Evulík nás opustil :-( | Moje těhotenství.cz

Evulík nás opustil :-(

Obrázek uživatele Jana Kulhánková

  Evulík je po revizi a myslím, že je jí dost mizerně.. Holky, Evulíku, pročítala jsem články: Špinění od čtvrtka a doktor na to zřejmě nic nepředepsal, řekl, že je to v pořádku.. Já doufám, že se brzy vše srovná a bude jí lépe. Hlavně hlavu vzhůru a optimismus přeji!

  Komentáře

  Obrázek uživatele Evulík

  Ahoj Jani a ostatní holky....je pravda, že jsem vás musela opustit...nedopadlo to.. je mi z toho hrozně,ale snažím se myslet na budoucnost a na další těhu a mimi. Doufám, že se to nebude opakovat. Je to strašný pocit.
  Holky, dávejte na sebe moc velký pozor...pořád!!!!!!!!! Opatrujte se a užívejte si každou minutu své těhu... je to fakt strašný zázrak.
  Já věřím,nebo spíš se snažím věřit, že nám to brzy vyjde znova a já budu znova prožívat to těšení na novýho človíčka v naší rodině. Moc v to věřím. Musí to tak být.
  Vám ať vše vychází a ať jste vy i miminka v pořádku...

  Obrázek uživatele Bakurcata

  To je mi moc líto,snad jí to příště dobře dopadne.Budu držet palce.

  Obrázek uživatele Sangsue

  :r:

  Obrázek uživatele JaMiOn

  je mo to moc líto. Snad se brzy postaví na nohy a zadaří se :k:

  Obrázek uživatele Terulkovka

  já to už četla na revizích..je to děs a není vážně o co stát,snad brzy otěhotní!!!papapa Terka

  Obrázek uživatele roxxy

  to je mi mocinky líto:(

  Obrázek uživatele Jana Kulhánková

  Koukám, taky noční můra.. taky máš to spaní tak divně? Mě se z ničeho nic začne chtít hrozně spát a prostě musím.. a když jsem v práci, tak brečím únavou a jsem nervozní. Já spala dneska od 18 - 21 hodin.. jsem byla na školení ráno.. mě to cestování zmáhá a přes den nespím jen v neděli, když jsem fakt doma. A co že ty nespíš?

  Obrázek uživatele Terulkovka

  No já usnu u telky jak dám dětičky spát a pak se proberu a zase jsem nabitá... :s: )
  No a čekal jsem na manžu,že půjdeme spolu do postela na něco koukal..
  Jinak jmě nechal dneska spát do půl desáté ráno..no unava mě bere,jako přes den ne,ale od osmi večer a pak bych furt spala a spím jak zabitá... :C]]: Jednička :c:

  Těhotenství

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak dlouho po ovoluci zjistím těhotenství. Bolí...

  Prima adopce

  Dobr den všichni 

  jsem ve 29 tt., ale jsem 18 letá studentka přítel se na mne vykašlal a rodiče semnou skončili jsem v takové...

  Bolest podbřišku při chůzi

  Ahoj všichni,

  Ráda bych se vás zeptala, zda se vám také stává, že při chůzi bolí podbřišek. Taková ostrá bolest, vystřelující...

  Přímá adopce

  Anděla 44.let a Věrka 39.let. Jsme L- pár, spolu v registrovaném partnerství. Oslovujeme touto cestou maminku, která je rozhodnutá, dát...

  Přímá adopce

  Dobrý den,

  jsem ve 12. tt., ale jsem 22letá studentka a nejsem v situaci, kdy bych si miminko mohla a chtěla nechat. Ráda bych mu...

  Je mi 22 let (16.11. mi bude 23 let). S přítelem jsme spolu 6 let a od září se snažíme o miminko. Přítel je o 8 let starší je mu 30.

  Ahoj

  Ahojky holky. Tak nám dneska přišla druhá pozvánka na vítání občánků! Ono se prý normálně chodí tak kolem 4 - 5 měsíce, ale my, když jsme si tady nechávali udělat po dvou letech trvalý bydliště, tak jsme vítali tady a paní na matrice, když viděla malou, tak řikala, že jestli půjdem vítat už ve dvou měsících, že to určitě zvládneme, že budou brzo (to bylo na konzi září) a tak že jo.

  Ahoj, potrebovala bych neco vysvetlit. Ve zprave z posledni kontroly mi Dr. pise, ze mam hrdlo zkracene na 1cm a otevrene take tak a pritom mam FX/3. Jak to mam chapat? :? :?

  Mám strach o svého přítele :§) Už třetí den leží v horečkách, kterýý se střídaj se zimnicí...prostě má chřipajznu :spid:
  Jenže žijeme v Kanadě, a zdejší zdravotnictví je zady založeno tak, že pokud onemocníte, musite si udělat tzv. "apoimennt"...a to kolikrát trvá i několik tejdnů než Vám zpátky zavolaj, kdy vůbec můžete přijit :jawdrop:

  Ahojky holky,jeste jednou vam chci moc podekovat za komentariky,ale potrebovala bych ted drzet peste :\/:

  zdravím všechny...
  bohužel jsem tento týden přišla o miminko..netlouklo mu srdíčko...
  šla jsem na revizi dělohy a teď je mi z toho hrozně, nejen po psychický stránce...
  opatrujte se všichni a přeju vám šťastné donošení vašich vysněných miminek, zatím ahojda

  Hezké ráno děvčátka moje, je tady další nový den a já vám tady napíšu, co je u mě nového. Ono vlastně nic nového není, měřím si teď BT, ale nikde si ji nezapisuji. Drží se hezky nahoře. Dneska jsem měla 37,15. Ve čtvrtek byl pokles, ale to jsem mívala i normálně, takže závěry žádné ještě nevyvozuju, je ještě moc brzy. Jinak je mi dneska moc dobře.

  holky jsem naprosto zoufalá a nešťastná :\\: jde o to že prostě mám nechuť na :|-|: se svojim chlapem...jsem 8 týdnů po porodu ale na sex chuť mám(třeba včera)ale jakmile se začneme kmazlit nebo se mě jen začne dotýkat tak je mi to hrozně nepříjemné je mi až úzko a svírá se mi žaludek :\\: prostě to nejde jenže problém je v tom že