HCG při první kontrole...mám toho dost ???

30.01.2009

Holčiny, chtěla jsem se zeptat, kolik jste která měla obsah hcg při první kontrole v krvi? Já jak už jsem psala mám 1567 jednotek v 4+1 týdnu...... ale čtu že jste měli i víc .....např. v 3+6 2250 .... myslíte že je to u mě ok? Doktor tedy říkal že to dopovídá ultrazvuku .... bublinka 4,5mm....díky za odpovědi

Kliknutím vložíte smajlíky:

Hodnota je naprosto v pohodě, neboj :-) Postupně to poleze nahoru. Já měla první jen 682 asi v 5.týdnu, za týden 1592 za další týden kolem 12 000 a pak v 8 už kolem 20 000 :-) Nabírala jsem si ho sama v práci, abych věděla, jestli to postupuje, jak má, proto tolik hodnot, jen abys měla představu, papa

Tak Tobě brali krev na HCG? To mě vůbec, 10. 12. jsem počala, 24. 12. jsem nedostala menstuaci, 30.12. jsem šla na gyndu, doktor řekl - uvidíme, udělal mi UZV, a bylo to jasné. A krev mi pak bral až na krevní skupinu.

In reply to by fli

mno....já jsem si o to řekla, on mi říkal, že je to zbytečný, ale já jsem to chtěla vědět....byla jsem zvědavá ;-) má skvělýho doktora.... a na tu krevní skupinu Ti to bral kdy?

In reply to by fresh22

jsem byla asi v 7.tt, už mám výsledky, dopadlo to dobře, mám RH+. A tu nejvzácnější krev, AB. ;) Tatík má B, ta taky není nejrozšířenější, takže si z nás teď naši dělaj srandu, že dítě bylo počato ze vzácné krevní kombinace. A za týden jdu na ty ¨testy na VVV, které si musím platit, a na velký UZV. Mě ani nenapadlo prosit o vyš. na HCG, jsem spíš byla ráda, jsem sice zdravotní sestra, ale u sebe nesnášim odběr krve, to div neomdlívám. Jinak ji odeberu úplně v pohodě, ale u sebe... bojim bojim.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka