Dvojčátka 20. tt - 22.tt

05.05.2015

Zlatíčka moje milovaný,
tak nám to spolu hezky utíká :€s€: Včera jsme byli na kontrole a zase jsem viděla vás dva poklady, co mám v bříšku. Mimochodem už o sobě dáváte hezky vědět :dance: :dance: :dance: . Poslední dva týdny jsou plné velkých změn... roste mi nejen bříško ale i všechno ostatní, od 17+6 cítím vaše nožky a ručky, jak si tam spolu hrajete. Včera jsem poprvé viděla i pohyb břicha, jak klučík kopnul blízko pupíku :-)
Už mi nebývá zle, jen bych pořád jedla a spala. Váš bráška se na vás moc těší a posílá vám pořád pusinky přes pupík :-D Já stále odolávám pustit se do nákupní horečky věciček pro vás, ale brzo to hodlám pořádně rozjet :-)
Jinak včera mi doktor oznámil, že i tripltesty dopadli suprově-negativní :-) Takže se už moc těším až pojedeme za týden ve středu na druhý screening a uvidím vás zase v celé kráse :-D Uvidíme, jestli tam opravdu je Radeček a Elenka :-) Pokud jo, tak hned půjdu a koupím nějakou krásnou růžovou sadu oblečení :-D :-D
Mám vás moc ráda, dětičky a těším se na vás :-)

Maminka :h: :h: s láskou :h: :h:

Tak broučci... druhá genetika dopadla taky výborně, oba dva se jevíte naprosto zdravoučcí a čilí :-D Ultrazvuk dělala mladičká paní doktorka, takže se jí nepodařilo vás vyfotit, ale to nevadí, já si na vás počkám :-) Radeček zase ukazoval pindíka a schovával obličejík... Za to Elenka si tu svoji pánev schovávala hluboko v mojí pánvi :-)Takže zase nám ji paní doktorka nemohla potvrdit na sto procent :-) ale řekla tak na sedmdesát procent, že to opravdu je holčička.
Radeček vážil v 20+3 tt odhadem 330 g a Elenka 320 g :-)

Včera - 19.5.2015 jsme byli na kontrole u mého doktora a ten potřeboval změřit délku čípku, proto vzal výjimečně vnitřní utz. Zaměřil čípek, vyfotil a měřil.. 40mm... Já na to koukám a co nevidím!!! Elenčiny stehýnka do široka roztažené a mezi nimi jasné kávové zrno :-)
Měla jsem obrovskou radost! Tentokrát už si můžeme být stoprocentně jistí, že čekáme páreček :-) Že se Mareček opravdu dočká jak brášky tak i sestřičky :-) Jsem šťastná jak blecha.
Doma teď probíhají velké změny a opravy, pořád je co uklízet, začínám toho mít plné zuby a moc to nezvládám. Už aby to bylo. S tím rostoucím dvojčecím bříškem to totiž opravdu není jednoduché. Budí mě bolest kostrče, boles pravé kyčle, občas mi ztvrdne pupík... a navíc jsem poslední týden nachlazená. Včera jsem se vzbudila s oparem v nose a na spodním rtu.. Ach jo.. už ať je opravdu teploučko a hlavně ať už máme doma všechno zařízené a spravené.

Těším se na vás, dvojčátka naše milovaná :h: :h:

Dvojčátka 20. tt - 22.tt

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Děkuju, Míši... teď jak je krásně to fakt letí nadčasovou rychlostí :-D Těším se na středu, jedeme na druhý screen. Uvidím prďolky pořádně :-D a už snad něco i pořídím do nové výbavičky :-) :€s€: :h: :h:

Ivettta

Super! jsi krásná těhulka a bříško ani nevypadá na dvě miminka :)Mějte se krásně i nadále ;)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Je to rychlovka... s dvojčátky se rodí dřív= už jsme určitě za půlkou :s: Těšíííííím se na ně :h: :h:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka