DUBÍNCI 2010

04.09.2009

AHOJ DUBINCI 2010 jak Vám je ? Máte nějaké nevolnosti ? A jak přibíráte ?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, ahoj, já se mám celkem dobře. Jsem hodně unavená a moc ležet nemůžu s tou mou téměř 14 měsíční holčinkou :girl: . Zle mi občas bývá dost, ale dá se to. A pokud jde o váhu, tak díky bohu nepřibírám :C]]: A jak jsi na tom ty? Rostete, rostete? :dance: :a:

In reply to by veronikafrankova

mě je někdy špatně přes den někdy navečer ale zvracela jsem jen jednou tak to zas tak hrozný není , jinak váhu mám pořád stejnou tak se musím držet ať hodně nepřiberu zatím chutě nemám , spíš nechuť nebo jak kdy . A co ty? Kdy plánuješ kupovět věci na mimi , já už mám nutkání ale čekám až budu na konci třetího měsíce , ty budeš mít dost věcí po malé tak toho moc kupovat nemusíš že

In reply to by Hanysek

Já jsem zvracela taky jen jednou. Při prvním těhu vůbec, to mi nebylo tak zle. Jo jo, kupování věcí je lákavé, vím, jak to bylo u malé :) Já si počkám až mi řeknou, co čekám, když to bude holčička nic kupovat nebudu, jenom pak před porodem asi nějaké teplejší malé oblečení, protože jsem první dceru měla v létě. No a když to bude chlapeček, tak si to asi užiju víc, at bobek není jen v růžovém :) Těším se, jsem tááák zvědavá co čekám :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka