimi narodí, abych udělala aspoň něco ;)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka