dnešní výsledky | Moje těhotenství.cz

dnešní výsledky

Obrázek uživatele Any

  Ahoj, přeju všem krásný týden a těm, co nečekaj :spid: tak ať doopravdy nepřijde! Já jsem si dneska byly pro výsledky z COP. Mám tam jeden malý nález - tzv. ASCUS, ale prý z patologického hlediska je to OK - nic podezřelého. Čeká mě nějaká dlouhodobá vaginální preventivní léčba a za 3-6 měc. kontrolní stěr, příp. pak vakcína, ale ta jen pokud bychom se nesnažili o mimčo (a pokud by ten stěr nebyl OK). Což znamená, že máme oficiálně ve snažení zelenou! :C/): :*O*: :*O*: :ooo: :qu: :C]]: :#~: O konizaci čípku se vůbec nezmiňoval, takže to není nic akutního. Měla jsem přece jen malinko strach, aby nebylo něco špatně, protože jsme se to již od minulého měsíce rozhodli nechat na přírodě, ale teď mi konečně spadnul kámen ze srdce Smile Teď už jen, aby ta potvora v pátek či sobotu nedorazila! Vrrrr! Já ji zaženu! :///:

  Komentáře

  Obrázek uživatele VeronikaV86

  To je bomba!!! tak preju krasne a hlavne USPESNE :*O*: :qu: :qu: :qu:

  Obrázek uživatele Any

  Děkuji Smile

  Obrázek uživatele Andisek

  Tak to je dobře, že se můžete snažit a držím pěstičky, aby mrška nedorazila :€}€:

  Obrázek uživatele Any

  Díky Smile Akorát si musím trošku přece jen postěžovat. Ten doktor, co mi dělal odběr vzorku na biopsii, tak mi vůbec nic neřekl, jen mi dal takovej malej papírek s výsledky bez bližšího komentáře s tím, že se můj gynekolog podle toho má zařídit a podniknout další kroky. Choval se, jako by se mě to vůbec netýkalo. Pak se mě sestra ptala, jestli jsem někdy byla na zákroku na děložním čípku, čili mě docela znervózněla, názvům na tom papírku jsem nerozumněla, takže jsem vůbec jsem nevěděla, na čem jsem. Jestli je to dobrý nebo špatný. Až můj gynekolog mi všecko vysvětlil. Ten se taky divil, že si mě tam na tom COP nepozvali na kontrolu a že to tedy vlastně bylo celý na prd. Jojo, to je to naše zdravotnictví. Ale je to kus od kusu, najdou se i dobří lékaři.

  Hledáme přímou adopci

  Dobrý den,

  touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

  Přímá adopce

  Dobrý den,

  Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

  Přímá adopce

  Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

  Přímá adopce

  Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

  Přímá adopce

  Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

  Tak holky, tak kterej :))))))) :c: :c: :c: :c: :c: :c: :c: :c:

  AHoj, bohužel, nebudu moci kojit ze zdravotních důvodů, je tu někdo, kdo má stejný trabl?

  Ahoj maminky,

  Ahojky maminky a nebo nejlépe doktorky Smile Náš kluk má skoro 12měsíců a od soboty má teplotu tak max.

  Ahojky moje netíková rodinko :k: , jak už víte konečně i já jsem se stala mámou krásné holčičky Šárky, která mě dokázala naplnit obrovskou láskou a pohodou , vůbec jsem netušila, že můžu být ještě šťastnější a spokojenější.

  ahojky maminky,jak se máte?koukám,že máte krásný mimča,rostou jako z vody,my máme další dva nový zoubky,a asi nám rostou i další,protože skoro noc co noc se budíme po půl hodinách,n+kdy míň,ale je to záhul...jen by mě zajímalo,kolik únorčátke už chodí,náš malej se jen staví,ale chodit ,dkyž hovezmu za ruce vůbec...nechce ani videt

  Zdravíčko,
  kdy se vám dostvila MS a za jak dlouho se vám podařilo otěhotnět? Azalii jsem brala skoro 10 měsíců tzn žádná MS a stále kojím (už teda jen v noci 2x a občas po zelenince, když jí s ní málo).
  díky za reakce předem Pápá

  aho holky, jak dlouho od požádání a zanesení žádosti o svěření dítěte do péče trvá, než si vás k soudu pozvou. Mě totiž asi jebne, ten můj bývalý to ještě ani neví, že mu to příjde a už mi chodí výhružné sms, že mi vezme malou, že o něm ještě budu mluvit s úctou, že mě zabije, že mě nenávidí a proklíná, no docela mazec s takovou asi brzy příjdu o mlíko :|€|:

  Prosim o radu ohledne hluboke korbicky Stokke xplory..zda nekdo tento kocarek ma ,ci ma nejakou zkusenos..co si myslite o velikosti?Vejde se do nej dite do 6 mesicu,jak udava vyrobce?

  Naše tetka fotila,je z Ostravy,kdybyste chtěli kontakt,ráda dám Smile