Genetika

08.04.2009

Tak jsem byla včera u lékaře. Miminko vypadalo v pořádku, pěkně jančilo. Jsem objednaná na genetiku( Kvůli věku) na Gennet do Liberce. Byl jste tam někdo?? Co mi tam budou dělat?? Nemyslím amnio na to je ještě brzo. Jdu tam za čtrnáct dnů a budu 12+6 tt.

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahojík,
jsem také v 11. týdnu a na genetice jsem byla ve středu. Také jsem si říkala, co to bude. První mimčo jsem měla ve 22 letech a takové obštrukce nebyly, nyní je mi 30 a čekáme druhé. V 11. týdnu mi dělali pouze odběr krve, mimíska viděl doktor na UTZ a v poho. Pakliže v 11. týdnu vyjde něco špatně, jakože na 97 % vychází, tak se teprve později chodí na plodovku nebo další průkazné testy. Většinou jde ale jen o plané poplachy...tak neboj.

ahojky,
já byla na Genetu v Liberci, je to tam moc pěkný a hlavně super přístup. Byla jsem tam na vyšetření plodové vody. Takže mi nejdřív dělali ultrazvuk a pak nabrali plodovku a projistotu i krev. To odebrání plodovky je dost nepříjemné a hlavně pak musíš být minimálně 3 dny v klidu, ono ti to ani jinak nedá, protože ten vpich dost bolí. a výsledek jsem měla do týdne. takže super. pak si mě pozvali ještě jednou na kontrolu. Můžeš si tam nechat udělat i 3D ultrazvuk nebo mimčo nahrát, ale to už si hradíš a je to docela dost peněz. Tak se neboj a držim pěsti,aby vše proběhlo v pohodě

ja byla v Brne na Prenatalu,delali mi jen ultrazvuk,stoji to dost penez,ale stoji to za to nase princezna je v poradku,pry! tak uvidime jak to vse dopadne.....drzim ti palecky!!!! :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka