Fotka Bříško (domeček Marianky) 36+3tt

24.02.2010

Ahoj holky..Tak jak vidím ty vaše bříška, tak teda taky konečně posílám to své :///: ...Na můj vysmátý ksichtík se nedívejte :s: ..Manža na mě vždycky míří hodinu foťák a já se pak už neumím normálně usmát... ://: ..Myslela jsem, že bříško pošlu až zítra spolu s infem z porodky, ale co už, vždyť je to jedno..Nedovedu si představit, že :girl: co v bříšku je, má už kolem 3kil...Foto je ze včerejška..

Fotka Bříško (domeček Marianky) 36+3tt

In reply to by marcy

Marcy no nevím..mě by se tam dobře nebydlelo, já bych se tam umačkala :00: ..Šak taky mám nožičky neustále vražené pod žebry :s: ...Na 13jedu do porodky..tak jsem zvědavá, jestli mi malou budou vážit a co mi řeknou, jak porůstla Mařenka naše :girl: ..

In reply to by alexandra.aa

No díky Bohu že je takové jaké je...Mám páteř po operaci, tak to by mi asi upadla tahat větší bříško ://: ..Ale uvidím až budu čekat druhé :°O°: ..Co mám kamarádky, tak u druhého mimča měly vždycky větší bříško než u prvního a taky víc přibraly..Ale čert to vem }:) ..Ikdybych měla bříško 4xtak velké..hlavně ať jsou ti naši prďolkové v pořádku.. :a: :one:

In reply to by alexandra.aa

Alex no to Tě lituju :-( ...To jsi musela dost trpět se zádama co? A za jak dlouho jsi to zhodila? Jestli jsi to teda zhodila..26 kilo je na shazování moooc :r: ...No aspoň že teď je to jen 15kg..to je v normě..Ale je to zvláštní..Moje kámoška má celkem štíhlou, ale ne hubenou postavu a u obou kluků přibrala 24kg!! Navíc má skoliozu páteře, takže ta trpěla morově..A to u ní vím, že se nepřecpává, chutě žádné nemá a sladké jí minimálně, tučné taky minimálně a taková váha..A z toho se někdo cpe (třeba Nikkys :!k: :!k: :!k: - ta mě zabije :s: ) a nic moc nepřibere...

In reply to by Nikkys

:s: :s: :s: tak piškotky a jogurtík..no to máme taky rády :hu: ...ale je pravda, že ve dvě v noci mě dcerunka ještě nenutila dělat nálety na lednici :!k: ..Asi nebude tak nenažraná jak to Tvoje kvítko Samík :^O^: ..Protože co si budem povídat..my za to žraníčko nemůžeme, my nééé :///: ..to ti naši mrňousi nás k tomu nutí }:) ..A my chtě nechtě musíme ty naše dětičky poslouchat, no nemám pravdu :!k: ?????

Moc ti to sluší.Bříško máš krásné ale že už by slečna měla tři kila to bych neřekla...máš ho malé ale roztomilé.

In reply to by monca87

Monci no taky nechápu, že se tam vejde :///: ..No před 14ti dny měla dle UTZ skoro 2500gr, takže teď by to tak + - ty 3kilča být mohla, ale uvidíme zítra na kontrole..jestli mi teda v porodce budou dělat UTZ..to teda nevím..Byla jsem zvyklá, že mi ho doktor dělal vždy, ale v porodce jak to chodí nevím :-( ...No když to bude míň, tak tím líp!!!

:c: máš krásný pidi bříško...to teda nevím kde tu 3 kilovou cácorku máš schovanou :n: :one: sluší ti to.... :s:

jé to je malinkaté bříšenko. :D Ale tobě určitě přijde veliké,viď.Skoro bych řekla,že je klučíkovské a ona tam princezna. :girl: :one: Máš hezký úsměv,záříš jak sluníčko. :)

In reply to by Lyret

No mě taky přijde spíš chlapečkovské :cc): ...Proto jsem té holčičce dlouho nevěřila..Ale snad tam holčička bude..Po těch x UTZ co nám ji potvrdili :s: ...No kdyžtak to bude místo Marianky malý Péťa..Velké se zdá hlavně mému manžílkovi :s: ..Jinak mi všichni říkají, že je takové pidi..No a úsměv?? No mě přijde trochu křečovitý :!k: vždycky se tak křením, když ten můj chlap na mě míří foťák půl minuty než zmáčkne spoušť :s: ..

Strašně moc Ti to sluší.. Já to tu tak procházím a žasnu, že nikdo nemáte strie.. Jak je toto možné??:D Pac.:k:
-----------------------------------------
Silný je ten, co stojí tváří v tvář lidské hlouposti a dokáže mlčet...

In reply to by Pawla7777

Tý jo Pawli, tak to Ti nepovím..Konkrétně u sebe to taky nechápu ://: ..Mažu se sice 2x denně, ale mám ke striím hodně dědičné sklony..V rodině jsme potrhané všechny ženské..Mamka, teta, obě sestřenice a i já jsem v pubertě v 16ti nějak rychle narostla a mám strie na bocích a prsou...Čekala jsem, že v těhotenství se rozjedu řádně a ono zatím nic. Ťuky, ťuky,ťuk na dřevo...A ani jsem se nijak nerozjela postavově..Jsem celkově spíš macatá, tak jsem čekala, že budu pěkná matrona a já přibrala zatím jen 11kilo a nezvětšilo se mi nic než bříško a samo taky zadeček a stehna :s: ...ale jinak nic..No asi mě tělíčko chtělo překvapit a dost se mu to povedlo...Snad jsem to teď nezakřikla a zítra se nevzbudím se striemi na břiše jak vrata :spid: ..

In reply to by ZelaZuzu

No to moje mamka nebyla potrhaná ani trošku a přibrala 30kg a já přibrala tak jako ty a jsem jedna strie vedle druhé..:D A macatá teda nejsi, aby bylo jasno..:) Mimčo bude mít krááásnou maminu..:) Tak ať Ti už žádné nevyskáčou a já budu doufat, že mně už se nezvětší..:D Packu..:) :k:
-----------------------------------------
Silný je ten, co stojí tváří v tvář lidské hlouposti a dokáže mlčet...

In reply to by Pawla7777

Vidíš..to si člověk fakt nevybere :( ..Někdo se maže jak blázen a strie má a někdo se nemaže a strie nemá..Nevím, co pomohlo mě..Říkám si, že to že už mám kůži potrhanou z dřívějška, tak se možná dokáže natáhnout víc než holkám, co potrhané ještě nejsou - nevím..navíc jsem moc nepřibrala, tak možná je to proto..No hlavně ať jsou ti naši mrňousci v pořádku, to je nejdůležitější :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka