30.týden těhotenství

15.12.2016

Dobrý den,není mezi Vámi maminka která má zkušenosti a kompletním AV BLOKEM u plodu?Neporadí někdo ?Nemáme zkušenosti a nevíme co bude dál??!!:cc): mimi má kompletní atrioventrikulární blok s frekvencí síní 130/min.   a fr.  komor 40-42/min.A ted ještě kevšemu zjištěn významný ascites ???

Kliknutím vložíte smajlíky:
10.02.2016

Holky pomoc, koupili jsme kočárek z druhé ruky - značka Dorjan Danny sport. Je to trojkominace, moc pěknej, ale.... jako správná mamina jsem ho celej svlíkla a vyprala. Korbička a autosedačka šla sestavit v pohodě, vlastně i sporťák, ale :-) mě zbyla jakási podpůrná tyčka a nevím kam přesně s ní. Myslím že patří ke sporťáku do stříšky, jsou tam na ní i dírky, ale tunel ne, je tam jenom jeden, který se zapíná kolem madla a tam se ta tyčka nevejde. Sama sobě se směju jak se mi to mohlo podařit.  :n: *smile*  Drží to i bez ní, ale je vidět že tam chybí. Nevěděla byste některá ? Díky moc

Eva

 

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, jezdila jsem s tímto kočárkem 5 let téměř vkuse, nez jsem ho pred mesicem prodala. Jak ta tyčka vypadá? Nemůže to být ta zabrana, co se o ní dítě opírá, když sedí? Nebo je to taková celkem úzká a ohnutá do boudy? Možná se ptam hloupe, ale jen zkousim možnosti. Pokud je to ta do boudy, tak ta tam speciální tunylek nemá. Je tam taková větší díra, kterou se tyčka prostci na druhou stranu, ale v té boudě samotné je celkem volně.

Odběr kategorie 30.týden těhotenství

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka