Dobré ránko všem, | Moje těhotenství.cz

Dobré ránko všem,

Obrázek uživatele kettynka

  tak jsem včera zmizela jak pára nad hrncem, ale chtěli jsme k nám dolu pozvat tchána s tchýní a že si sedneme na terasu....a ejhle, tchýně kuli mě nechtěla???!!! :jawdrop: Nepochopila jsem proč, ale co, mě je to jedno, já už jsem s ní po tomhle všechno vzdala.No a potom jsme s manžílkem o tom diskutovali a přišlo naše oblíbené téma - PES :dog: .Naši mají štěňátka a já si prostě jedno vezmu, ale tchýně velkýho psa nechce - prý kuli tomu, že pes štěká :? a že bych to nezvládala - co jí je do toho jestli budu nebo nebudu zvládat dvě děti a dva psy????!!!! Ne Tak jsme se s chlapem rozhodli, že jim půjdeme nahoru říct, že psa chceme - oba dva.A tak jsme po 30min. diskuzi dosáhli toho, že pejska mít budu Dance 4 Ale těch keců kolem toho... já tu mojí tchýni fakt nechápu..chjo.Proč my ženský máme většinou na tchýně smůlu?! ://:

  Komentáře

  Obrázek uživatele Michalka

  jů tak k pejskovi gratululuju-co to bude za rasa?
  A ohledně té tchýně taky nemám žádnou skvělou(a pak se říká že chlapi mají hrozné tchýně) ten můj manžel vidí mojí mamku 2x do roka na vánoce a na narozeniny

  Obrázek uživatele kettynka

  rotweiler :dog: je to miláček Srdce ...moje mamka je taky v pohodě.......

  Obrázek uživatele Mermaid

  ...a neargumentovala tím,že se bojí té rasy???

  Obrázek uživatele kettynka

  ne, argumentovala tím, že pes štěká :s: :s: :s:

  Obrázek uživatele Mermaid

  Ahoj Lucko.Tchyně ...to je nekonečné téma.Já mám tchyni i tchána celkem fajn,přesto s nima mám soužení,že bych je občas fakt zabila.To ti budu vyprávět někdy asi osobně. Je to psycho.Obdivuju tě,že s nima můžeš bydlet v jednom domě.To nedělá dobrotu ani kdyby byli světoví. Ale chápu,že když jiné bydlení není,tak se nedá nic dělat. A proč my ženský máme na tchyně smůlu? Protože my jsme ty potvory,co jim odvedly jejich chlapečky,co musejí být neustále kontrolovány,jestli jejich synáčkům dobře vaří,jestli mají uklizeno... A nám to samozřejmě leze na nervy. Přijde mi,jako by tchyně byly přesvědčené o tom,že neexistuje ženská,která by se o jejich synka uměla lépe postarat než jejich maminka. Musím tedy říct,že jsem ve své tchyni tento evidentní dojem už zlomila,ale teď mě zlobí v přístupu ke vnoučatům. Chlapi to mívají (většinou) s tchyněma jednodušší, protože chlap nemá žádnou velkou úlohu v domácnosti (mimo vydělávání peněz-což moc kontrolovat nejde),tak je naše mamky moc nedusej.Řekla bych,že vtipy o tchyních stoprocentně pocházejí z dílen žen.

  Obrázek uživatele kettynka

  No tak to je naprosto výstižný! Jednička ....nemáme to jednoduchý.....já ti taky někdy poviprávim, co je zač......

  Obrázek uživatele sisina

  nic si z toho nedělej důležitý je že je manžílek při tobě a nerdží se máminy sukně a nedělá jen to co řekne ona. jak se vám vede?

  Obrázek uživatele kettynka

  jojo, to by mi asi hráblo, kdyby to byl maminčin mazánek...ale naštěstí je to super manžel i táta od dětí!!!!§Kolikrát si říkám, že si ho snad ani nezasloužim Wink . Jinak se máme fajn, taťka nám zrovna před chvilkou odjel do práce a tak si tu vegetíme a už se těšíme, až se v pátek večer vrátí Srdce

  Obrázek uživatele sisina

  tak nás taťka právě vyhnal ven :s: :s: :s: :s: tak se loučím Pápá Pápá Pápá Pápá

  Obrázek uživatele ivka222

  já mám prima tchýni,a pejsky máme dva,ale to bude tímže od nás bydlí 40km :s: :s: je dobře že je ti manžel oporou a stojí při tobe,tak to má kurňa byt Jednička

  Obrázek uživatele kettynka

  Jojo, kdyby to tak nebylo tak nejsme manželé...... Koulení očima :s:

  Obrázek uživatele jituška

  A o co jí teda jako šlo????????????

  Obrázek uživatele kettynka

  To já sama nevím....já jí prostě nechápu.... řešili jsme to i s manželem a ani jeden jsme na nic nepřišli... Ne

  Obrázek uživatele jituška

  hl.že stojí při tobě a není mamánek....a není ona v přechodu?

  Obrázek uživatele kettynka

  neni...na to už jí je hooooodně let Wink

  Daruji Utrogestan

  Daruji dvě neotevřená balení Utr...

  bůlka na jizvě po nástřihu hráze

  Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

  Červené pupinky

  Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

  Hledám

  Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...

  tak holky, vim ze je pozde, ale musim vam sem dat odkaz na super video Biggrinhttp://www.youtube.com/watch?v=elMw7t7eBI0 :s: tak co, taky tak dopadnou??

  Dalinko, ahoj, prosím Tě, můžeš mi vysvětlit, co tady ještě děláš? :?

  Holky máte skušenosti některá s odsavačkou mléka?
  Nebo jakou značku jste si vybraly.?

  přeji všem přítomným Wink
  jelikož jsem tu dlouho nbyla tak gratuluji všem Maminkaám k jejim mimískům a přeji jim mnoho štěstí zdraví

  Mimčo s dudlíkem tak dneska začínáme 31týden a krása je nám oboum dobře sice jsem poslední týden nějak více unavená,ale jinak pohoda bez potíží. Malá kope skoro cely den hlavně když ležím na levém boku to máte videt tu roštandu co ve mě provádí. Už se těším až bude venku.

  tak jsem včera zmizela jak pára nad hrncem, ale chtěli jsme k nám dolu pozvat tchána s tchýní a že si sedneme na terasu....a ejhle, tchýně kuli mě nechtěla???!!!

  tak je tady zase pondělíčko,nemám ho ráda.asi si nesu následky z pracovních dnů,a co vy holky jak je??jaký byl víkend??šup šup nějaký drb neníííííí??

  jupíííí, zítra jdu na svůj první ultrazvuk. já už se tak těším. se nemůžu dočkat, tak dám potom vědět, jak jsem dopadla.

  jupíííí, zítra jdu na svůj první ultrazvuk. já už se tak těším. se nemůžu dočkat, tak dám potom vědět, jak jsem dopadla.

  Ahoj holky,tak dnes vstupujeme do 9.měsíce.Už se na porod vyloženě těšim,protože to už chci mít za sebou.Ale že to uteklo.
  Postýlka stojí,kočárek je nachystanej,oblečky naskládané,tak už jen ten drobeček.