Dnešní prohlídka | Moje těhotenství.cz

Dnešní prohlídka

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Ahojky holky. Tak dneska jsme vyrazili na další, druhou, Hexu.
Napřed zvážení a zjištění, že malá má na začátku 4 měsíce 8025 g a 69 cm! :jawdrop: :hu: Doktorka se ptala dvakrát a divila se, čím, že jí to láduju, že je tak veliká a pěkná. Pouze MM, tak jí asi nic nechybí, taky nic špatnýho nejím. :///:
Nu a pak přišla na řadu včelka, malá plakala tak půl minutky a pak zase rozdávala úsměvy kam jen dohlídla. Holčička :///: :c: Diskutovali jsme o vakcinaci na pneumokok, tak prý je lepší Synflorix než Prevenar, je prý po třech dávkách a mam si tedy připravit 3x 1600 Kč. Ale po 12ti měsíci, už se očkuje jen dvakrát. Tak uvidíme, jak to ještě promyslíme, prý to prodiskutujeme na poslední vakcinaci Hexy. No a už můžeme na naušničky. Prý po druhé Hexe a ta byla dneska, tak zítra tam zavolám a uvidíme, pro jistotu, kdyby braly bez objednání, jsem už naušničky naložila do líhu dneska a zítra asi teda pofrčíme. ://: :r: Jak já se šííííííleně bojím! Budu :^O^: jako tůr! Ale zse bude kočka a holčička, jak má být! Holčička :c: Tak toť asi z novinek vše. :#~: papa tetky Pápá

Komentáře

Obrázek uživatele miavalas

Ahoj kočky, tak mi byli na čtyřměsíční v pondělí a nevěřila jsem svým uším!!!Vážíme 8770g a měříme 69cm!!!Teď když vím, kolik Maxíček váží se mi zdá ještě těžší...Všechny maminky tam měly takový malý miminka...paní doktorka se normálně smála tomu jaký to je rozdíl a že prý asi bude brzy chodit, no nevím, jestli to má s velikostí něco společnýho. Ale je pravda,že už by nejradši odešel z lehátka, pořád se z něho zvědá. Tak se zatím mějte krásně. a ať nám ti naši obříčci rostou. já věděla, že bude na vánoce desetikiláč!!!Pa

Obrázek uživatele Jaňulík 1

No týýýýýýý brďo! Tak to je náš ženich panečku! Konečně někdo těžší. Na dýlku máme stejně, ale ta váha! Jednička mamčuldo, copak probůh papáš? že máte tak výborný kilečka? (to asi bude ten jogurtík na špičičku lžičky, viď? :s: :hu: )

Obrázek uživatele malena

ty máš místo mlíčka šlehajdu,no aspon má malá dostatek Jednička Fotečky jsou nádherný,to usínání na hrudníku jsme taky měla ráda,to byly nádherný chvilky,když mi Mína takhle usnula. Srdce hele naušniček se neboj,pokud to dobře píchnou,tak to bude rychle a trochu toho pláče se dá zvládnout,ona Valinka na to zase hned zapomene a pak bude ještě větší kočka než ted. Jednička vypadcá,že to bude šibalka,podle těch očiček. Pápá

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Jo a krásná ikonka. Ale kdopak se v nich už má vyznat? Musimse naučit koukat po jménech a né po obrázkach.. Mi to ženská jedna vůbec nezlehčuješ.. :s: Koulení očima

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Ahojky Leníku! Srdce :c:
Jojo, asi šlehanda tam bude. teď, co piju kojící čaje, zase zamražuju další zásoby, jak jsem ráda,to ani nevíš! Sice jsem už koupila Sunárek do zásoby, ale snažím se to oddálit co nejvíc! Nemam dávat ani žásný šťávičky, prostě nic do půl roka, když to půjde. tak si to užívám, příkrmů si ještě užijem až až! Spinkání na bříšku jsem zažila teď prvně a bylo to nádherným, jak se cítí mimi bezpečně, tak usne a to me zahřálo u Srdce :c: . Naušničky jsou už konečně za námi, ještě jí to sice malinko pobolívá, ale teď spinká užý krásně, doufam, že jí to vystačí do rána, zítra makáme, předěláváme obývák, plovoučku, malování, čištění akvárka (350l) atd., tak budeme potřebovat dostatek spánku. taky jdu dneska :'zz): dřív, než v půl pátý ráno. Aspoň doufám, že zaberu, aztimto nevypadá! Ne :r: (a to jsem lakala a byla v zápřahu od rána!)
Jojo, asi bude raubířka po mě, všechno mi zajímalo (věty tipu: "Mami, z čeho se dělají kvasnice, jar? A jezdí lanovka na Šumavě? (při psaní úlohy, jsem byla myšlenkama na Šumavě! :s: ), no to bych jí zabila, taky to mamina vzdala, musel úlohu dodělat se mnou taťka, mamča na to už neměla sílu, ani chuť"), všude jsem musela bejt, no hrůza, obdivuju naše, že jsem přežila pubertu bez úhony! :s: :#~:

Obrázek uživatele Jajda007

Ahoj Jani, tééééda Valinka je už pořádnej kusanec ženský, je vidět, že jí dost šmakuje :$}: :$}: My budeme taky píchat Synflorix, už 1. prosince, budeme mít taky už o dávku mínějc :s: Na naušničky vám budu držet pěstičky, aby malá moc neplakala, no stejně bude a ty to obrečíš taky, jako u nás. Takže jste si aky vybrali píchaneček místo nastřelení, že? Nebj, bude to rychlovka, akorát si tam sebou vem přítele, já si tam manžu vzala a držel malou on, já na to nemohla ani koukat, jak mě jí bylo líto :r: Pak hoď fotečky jaká je už Valinka parádnice. Moc zdravíme Pápá

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Ahojky Jajdičko! :k:
Moc děkujeme! Jojo, Synflorix je prý fajn a po tom 12 tým měsíci se prý snižuje o jednu dávku, která být nemusí, tak asi to tak uděláme. Né, že bych chtěla na malej škudlit, ale když to má stejnej efekt, tak neni co řešit. Smile
Jsi moc hodná, že jsi nám držela pěstičky! :c: nakonec dělal jen píchnutí, když to tak shrnu, je mi to celkem jedno, jakym stylem to bude, stejně to malou tu chvilku bude bolet, tak co. Kdyby byla metoda bolestná a bezbolestná, tak to by nebylo co řešit, ale takhle. A zaplať pánbůh jí je píchnul i stejně ve stejný rovině, tak jsem spokojená. :C]]: Zdravíme vás! Pápá

Obrázek uživatele Jajda007

Tak teď v tom mám maglajs, já myslela, že se to snižuje o dávku v tom půl roce, mě dr. řekla, že budeme mít teda o jednu míň, ale nevím, kolik jich je celkem, myslím, že nás stejně čekají 3, takže normálně jsou 4 bebo co? Já to malé chtěla píchnout hned, aby měla všechny dávky, ale nakonec mě doktorka přesvědčila, že když Viktorka tak těžce snáší ty očkování (vždy to celé prořve), a že když už nám je 5 něsíců, tak to bude lepší až od těch šesti a že i ušetříme. Takže teď malou dost hlídám, a jak je někdo jen trochu nachlazenej, tak k nám prostě nejde. Tak to jsem ráda, že vám to píchnul hezky, já z toho měla taky strach, aby jsme to neměli šejdrem :s:

Obrázek uživatele Jaňulík 1

jáji, mě dr. povídala, že po půl roce se očkuje a to jsou tři dávky, co jedna, to prý 1600kč. (Synflorix, Prevenar stojí víc, asi o tři stovky). No a když se nechaí naočkovat po 12ti měsících, tak už dostanou o dávku míň, že prý mají už víc protilátek v těle a tolik už jich (těch očkovacích látek) nepotřebují. Tak aspoň tak jsem jí pochopila, nebo jsem byla myšlenkama jinak. Každopádně jdeme zase za měsíc na prohlídku a poslední čkování Hexy, tak se pak s ní domluvím na pevno, co a jak, ale každopádně, kdyby to na malou nemělo žádný vliv, tak jí necham až po tom 12tém měsíci, každá ušetřená kačka dobrá, né?! :C/):

Obrázek uživatele JaMiOn

téééda tak to je kus ženský. Můj syn měl v roce o 1kg více :s:
Ale je krásná. Jen se holka musí pěkně pronést. Markétka má v 5.měsících 6600g Pápá

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Týý brďo! Jamíku! tak to je mazec, takový srovnání! No, naše to má asi po mě, ikdyž taťka byl normální váhy, tak nevim nevim, jestli se to vykompenzovala ta váha, asi spíš ne a jede ve stejných kolejích po mě. I se jí nechce přetáčet, leží jako peciválek! :s: :hu:

Obrázek uživatele Martta

Ahojky Jani, týýýý brďo Janička je teda kousek. Holčička Myslela jsem, že byla pro Vojtíka pěkná nevěsta, ale vždyť je o 2,5 kg těžší :jawdrop: Tak to nevím teda :s: :s: :s: Jani copak jíš? Já jen, že by prcek potřeboval taky výživnější mlíko :$}: :c:
Valinka je šikulka a strašně se těším na to až bude mít náušničky, to už bude úplná slečna. Neboj, to bude chvilka Wink Pápá

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Ahojky Martičko! Janička? Myslíš Valinka...Chápu.. :s: :c: :k: :k: :k: :k:
Nooo, asi by zavalila Vojtíka jedna dvě.. asi z toho sejde. A nebo nastolíme cvičink a gaučinkem dohromady a snad nás dohoníte! Dance 4 :#~: A co pakám? Noo, tuny mlíka, tuny jogurtů, perníček s mandela si pečeme domácí výbornej, pak dokážu sníst pekáč moučníku Nescafé atd. Ale tohle vede a i to máme dvakrát týdně. Neskutečně žeru a už je to vidět i na těch kilečkách, který mi pořád někdo na tu váhu přihazuje! ://:

Obrázek uživatele Martta

Jéééé Jani, já sem blbá. Promiň. :s: :s: :s: :s: :s: No docela jsem se zasmála "Janička je ale kousek", já jsem debil Ne Ne Ne
No tak koukám, že sladký taky vede :a\|: Ach jo, já už musela dneska do bazénu, abych měla aspoň dobrej pocit. Mě kila nikdo nepřihazuje, mám je ještě od porodu, po návratu z porodnice jsem shodila za celou dobu jen 2kila!!! Strašný, byla jsem dnes ve vířivce a všechno se na mě tak strašně klepalo, že se mi z toho udělalo :sick:

Obrázek uživatele Jaňulík 1

To je dobrý, já už si to taky poslední dobou pěkně motam! Asi mi tlačí mlíko na mozek či co, jinak si to nedovedu vysvětlit! :s: }:)
jojo, sladký je nej a nejvíc po něm sahám na večer, když mi dochází energie, tak to si tělo pěkně řekne, co mu chybí! Potvora!
A prosim Tě, kdepak máš nějaký kila na víc? ://: Koulení očima :s:
A to jsi byla s malým v bazíku? A nebo jsi měla hlídání? Já bch si šla taky zaplavat,ale nějak nejsou lidi na hlídání, nebo i jsou, ale né ty, co bych jim malou svěřila na dýl, než je chování před mýma očima! Ne :s:

Obrázek uživatele Martta

Jani, mám pořád 80 kg ,a to jsem vydržela i 14 dní nejíst večer a naprosto jsem trpěla, protože jsem dokonce chvíli i se zaťatými zuby nejedla sladký a ani deko dole!!! :w: Takže na to dlabu, jelikož nemám motivaci. Budu chodit plavat, ale jinak se teda omezovat nebudu.
Nechala jsem prcka taťkovi a ten s ním šel na fotbal. Jsem přišla na hřiště a hrozně jsem se musela smát. Chlapi opřený o zábradlí tam fandili a za nima byly vyskládaný kočárky, Já se fakt pobavila. Myslela jsem, že tam bude taťka s kočárkem sám a ejhle. Mamky se asi rozhodly, že když jdou taťkové ven, tak pěkně s prckem :s: :s: :s:

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Jéé, Ty mi děláš radost! taky 80 kg! :\x: :hu: No jo, ale Ty měříš určitě dva metry viď a to se to na Tobě ztratí!
Chlapi potřebujou čas od času pořádně zaměstnat, aby nevymejšlely bejkárny! Blum 3 Wink
Jedeš zítra do toho Německa a nebo jsi to fakt vzdala?

Obrázek uživatele Martta

Jani, tak měřím jen 166 cm :w: . Dva metry, tos mě pobavila teda :s: :s: :s: 2m a 80 kg - to už je nadváha podle BMI!!!!!
Tak v Německu jsem nakonec byla, prcek byl doma s babičkou, zkusila jsem odstříkat a nechat ho u babi s flaštičkou. V pohodě si poradili, malej pil jako by takhle pil běžně. Měla jsem strach, jestli tu flašku bude chtít.
Hraček měli plno, sehnala jsem tu cestovní postýlku za 20Euro :|P:
Ale popravdě jsem koupila malýmu jen pár hraček a má je tak až mu bude rok, spíš až bude ještě starší. Pro malinký děti tam měli nějaký kolotoče (ehm - ty nepotřebujeme, že :s: :s: :s: ) pak hrazdičky, no a hodně různých chrastítek a tak. Spíš sem tam nakoupila hračky pro starší děti kamarádek. Jídelní židličky byly, ale jenom dřevěný...Bylo tam strašně moc stavebnic, samý lega, panenky baby born, autodráhy, kočárky na děti i na panenky, žehlící prkna, pračky, atd.atd. Prostě hlavně věci pro starší děti.... Nemusíš smutnit, pojedeme na jaře spolu Wink Už se těšim, budu pravidelně dávat info kde se co kde koná, jo? A kdybysme třeba byly těhu, budeme tam mít přístup o hodinu dřív než ostatní :s: :s: :s:

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Fakt? těhulky mají přednost? A to se vyplatí!!! :s: :s: :s: Stejně na jaře bysme se chtěli začít snažit, ikdyž popravdě prášky pořád leží v kredenci :w: Koulení očima :s: :s: :s: :s: , ale což, necháme to osudu! A je fajn, že jsi jela, aspoň jsi to omrkla a na jaře tedy vyrazíme, už teď se moooc těším!A ta postýlka, to byl teda kup! To se Ti teda moooc povedlo!
Nám má zítra přijít kočárek, tak jsem na něj zvědabá. Na netu jsem si b´vyrbala zelený s černým a pán do tel mi povídal, že už je na trase limetka a černý, tak vudíme, jestli jsme se špatně pochopily a nebo, jestli je to jen náhoda. Koulení očima :/;x:

Obrázek uživatele Martta

Jé, Jani, tak hned hoď fotečku, jsem zvědavá. Přece víš, ta zelená barva. Jak jsme psaly tenkrát. Jsem na ní úlítlá Smile Smile

Obrázek uživatele Jaňulík 1

http://www.mojetehotenstvi.cz/pro-mi-ku-009-ve-4-mesicich-treti-kocarek
Pápá
Je úúúžasnej! Mrzí mi, že jsme ho nekoupili hned ze začátku a že jsem se nechala napálit s Casualem S4! Ale zase nám zachránil Valinku, tak mu nemůžu mít nic za zlý!

Obrázek uživatele Tez

Jéé, hezký fotky!
Tak to teda koukám...že náš Sam je cvalda, ale tolik na 4měsíční kontrole teda něměl (měl 7,8kg), tak mamko, čím jí to cpeš, haha?
To je dobře, že ten Synflorix je lepší, tak yjsme se pro něj totiž rozhodla...

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Ahooojky Tezinko!No, Samíka je taky pěknej kusánek chlapáka, ale asi se víc pohybuje. Naší, kam položím, tam zlůstane, né a né se pro něco natočit, ale když jí otočim, tak to jo, to si líbit nechá. Je to potvůrka líná a podle toho taky ta váha vypadá. Smile :hu:

Obrázek uživatele Tez

No, Sam se taky hodlá pohybovat jen když je vslečenej... Taky mi přijde celkem línoučkej, haha. Hlavně by se pořád nosil a na to já už jaksi nemám sílu...ach jo! :°~°:

Stránky

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

bůlka na jizvě po nástřihu hráze

Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

Červené pupinky

Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

Hledám

Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...

Holky, někdo taky z Mladé Boleslavi?

Ahojky, tak posílám první várku z dnešního srazíku. Bylo nám s vámi všemi moc fajn, a příště se budeme těšit i na další červíky, kteří dneska nemohli dorazit. Pápá Pápá

A ještě další, pro ty co už nemají dost... Wink

Ahojky holky. Tak dneska jsme vyrazili na další, druhou, Hexu.
Napřed zvážení a zjištění, že malá má na začátku 4 měsíce 8025 g a 69 cm! :jawdrop: :hu: Doktorka se ptala dvakrát a divila se, čím, že jí to láduju, že je tak veliká a pěkná. Pouze MM, tak jí asi nic nechybí, taky nic špatnýho nejím. :///:

... a pro velký úspěch snad už poslední část :c: Pápá Pápá

Ahoj holky moje,
musím si vám postěžovat, co mě / nás za minulý týden potkalo. Sad

Ahoj holky,
tak sem tu zas.Potřeuju poradit jak říct rodičům že čekáme miminko.

tak se etdy opet dneska hlasim...zpozdeni uz 4.

Tak na prvnich fotlach sem ja a za Veruncinou fotkou Jarda Smile Tak ted muzete porovnat Biggrin