38.týden těhotenství

01.04.2016

Zdravím vsechny nastávající mamce, dnes jsem byla v poradne( Motol), jsem 37+3. Termín mam 19.4.. A dozvěděla jsem se,  ze od 1.4 - 11.4.2016 maji uzavřené porodní sály, na dotaz , kde teda budu rodit, MUDr odpověděla, ze si mysli, ze to zvládnu do 12.4 , ze nic nevypadá k porodu, ale kdyz, tak ze sanity budou vedet, kde mne odvézt. Vcelku jsem z toho rozhozena, protoze vlastně nevim, kde budu rodit, kdyz to přijde. Syn se mi narodil 1.12.2011. Presne ve 38+0. Praskla voda. A od 2.12 zase malovali, to jsme teda pěkne zvládli. Ale ted si teda nejsem jistá. Nemáte některá zkusennost, kde se Rodičky odváží? A nechapu tedy na co jsou ty registrace/. Člověk si vybere porodku,byla jsem za ni rada. A ted toto? Dekuji za nějakou radu či odpoved. Snad to tedy vydrzime do 12.4:). Držte se!!  A hlavne at jsou porody rychle a  pokud možno bezbolestne, haha. 

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, dnes jsem proběhla čekárnou v Motole a na nastávající mamky jsem myslela - ale překvapuje mě že se to dozvíš na apríla a ne třeba pár měsíců dopředu aby se člověk registroval někam jinak. Jinak když jsem čekala druhé tak zrovna rekonstruovali porodní sály, císaře se dělali v náhradní pidi-místnosti, kam se tatínci co chtějí k porodu prostě nevešli:n: A dopředu jsem to také nevěděla.

Být tebou bych zkusila dopředu obvolat ostatní pražské porodnice a zjistit kde mají volnou kapacitu, kolegyně to tak udělala když jí zavřená porodnice vycházela rovnou na termín a druhá náhradní porodnice jí řekla ať přijede. Držím palce ať vydržíš po 11:a: 

In reply to by kachenquita

Ja to nechávám tak. Uvidime . Zatim držíme a 11.4 se uz blíží:). Nechám se překvapit. Myslim , ze jsem to nejak v tom záři četla, ale termín jsem mela 19.4 . Tak jsem si říkala, ze to tak akorát vyjde a byla jsem rada , ze me zaregistrovali. Pak uz jsem na to zapomněla. A kdyz jsme začala chodit do poradny, tak se mi to pravé vybavilo , ze zavírají , videla to černé na bílém- a kdovi teda jak to dopadne. No pak dam info, kde jsme skončili.je to za par. Vcelku uz mam fedry, mnohem horší jak u prvního mimise. To člověk jeste nevěděl, co za bolesti ho čekají. Brr. Dekuji každopádně za rady a odpověď!

To same se mi stalo pred sesti lety. Termin jsem mela 15.4. a oni o pulnoci na 17.4. otevirali. Uklidnovali mne,ze prvni miminka se rodi spise po terminu. Dcerka se narodila presne na termin a rodila jsem v Horovicich. A nemuzu si to vynachvalit. Mala porodnice,hezky pristup. Syn se o tri roky pozdeji narodil take tam.

In reply to by KIKA82

No oni to pry dělají co půl roku:). Takze prosinec a duben:). Tak syn je v prosinci a druhy prcek duben, jsem si to uměla proste naplánovat. Jinak o Horovicich jsem slyšela, ze je to tam fajn. Tak uvidime, dam pak vedet. Snad vydrzime. Dekuji za odpověď!

Odběr kategorie 38.týden těhotenství

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka