DOBRÉ RÁNO | Moje těhotenství.cz

DOBRÉ RÁNO

Obrázek uživatele hanulka

  dobré ranko, všem maminkám Pápá
  další den je tady, další probdělá noc za námi a tak si můžem slavnostně odstřihnout dílek na metru který nám odpočítává den kdy se poprvé setkáme tváří v tvář s naším mimíškem. :||): pořád víc musím přemýšlet o porodu a jak to zvládnu až budu mit to moje zlatíčko doma, jsem moc ráda že jsem narazila na tyhle stránky kde se dozvím opravdu všechno co chci vědět a myslím že první dny se odsut vůbec nehnu :C]]: je to tu fakt super :qu: :qu: :qu:

  Komentáře

  Obrázek uživatele pit

  Ahojky,jo tyto stránky jsou jako droga,je fajn,že něco takového existuje.Taky se už nemůžu dočkat,až poprvé uvidím to stvořeníčko,které mě tak zlobí v bříšku.Dnes poprvé cítím,že se tam dole něco začíná dít,hrozně mě píchá v tříslech a bolí mě pipka i zadek,jako by mě někdo nakop mezi nohy.asi se začínám otevírat.A co ty,jak se cítíš a kdy máš termín?Já 16.9.

  Obrázek uživatele hanulka

  já mám termín 4.9. ale doktor a všichni mi říkají že se malý narodí dřív :#o: , tak už s toho mám celkem nervy, jsem zvědavá kdy to bude, už teďka mi dávají večery dost zabrat, :'zz): Koulení očima špatně spím a bolí mě snad úplně všechno....... ale jinak jsem happy :C]]:

  Obrázek uživatele pit

  Tak držím palečky,aby to bylo co nejdřív a rychle,to já počítám,že budu rodit až v září,a byla bych i ráda,ještě chci vypravit kluky do školy a pak to může vypuknout.Naštěstí v noci spím docela dobře,jen 2x za noc jdu na WC.

  konizace - problémy

  Tak jsem holky podstoupila tu konizace, asi jako kazda jsem se vnitrne obavala, ale ze to bue takoveto peklo to jsem fakt necekala....

  Rýma

  Zdravím. Jaké kapky do nosu užíváte v těhotenství? Děkuji za zkušenosti. 

  Prima adopce

  Zdravím, dostala jsem se do tizive situace, odesel od nas tatinek.. Mam uz jednu krasnou 7 letou holcicku. V lednu 13. 2020 by se mi mel...

  Miminko k přímé adopci

  Dobrý den. Nedávno jsem zjistila, že jsem ve 17. týdnu očekávání. Miminko si ale nemůžu a nechci nechat, protože bych ho nedokázala...

  Přímá adopce - Hledáme

  Zdravím, jsme s manželem státem prověření druhožadatelé- stát se vhodnými osvojiteli miminka majoritního etnika.Touto cestou bychom,...

  Ahoj holky,
  konečně jsem se odhodlala a přišla mezi vás. Ráda bych se s vámi podělila o náš příběh a snad tu našla i trochu útěchy....

  Ahojte holky. Já jsem tak na nervy že ani spát nemůžu. Mám s Andrejkou (7 měsíců) letět domů. Za 14 dní, ale už teď jsem z toho na nervy. Mám uplně strašné představy co všechno se může stát. Se mi z toho chce uplně brečet. Ne že by se stalo něco se mnou, ale s ní. Jak ty letadla pořád padají. A ještě k tomu letím sama, to je na tom asi uplně to nejhorší.

  Ahojky snažilky,
  tak tu máme další neděli a já jsem tu s dalším seznámkem. Doufám, že budu přepisovat hlavně do těhulek :).

  Ahoj holky,
  zase vás všechny po delší době zdravím. Doufám, že se máte v pohodě, sice sem koukám pravidelně, ale nějak není čas reagovat. Máte moc krásný červíky, nemůžu uvěřit tomu jak nám rostou. Taky vkládám našeho Adrijanka, doufám že se mi to podaří, dneska jsou nám dva měsíce :///:

  Ahoj holky... Pápá Tak jsem tu dlouho nebyla... Poctivě jsem si přečetla nové vzkazy.. Smile Minule jsem to dostala, takže z toho nic nebylo... Tenhle měsíc to vypadá, že jsem měla ovulku dřív..

  Ahojky holky,já už se jednou ptala,ale nemůžu ten článek najít.Tak se ptám ještě jednou.Snad to neva.Co používáte v těhotenství na rýmu?Moc děkuji :*[]:
  Co máte dneska jinak v plánu-my budeme malovat Smile

  Ahojky holčiny Pápá , moc bych vás prosila o tipy, kde nejraději nakupujete oblečení a výbavičku pro miminka :°O°: ? Chystám se na to, ale nejdříve bych prosila o radu kde jste byly spokojené..... :+^*:

  dobré ranko, všem maminkám Pápá

  Ahoj sluníčka, mám na vás prosbu, chtěla bych poradit co vše mám očekávat od 3D nebo 4D utz. Dne 31.8 jsem objednaná právě na 4D a chtěla bych, aby to pro manžela, který jde se mnou, byl zážitek.

  Ahoj holky Smile

  jen kdyby někdo měl zájen se zúčastnit mé aukce a udělat radost své princezně!

  http://www.aukro.cz/item716877562_udelejte_radost_sve_princezne_pro_naro...