Dnešní poradna 36+0, první monitor :-)

13.11.2012

Ahojky, všechny vás moc zdravím :a:
Tak jsme s prďolkou absolvovali další poradnu a dnes už jsme měli i monitor :one:
Brouček s sebou řádně mlel a já se těšila, až se mrknu na zápis, jestli taky dělala něco děloha..... Bohužel mi zápis z monitoru do průkazky nedali :-( :(
Vážím už příšerných 95kg :pig: :pig: a nahoře mám tedy už 15kg, tlak 120/80, moč v pořádku.
No a pan doktor mi udělal velikánskou radost, když mi oznámil, že nejsem pozitivní na streptokoka a tudíž nemusím na kapačky před porodem :dance: :one:
A další dobrá zprávička- CS3 :one: :one: :one:
Prý se dole začíná něco dít :s: :s: :s: Takže jsem ráda, že nebudu do nekonečna "zabetonovaná" I když na jednu stranu vím, že CS samotné nic moc neznamená a může se měnit z hodiny na hodinu.
Tak pohlaďte :€O: a dávejte na sebe všechny pozor- máme to už za pár :dance:

Dnešní poradna 36+0, první monitor :-)
Dnešní poradna 36+0, první monitor :-)

Téda Jani,toto letí.Za chvilku se nenaděješ a prdolku budeš mít u sebe.Našemu Matymu je už 7měsíců a je to pěknej lumpík.Měj se hezky :a: :a:

Gratuluji k dobrým zprávám ;) A tiše závidím,já jsem 33+1 a monitor mi musely dělat už včera a CS-7až8 Tak hurá zas do postele hajat :r:

No už se vám to blíží. Třeba se ani nepřiblížíte k narozeninám tvého syna. Máme je skoro stejně rozené, a já jsem ted 34tt, všichni na mě útočí at je to před vánocema... pche, my si tak můžeme vybírat.

To je fajn, že vám poradna dopadla dobře :) :one: My jdeme až za týden, tak jsem zvědavá jestli už taky půjdem na monitor :) Zatím jsme nebyli... Ani krev na testy mi ještě nebrali, tak asi taky až za týden :) Asi že jsem ted "teprve" 35.tt :) Škoda že nejdou otevřít fotečky co jsi vložila... Užívej ještě bříško :€O: a s váhou si zatím nelam hlavu ;) To potom vyběháš s dvěmi dětmi :) :dance:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka