Dotaz mimo - buxusy | Moje těhotenství.cz

Dotaz mimo - buxusy

Obrázek uživatele lucius.lucik

Ahoj všem, chci se poradit, zda nevíte, proč by hnědly a zasychaly buxusy. Jsou cca 2-3 roky staré. Některé přežily už 2 zimy a teď jsem si všimla, že po létě začaly některé lehce hnědnout, až zasychat. Ale třeba jen některá část stromečku. Mám je vysázené v řadě do tvaru, že je příští rok sestříhám do nízkého živého plotu. A teď tohle. Není to na každém, střídá se to nepravidelně a jak píšu, třeba jen půl keříku, na druhé půlce krásně zelené a i pouští nové výhonky. Tak nevím, zda jsem to v létě zalévala moc, nebo málo a nebo jestli to třeba nemohly spálit ty srpnové hice. Máte zkušenost?

Obrázek uživatele zrzka

Nechodí na ně čurdit nějakej pes? Wink

Obrázek uživatele Ajinka181

Ahojky Pápá buxus je závislej hodně na zálivce, nebyl třeba problém v ní? Ale to hnědnutí mi přijde spíš jako úpal ze sluníčka. Je to možný?

Obrázek uživatele lucius.lucik

no mě to taky tak připadá. Mám na nich mulčovací kůru a co jsem sahala, tak pod ní bylo dycky vlhko. když byl hic, tak jsem zalívala každý den. Jsou na západní stranu, od dopoledne tu pálilo sluníčko prakticky do večera do devíti. A jsou nepravidelně hnědé, někde jen místy, nebo půlka keře. Psi na ně nechodí, my nemáme. Tak nevím, no doufám, že nechcípnou, ale třeba jen opadají a na jaře zas zazelenají. Ale pozoruju to posledních 3 týdny, takže časově od těch srpnových hiců by to možná vyšlo.

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Nechtěné těhotenství

Ahoj,čekám 5 miminko,a bohužel si ho nemůžu a nechci nechat.vim že bych to nezvládla.jak psychicky tak finančně.chtela sem se zeptat zda...

Zdravím a přeji krásný den. Omlouvám se, že můj dotaz je směřován trochu mimo, ale nevíte někdo, co je třeba předložit ve školce, když u dítěte dojde ke změně příjmení? A má vedoucí právo si doklad ofotit? Děkuji Sluníčko

co mám dělat, 8 měs.dítě odmítá pít i jíst.Má rýmu,dýchá pusou, v nosíku to jenom bublá.Odsávačka vezme jen to co je na kraji:-( úplně jí to tam chrochtá,co mám dělat.Včera vypila za den cca 300ml.A dneska jenom 130ml od půl noci...a nechce pít za žádnou cenu,jak nutím flašku, spustí okamžitý řev, mám jed do nemocnice? Kapu Libenar,ale prd pomáhá.

ahojky holky, už jsem v koncích. Naše terezka (3měsíce a 8 dní) prostě sama neusne. Je to cca týden co najednou ze dne na den nechce nebo neumí usnout. Dříve přes den když byla ospala dala jsem jí do postýlky nebo kočárku, chvilku kňourala ale usla a ted neusne v postýlce, ani v kočárku, ani se mnou v posteli, prostě nikde, histericky pláče, ale hrozně, večer je to ještě horší.

ahoj holky prosím vas,mám hematom už od 9tt a tet jsem v 15tt. pruběžně jsem špinila i krvacela,už 2x jsem ležela v nemocnici a minulí tyden v pátek mě propustili,odte doby krvacim,špiním je to střídavé a občas i cucky a dneska rano jak jsem ztoupla z postele země vypadl KUS měl cca 5x1cm no koukala jsem nato a hrozně se bojím.Hematom sem na kontrole ve čtvrtek měla cca 6cm na 1,7.

Holkyyy je tuu některa ktera brala Norethisteronn,,začla sem ho brat 17den cyklu,,přišti tydenn jdu na kontroluu,,ve středuu,,n co to přesněě jee a co budee nasledovatt dalll,,protože už jdeme na umněle ,,alee chci too vedětt dřivee jakk too budee probihatt,,prosimm vass napište ktera mate skušenostii,,moccc děkujii Lenka :///:

Ahojky, potřebuji poradit. Minulí týden jsem sem psala, že je prcek nemocný nakonec vyklubala larynchitida ale naštěstí už je pryč teploty měl od minulého pátku do pondělí. Ale ve středu se teploty vrátili a má vždy večer kolem 38,1 a před chvilkou měl 38,5 doktorka teď v pátek brala crp a má ho pry malinko zvýšený že na antb.