dotaz an maminky chlapečků | Moje těhotenství.cz

dotaz an maminky chlapečků

Obrázek uživatele Dejmalka

zdravíčko,
je to ukrutná blbina ale ptát se dětské mi přijde žinantní o dost víc.
Láďa má jednu kulku tmavou, skoro jak černoušek. Je to normální? Nebo že by se ta 1/8 romské krve po pradědečkovi vyrazila zrovna na tomhle jednom místě :s:
manžel je 100% běloch všude a protože na nuda nechodím, tak jsem jinýho chlapa 14 let neviděla.
Ani nevíte, kolik dní mi trvalo se na tohle zeptat, tak proto prosím smějte se mé hlouposti klidně nahlas, ale dobírejte si mě jemně...
předem díky za reakce, přečtu si vás až zítra, jdem ven.
Pápá

Obrázek uživatele Dejmalka

holky děkuji moc všem i vtipálkům :s:
Tak Láda má vodní kýlu už od narození, ale dětská mi nic o tom co mám hlídat neřekla...takže to na ni hned zítra vybalím, to jdem zrovna na 4měsíční a očkování.
Děkuji Pápá

Obrázek uživatele Berus

nám řekla aby jsme to hlídaly.A pokud by mu to zmodralo ještě víc,tak jsme měli jed na chyrurgii.Prý by mu to řezaly.Nám to naštěstí zmizelo samo.

Obrázek uživatele Dejmalka

jsem se jí narovinu zeptala, jestli to je pigmentová skvrna nebo to je z té vodní kýly a ona že to může být z té kýly. Takže zase vím...přesně to nač jsem se ptala = kuloví.
Jinak díky, budu koukat jestli to netmatvne víc a když tak pojedem do nemocnice se zeptat Pápá

Obrázek uživatele Arutha

klidně se zeptej, nám teda kontrolu je i pindu a okolí, je nám 28.měsíců a teda máme obě stejné

Obrázek uživatele andrisek07

Mě to teda nepříjde trapné a normálně bych se zeptala i dr,pokud de o zdraví dětí tak stud stranou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile Jinak náš malej je má stejné,určo bych aspon zavolala dr a zeptala jestli se nemate jit ukázat Smile

Obrázek uživatele kackale

Klidně se zeptej. Ale se divím, že mu dr. nekontroluje i pinďu. Naše to dělá vždycky. Normálně se zeptej a budeš mít klid.

Obrázek uživatele Berus

Náš Kubíček když byl miminko,tak měl jedno varlátko takové tmavší a větší.Doktorka mi řekla že má vodní kýlu.Měli jsme to jen hlídat kdyby to ještě víc zmodralo.Ve většině případů se to prý samo vstřebá.Ale tohle asi nebude váš případ.

Obrázek uživatele JaMiOn

ahoj, tak já mám skoro 5 letýho kluka a pytlík má jednobarevný (růžový) a kulku vevnitř určitě růžovou, protože neprosvítá že by jí měl jinou :-). Je možné, že je to jen pigmentová odchylka. A to myslíš přímo kulku nebo jednu stranu pytlíku?

Obrázek uživatele RadkaČ

Jo tak to nevím mam holčičku ale co si pamatuji, tak žednej muj předchozí přítel neměl jedno varle tmavší, a klučíci v rodině také ne, ale kamoška mi řikala, že má ježda jak to napsat no proste jeden pysk tmavší, a je to prej medové místo, tak třeba to máte taky tak, ale pokud ti to vrtá hlavou tak se určitě zeptej DR. za zeptání nic nedáš

Obrázek uživatele Lištička

Neporadím, Matějovi kuličky se jeví celkem stejné :s: Nicméně, já se tedy Dr. ptám taky na prapodivné věci. No však ona těch malých pindíků denně vidí ... Klidně bych se zeptala.
Lištička Kačka + Matýsek

Rýma

Zdravím. Jaké kapky do nosu užíváte v těhotenství? Děkuji za zkušenosti. 

Miminko k přímé adopci

Dobrý den. Nedávno jsem zjistila, že jsem ve 17. týdnu očekávání. Miminko si ale nemůžu a nechci nechat, protože bych ho nedokázala...

Přímá adopce - Hledáme

Zdravím, jsme s manželem státem prověření druhožadatelé- stát se vhodnými osvojiteli miminka majoritního etnika.Touto cestou bychom,...

Pohyby či škytavka?

Ahoj,

mám takový asi zvláštní dotaz. Začala jsem 26tt. Mimi je celkově línější, pohyby moc necítím spíše až večer v klidu. Teď...

Domov pro již narozené děťátko

Ahoj, jsme skoromanželé toužící po děťátku. S velkým domem a pozemkem kde by děťátko šťastně vyrůstalo. Touto cestou chceme najít...

Ahojky, tak jsem tu zase pro radu Smile Dnes má Luky (3,5) ve školce odpoledne čarodějnický rej, opékání buřtíků, ale proč píši. Masky jsou vítány. No, to se lehce řekne, ale jakou masku bych měla vyrobit? Kdyby byl holka, tak z něj udělám krásnou čarodějnici, ale takhle?

Zdravím všechny maminky. Jsem také maminka, ale už i babička. Potřebuji poradit. Zakoupila jsem svému vnoučkovi dětské lehátko Arti relax LA36, vypadá na první pohled jako od Fisher Price. Chci se zeptat maminek co mají lehátko s vibrací. Jsou ty vibrace slabé nebo silné, jen pod zadečkem nebo i na zádíčkách? A hlavně to naše lehátko, dělá hrozný rámus.

Zdravím všechny maminky. Jsem také maminka, ale už i babička. Potřebuji poradit. Zakoupila jsem svému vnoučkovi dětské lehátko Arti relax LA36, vypadá na první pohled jako od Fisher Price. Chci se zeptat maminek co mají lehátko s vibrací. Jsou ty vibrace slabé nebo silné, jen pod zadečkem nebo i na zádíčkách? A hlavně to naše lehátko, dělá hrozný rámus.

Maminky,

Ahojky maminy Smile tak dnes jsem 11+3 a druhým dnem se ráno dostavují nevolnosti dneska premiéra u wc Beee Jak zvládat nevolnosti?Příští středu jsem objednaná na 7:40 na screening a představa že mě

Ahojky maminy Smiling tak dnes jsem 11+3 a druhým dnem se ráno dostavují nevolnosti dneska premiéra u wc Beee Jak zvládat nevolnosti?Příští středu jsem objednaná na 7:40 na screening a představa že mě to chytne v šalině je hrozná..Mte nějakou radu jak na potvůrku vyzrát?

Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat, co umí vaše zářijové 2010 miminka? My ještě nelozíme ani nesedíme. Ale krásně se plazíme, občas pérujeme na kolínkách, děláme paci paci a zkoušíme tak tak všelijak, říkáme TÁTA, jinak BABABABABA. Spapáme všechno, není vybíravá, opravdu jí ukázkově. Přes den spíme málo, jen 2 * 30 minut, ale v noci krásně.

Tak tu máme velikonoce a s nimi náš druhý seznámek. Tak pište aktualizace ať se můžem sečíst kolik nás vůbec je Těhulka
Podoba seznámku bude :
Nick, termínek vylíhnutí, věk, kolikáte mimi čekáte, kolik kilo je nahoře, příští KO, a odkaz na vaší mimi fotečku

ahoj holky máte tenhle test některá vyzkoušenej? kolik asi tak stojí?díky

Tak včera jsem po dlouhé době viděla na ultrazvuku toho našeho prďolku. Paní doktorka nám chlapečka potvrdila a Ríšánek se má čile k světu. Kopal a mával ručičkami jako divej.
Mělo by být vše v pořádku, maličkej je hlavičkou dole a plodové vody mám přiměřeně. Vzhledem k tomu, že mi příští týden končí dovolená, nechala jsem si už vypsat nástup na MD.