Dotaz | Moje těhotenství.cz

Dotaz

Obrázek uživatele Danulička

Ahojky všem snažilkám.... snažíme se o druhé miminko a začala jsem si měřit bazální teplotu. Když mám 36,1 je to normální teplota? není moc nízká?

Obrázek uživatele Dejmalka

před ovulací mi klesla ze dne an den i o až 0,4 kde se držela tak 3, 4 dny a pak zas hupsla nahoru. Po ovulaci by prý měla být o 0,2 vyšší než nejvyšší teplota za posledních 7 dní. To je prý kontrola, že ovu proběhla. Pak se většinou držela nahoře a den před ms zas klesla většinou o 0,3 až 0,4 stupně.

Obrázek uživatele Dejmalka

moc jsem toho naměřit nestihla, otěhotněla jsem už druhý cyklus a to moje měření, žádná sláva. ještě jsem kojila, takže to bylo kolikrát jen po hodinovém spánku.
vedla jsem si kalendář na www.womenzone.cz je tam i poradna a tam spousta holek, co bazalce rozumí.
tady pro srovnání třeba můj graf při kterém jsem otěhotněla a tam ta ovulka je poznat že proběhla, ale rozhodně ten graf není ukázkový. v poradně na tomhle serveru najdeš i odkazy na grafy poctivých měřiček, a tam jsou ty plodné dny (kdy teplota je dole) vidět úplně krásně.
http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.ashx?token=3GiS37TBu1pk5ztZ...

Obrázek uživatele Danulička

Děkuji za odkazy. Představ si ráno jsem si včera měřila teplotu a normální,jen o stupeň nižší,tak jsem to hned neřešila,ale pak jsem si všimla toho hlenu na spodním prádle... a bylo mi to divný..teplota normální,tak jsem si ji schválně změřila a byla 37,ještě jsem si udělala ovu test a pozitivní!!! Tak jsme na to s manželem večer vlítli Biggrin snad se zadařilo...

Obrázek uživatele Dejmalka

já takhle nižší měla v době ovulace, ale je to určtiě individuální. Já zas měla asi furt vyšší oproti nějakému "průměru"
Udíídš až budeš mít naměřený celý cyklus, i z celého jednoho naměřeného cyklu se špatně dělají závěru natož z pár teplot.
Nám to ale pomohlo, v den kdy mi prudce klesla teplota oproti průměru jsem si ovulku potvrdila ovu testem a hupsli na to, a druhý cyklus se zadařilo.

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Ahojky všem snažilkám.... snažíme se o druhé miminko a začala jsem si měřit bazální teplotu. Když mám 36,1 je to normální teplota? není moc nízká?

Ahoj všichni tak jsem byla ve středu na odběru plodové vody. Zákrok mi dělal můj :*8*: v ordynaci.trvalo to jen několik minut a bylo po všem,pak jsem tam asi půl hodinky ležela a pustili mě domů,... samozřejmě jsem stoho měla strach, nakonec se to ale dá vydržet.Brali mi trochu víc vody než je bježné protože si 2 skumavky vyžádal pan doktor na infekčním,kůli tomu toxu.

Ahoj holky, je tu prosím někdo kdo kupuje kašičky babylove? Jste vy i děti spokojené? Já pořád kupuji sunarku nebo hipp, ale chtěla bych vyzkoušet i jiné značky. Díky za odpovědi

Ahoj maminky a tehulky,
chtela jsem se Vas zeptat jestli nektera nebydlite v Rakousku? Ja v Rakousku bydlim s manzelem a ted cekame mimi, jsem na konci pateho mesice a vubec nevim jak to tu chodi, takze bych byla moc rada, kdybych si mela skym o tom popovidat.
Dekuji za odpovedi

Zdravíme všechny včelky a včelátka. Dneska je našemu Kubíčkovi 5.měsíců. Neskutečně rychle to uteklo. A místo toho, aby dostal něco Kubík ke svým mininarozeninám, dostala jsem já. Včera po půl deváté usnul a spal až do 6,15.....neskutečný.A to se napapkal a spí dál. Takže jsem se po 5 měsících vyspala.

Maminky, bych se Vás zeptat:
1: Jak jste spokojené s výrobci příkrmů a které užíváte (HIPP atd.)
2: Nakupujete je přes internet? Kde prosím?

Začínáme doma s příkrmy za 14 dní a za každou radu co, kde, jak vám budu opravdu vděčná.
Děkuju: Pápá

Čas utíká jako voda a asi každá víte a znáte, že na internet je čím dál míň času.. a hlavně, v takovém počasí se moc doma nesedí Dance 4

krásné ráno Jednička ,

Maminky, chtěla bych prosím znát váš názor. Doma jsme mluvili o tom, že by jsme na podzim pořídili naší malé ohrádku. Dost se nám líbí tento tip....Máte doma takovou některá? Nebo jiná a jak jste spokojená? Je vůbec potřeba ji koupit?
Díky

Ahoj maminky.
Máte zkušenosti s tímto kočárkem?? Hrozně se mi líbí a splňuje mé požadavky.... až na to, že nemá nafukovací kolečka Sad Nevím, zda bych s ním tady u nás na vesnici byla spokojená. Nafukovací kola jsou nafukovací kola. Máme tu polní a i kamenité cesty....... Co myslíte??