foto od fotografa

29.03.2010

Ahoj tetičky :-) ... posílám pár foteček od fotografa ... Domišek měl věčně pusinku dokořán a všemu se divil a ne a ne se usmáát :s: ... na jedné fotečce je malilinkatý náznak úsměvu a toť vše ... jen jsme přijeli domů, tak měl pusinu od ucha k uchu ... nj jako naschvál :€Ss€: ... snad se příště zadaří.
Mějte se krásně :a: a pohlaďte své miláčky :k:

foto od fotografa
foto od fotografa
foto od fotografa
foto od fotografa
foto od fotografa

Ahoj, moooooooc krásné fotečky a ty jsi kočka mamča. :one: :€p€: Jinak u nás jak se vezme do ruky foták , tak Kubík okamžitě zvážní.Máme asi jen 3 fotky kde se směje. :(

In reply to by Lenča 87

Jjo Leníí :-) ... táta chyběl, protože jsem původně chtěla nechat vyfotit jen Domíška - takže se k fotografovi nehrnul a nakonec i mě postavili před čočku :s:
Příště půjde s námi a snad i Domíšek pak bude házet více úsměvu :///:

In reply to by MiškaT.

Pusinka malá :( ... to mě mrzí, že je to ještě horší. Držím pěsti a myslím na vás ... zítra dej vědět, jak dopadla kontrola.Snad se to bude už jen lepšit. Co ta krev v moči ... co na to říkala dr.? Opatrujte se :k:

ahoj ahoj ahoj :€p€:
fotky jsou moc pěkné.Budete mít krásnou památku............ :one: a připadá mě, že je dokonce pozadí vůbec nekazí. Naopak když je takové neutrální tak aspon pěkně vynikne portrét.
Taky plánujeme takov fotečky,ale čekáme na naušničky....takže až koncem dubna :€s€:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka