Dnešní ranní poplach:-(

23.04.2008

Holky tak vám povím! :jawdrop: tak jako dnes jsem ještě co jsem těhu vyplašená nebyla!!začalo to včerejškem-večer.to se mi zdálo že se malý moc nehýbe!ale sem tam něco nějaký ten dloubanec byl ale nic moc oproti jiným večerům kdy řádí jak něco!! v noci jsem byla 2x na wc a taky žádný pohyb.Ráno jsem byla v 6 h.na wc znova a pak už neusla jelikož jsem si jen prohmatávala břicho a čekala že se malý jako pohne ale pořád nic ,tak jsem si ještě lehla v 7h.jsem vzbudila našeho prvňáčka nachystala jej a v 7.30 vyslala do školy a čekala zda se mimi pohne ale stále nic??!! :\\: čas běžel a bylo 8.30a já už měla slzy na krajíčku a koukala do průkazky od kolika hodin je tam dnes můj gynekolog,no ale dnes jak naschvál je tam až od 16h!! mezi tím se vzbudil i mužík a ptal se co se děje ,protože já lítala po bytě jako zplašená,břicho natřásala jako kvočna peří :00: v domění, že tím malého probudím ,ale tále nic .Tak jsme se vydali na nákup a já doufala, že se mimi probudí a dá mi o sobě vědět!!tak vás už nebudu napínat!!..... dalo o sobě vedět ale až kolem 10h!! to se mi ještě nikdy nestalo!!!!!!! :w: nedovedete si představit ty šoky!!!!!!! :w: já hned vidím to nejhorší...no síla!!asi se budu muset zžít s tím, že malý roste a má méně místa, že pohyby už nebudou tak pravidelné :||): NO HLAVNĚ ,ŽE JE VŠE OKA!!teď jej cítím ůplně krásně!! a je to v pohodě!!uf :w: :w:

Jéje...tak to by mě taky vyděsilo.....já pořád pozoruju, jestli se hýbě.....a když ne, tak šílím...ale pomáhá, když si lehneš na záda. To se mu totiž nelíbí a tak se pohne. :-)

jen obcas sem tam dloubnul aky to bylo okolo toho 27-28tt rikala sem si když se sem tam mrskne zije aspon tak treba nabira síly mno a trvalo to a trvalo ja byla nervozni, ale zato sem se konecne vyspala nakonec sem to nevydrzela a nabehla k drr ten si myslel že se doma preziram magneskem a proto se mimi nemrska nakonec zjistil ze je to presne naopak mela sem delohu napnutou tak že sem nemohla cejtit ani slona kdyby byl vevnitr zvedli sme davku nasadili klid a už zas po nocich a hlavne brzo rano nespim :D

Ani mi nepovídej... já měla tohle celé dva dny po amniocentéze... předtím už jsem cítila, jak tam malá sebou hází a pak, jak jsem ty dva dny ležela a modlila se, aby to bylo v pořádku a hlavně aby se jí nic nestalo, tak najednou nic... první den se pohla až hodně pozdě večer a jak jsem byla celá naměkko po tom odběru, tak jsem si nebyla jistá, že to byly pohyby a druhý den si taky dala načas... zase až večer a tak slaboučce, že jsem myslela na nejhorší... no a pak se naštěstí zase začala hýbat víc, tak jsem se trochu uklidnila. No a o víkendu mi přítel dal na břicho mikrofon, připojil to přes jakýsi zesilovač do počítače a přes sluchátka jsme poslouchali, jak tam šplouchá. V pondělí jsem pak už byla na kontrole na ultrazvuku u paní doktorky a malá se zase předváděla a srdíčko jí taky bilo jak o závod, takže jsem byla ujištěná, že je vše OK. Ale ten den čekání na to, až se pohne, to byly nervy!

Ahoj,to je normální, v tomto období to má asi každá a když jsem o tom četla tak po 5 měsíci nastává období pohybů, ale také nárazového klidu miminka.

taky to znam nekdy mala radi jak o zivot a nekdy o ni vubec nevim a to jsou potom nervy :r: :r: :r:

jejda luci, takovy sters to se mi taky stalo kolem 25tt to uz prdolka delal perfektni bublinky a jeden den cely skoro nic a na druhy den, zase kbublal, ale tak od 28tt je to parada to uz kopeme, a delame mamince boule na brisku jak se stehujeme sem a tam, a jsem rada, ze ho citim :)

In reply to by lucie a rosta

Já ti nevím, mám chlapa a ten je úplně bezvadný. Když jsem šla poprvé jako mladá na gynekologii tak jsem šla k ženské a ta mi nevyhovovala, vždy na mě koukala, co si zase vymýšlím a jako by to nebylo možné apd. Je to asi jak který doktor... Hlavně, že teď máme super dr a můžu přijet kdykoli a zavolat taky, ale ještě jsem toho ani nevyužila.

Taky se mi to stavalo a ja mela desnej strach...ale jak rikas cim min mista tim min pohybu ale zato je o dost vic citis...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka