Dnešní poradna | Moje těhotenství.cz

Dnešní poradna

Obrázek uživatele mirus-s

  Ahoj holky, tak dneska jsem byla zase v poradně, tlak a moč v pořádku, ozvy taky, otevřená jsem volně na prst a podle paní :*8*: asi budeme co nejdříve rodit. Jsem si říkala že by malá mohla ještě počkat ale po dnešku kdy jsem měla skoro celý den šílené kobylky že jsem málem lezla po zdi, budu ráda když už to bude brzo.
  Holky mějte se hezky Pápá Pápá Pápá

  Čekáme páté miminko

  Ahojy,tento učet už má přes 3roky a ted jsem si vzpoměla na tuto stránku.Mám čtyři děti,v Listopadu 2019 jsem potratila v 7tt(již po...

  Miminko k přímé adopci

  Dobrý den,

   

  hledám milující pár, nemající bohužel to štěstí vlastních dětí, který by měl zájem o přímou adopci chlapečka...

  hnědý výtok

  čago belo, hele mám problémy. Hnědej výtok, tady píšou, že může bejt v těhotenství...

  Daruji Utrogestan

  Daruji dvě neotevřená balení Utr...

  já už jsem tak v otrávená ,že to snad ani možný není . Ležim a chvílema čumím do stropu a čekám ,že jako konečně usnu a zase kulový . Já tomu mýmu ty noční fakt zarazím , to by se jeden postavil na hlavu . Takže jak nespím ,tak přemejšlím .

  Ahoj,
  vím, že se to tady pořád dokola řeší, ale mě to nedá spát a pořád si říkám jak je to možné, jakto, že se nikdo neozve?
  - Jedná se o 4-letou RD
  Je pravda, že asi kdyby se mě konkrétně tyto změny netýkali, že bych je neřešila a jen bych politovala ty kterých se to týká.
  Ale myslím, že není málo maminek kterých se tyto změny dotknou.

  Přeji všem příjemné ráno. Mám takový dotázek, mohu užívat nějaké léky proti bolesti když kojím? Já si myslím, že ne.

  Včera jsme byly na té genetice a podle všeho dopadlo vše na jedničku :potlesk: Miminko má 7.5cm,skákalo tam jako žaba :bab: Jestli je to holčička nebo chlapeček nevíme Sad tak snad na kontrole za tři týdny už vědět budeme.Pan doktor říkal,že je miminko moc malé,nevím jak to myslel.Jestli je celkově

  tak všem rádkyním moooc díky,malý sice celou noc probděl,poplakával atd..ale nad ránem usnul, .

  Tak po dlouhé době zdravíme v úle, občas stihnu něco přečíst, ale napsat něco......nestíhám. Tak Verunce přejeme ať je co nejdříve z nemocnice doma. Kubíkovi bylo už 7. měsíců, váží 8 kg a měří kolem 70 cm. Zatím ještě neleze, ale začal se plazit, tak zvláštním způsobem. používá k tomu levou ruku a pravou nohu, spíš se tak posouvá.

  Tak ja to nechapu,i prez to ze jsem pracovala nemam narok na 3letej rodicak,proc?

  Ahojky holky,
  rozhodla jsem se ukončit kojení - kluci už nechtějí a odstříkávání už taky moc nejde. Myslím, že kojit rok dvojčata je pěkná práce.
  1. Beru antikoncepci Azalia - mohu v ní pokračovat, i když nebudud kojit, nebo už neni tak účinná. Zbylo mi platíčko a kus a je to škoda, když je tak drahá.

  ahoj holky, termín mám až za dlouho, ale už pomalu začínáme řešit, co bude až se miminko narodí. Já bych moc chtěla, aby miminko spalo co nejdříve ve svém pokojíčku, který je hned vedle ložnice. (klidně hned po příchodu z porodnice) Když jsem to řekla před mámou, tak tu málem trefil šlak.