9.týden těhotenství

Anonym (neověřeno)
15.03.2020

Dobry den. Jsem tehotna a mam hroznou rymu. Vadi miminku polykani hlenu?

Lucie Habáskova (neověřeno)

Dobrý den prosím vás zítra začínám 9tt týden těhotenství mužů ryby? Konkrétně sleď. Matjesove řezy ala losos? děkuji Habáskova.

Nevadí. Ale vadí mu nemoc. Snaž se co nejdříve uzdravit. Teplý mátový čaj s medem a citronem, šup do postele a vypotit. Jíst čerstvé ovoce a zeleninu atd. Opatruj se.

11.02.2017

Holky prosím stalo se vám některé, že jste měla nahnědlý hlen na papíře po utření po čurání? Včera i dnes se mi to stalo, jsem nachlazená tak jestli to může být z toho třeba nebo je to normální? Jsem 9tt tak se docela bojím.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Měla jsem to vždy v těhotenství. Jela jsem pro jistotu na pohotovost a bylo mi řečeno ( tedy až u toho druhého, při prvním jsem chytla vola, který se semnou moc nebavil), že to nemusí značit to nejhorší a není to nic neobvyklého. 

24.09.2015

Ahojte dneska se k vám přidávám...Byla jsem dnes u doktora a jsem 9+3 a měříme 2,59cm...srdíčko krásně bije....akorát už jsem po 2 potratech :( a zjistili mi že mám vrozenou vadu TROMBOFILII...tak ted si musím píchat injekce(fraxiparin)...doufám že se už nic nestane a injekce zaberou a donosím až do dubna,protože já a přítel+můj tata máme narozeniny v dubnu :-)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky, já mám za sebou potratů 10. Teď též těhu a též čekám dubňátko a též jsem dubnová :-D. Vše bude OK, musíme věřit. Já mám zítra kontrolu na genetice, jelikož mám špatnou genetiku a celiakii

Odběr kategorie 9.týden těhotenství

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka