25.týden těhotenství

06.09.2017

Ahoj jsem ve 25tt mám asi 2 týdny stahy,tlaky a křeče v podbříšku jednou jsem zvracela a špinila doktor mi zistil bakteriální infekci na internetě bylo že se může jednat o předčasný porod v 19tt jsem už otevřená byla jako na porod.

Kliknutím vložíte smajlíky:
Lenka Tomsikova (neověřeno)

Nejrychlej bych jela do nemocnice kde bych chtela rodit. Tam si te pohlidaji.

24.06.2017

Ahoj holky, před čtyřmi dny mi na běžné kontrole má gynekolozka vyloženě vyrazila dech. Poslala mě neodbytne do nemocnice, jelikož mi přišla na zkrácený čípek a to jen 1.5cm :n: Takže teď ležím v nemocnici a dělám si hrozne obavy. Vše probíhalo v pořádku, nic mě nebolí, nekrvacim a neměla jsem ani páru. O miminko jsme se snažili několik let a mám strach že se to zase pokazí. Máte někdo nějaké zkušenosti? Mohu nějak pomoci k zabránění zkracování? Děkuji moc za podporu 

Kliknutím vložíte smajlíky:

je jsem měla ve 26 týdnu  čípek 28 mm takže jsem na tom byla lépe, o dva týdny později už 22 mm. cítila jsem se skvěle taky jsem neměla tušení,měla jsem nasazené magnézko, zaváděla jsem si utrogestan, ještě něco na infekci,protože nevěděli, neznala jsem tvrdnutí břicha . a musím říct že během tich 2 týdnů co jsem se zbytečně stresovala poctivě ležela, a dodržovala všechny léky se mi vlastěne zkrátil ještě o tich 6 mm, potom jsem to přestala řešit, normálně jsem fungovala,uklízela sních, nosila dřevo, protožě jsem se cítila opravdu skvěle, čípek se mi najednou už nezkracoval, opravdu to dělá psychika *smile* déle na ultrazvuku ve 34 tt mi gynekoložka říká a bych vydržela ještě alespon 2 týdny, no dcerka se narodila týden před termínen a to ještě vyvolávaně kvůli špatnému monitoru. celou dobu jsem měla dcerku v bříšku uloženou hodně nízko.ve 36 tt už jí nemohli ultrazvukem změřit obvod hlavičky protože byla v pánvy,( byl rychlej porod :€s€:  ) takže to chce  opravdu klid, a kdyby pravdu něco, tyhle drobečky už dokážou zachránit :h: :a: držím palce :h: 

Odběr kategorie 25.týden těhotenství

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka