Domišek a sníh

07.02.2010

Ahoj holkyyy :-) ... v sobotu jsme s Domíškem využili 4 stupně nad nulou a udělali jsme si pár foteček, tak něco málo posílám :dance:
Byli jsme u mých rodičů a já jsem si parádně odpočinula ... no joo ... u maminky bylo dobřeee :s:

Mějte se krásně a pohlaďte své miláčky :girl: :cc): :a:

Domišek a sníh
Domišek a sníh
Domišek a sníh
Domišek a sníh
Domišek a sníh
Domišek a sníh

Ahoj Leničko mojeee :c: :c: :c: Ten váš Dominiček je už velikej :00: :) Moc vám to tam sluší :one: Posíláme s Davídkem obrovskýpozdrav a ještě větší pusinku :h: Moc na vás myslíme :k:

In reply to by Janca.dc

Ahoj Jaňulinko mojeee :c: :c: :h: ... mooc děkujeme :k: .Domíšek roste jako z vody - ve 4 a půl měs. měl 6700g a 65,6 cm ... jak je na tom Davoušek? Je menší než Domča? Máme doma obříka :s: ??? Mě se až tak veliký nejeví - možná to dělají ty fotky a to, že je tak nabalenej, aby mu neumrzly capenky :///: .
Škoda, že se nemůžeš přihlásit na ten face - myslím Tvůj původní ... koukla bych na Davouška, jak Vám krásně roste.
Stýská se mi po Vás.
Posíláme vééélikou pusinku a přejeme krásný den :k: :c: . :a:

In reply to by Lenousekk

Ahojky zlatíčko...taky se nám moc stýská,ale toho času je tak strašně málo :\/: no to mi měli kolem4,5měs 7600g a kolem 66cm,taky jsme pořádný cvaldové a dlouhý jak týden před výplatou :s: :s: No ten facebook nejde,nevím jak to udělat,jedině nový email a vše,dneska jedu k našin,tak bych to zkusila a pustila se do toho :one: Ted mi tu Davídek slintá ruku a já druhou honem píšu,protože úůjdeme kojit... :hu: Koukni se na zářijky,tak mám nějaké fotečky http://www.mojetehotenstvi.cz/rozdil-4-mesicu http://www.mojetehotenstvi.cz/blizici-se-5-mesic ted už táhneme na 6 měsíc...půl roku :\x: :\x: :\x: :\x: :\x: Opatrujte se mi ....Jinak jak jsi na tom s váhou?Já mám 13kg nahoře a nejde to dolů,pořád kojím a ani při kojení ani kilo :\\: tak tak to vypadá semnou...Mějte se a posíláme pusinku :h:

Ahoooj Leni a Domi,
vypadáš vážně moc dobře,jak už psaly holky. :one: malej je k sežrání :a\|: a táta fešák :a: :a:

In reply to by Friduška

Ahooj Nikol :-) ... mooc děkujemeee :c: . Máš tady někde taky fotečky? Psala jsi, že sem nějaké vložíš, ale já nic nenašla ... kdyžtak pošli odkaz :dance: a nebo napiš, kde jsou :\x: ... ráda se na vás holky podívám :h: :k: ;)
:a:

Leni krásné fotky.Moc Vám to sluší a vůbec nevypadáš,že bys rodila,já jsem v bundě tak narvaná,uf.

Leni nadherny fotecky :-) uz jsem je chvalila na FB moc vam to slusi a je dobre ze se tatinek lepsi...snad mu to vydrzi :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka