Dnešní mega překvapení !!! :-))))))))))

01.10.2014

Ahojte holky,ty co mě znají ví,ty co neví..snažíme se o druhý mimčo něco přes dva roky,před rokem SP s revizí..dnes jsem šla k dr s tím,že už nechceme čekat a chceme to nějak řešit,muž spermio,já horm.profil ap...
Jsem po slabší ms,ale řece jen ms :? 11dc.. no a dr na utz mi říká na pravým vaječníku nic nevidím,že by se měla chystat ovu..pak kouká dál a říká:Nebolí Vás prsa?..já říkám:Ani ne. No totiž to tady je projasnění a v něm tečka což by mohlo vypadat na graviditu :jawdrop:
Cože?!! :s:
Tak,že si mám zkusit test,za pár dní další a za 14dní na ko,at už to bude nebo nebude těhu,že pořešíme co dál.Tak jsem doma hned testla a asi je to tam :? :)
Jenom mě trochu děsí,že proběhla ta ms,protože to se mi už před Daníkem taky stalo a pak to nedopadlo :( ale je pravda,že tenkrát na utz neviděl nic krom sliznice a ted už i tečku..tak budu doufat..pořád tomu úplně nevěřím :n: :)
PS:Ten minulý cyklus,byl celý plánovaný,s tím,že to zkusíme tak,že se pomilujeme jen 2x v době ovu,že třeba moje tělo je už tak zvyklí na jeho sperma,že mu dáme pausu a zkusíme to jen kolem ovu. ;)

-------------------------------------------------------------
....tak jsem si dnes /6.10.2014/ udělala kontrolní test,jak mi řekl dr a je to stále tam :qu: je to jiný test s jinou citlivostí,ale myslím,že je to ok ;)

-----------------------------------------------------------------
..tak i dnešní /9.10.2014/ poslední kontrolní test/Pepino/ dopadl dobře ;) zítra budu volat dr a objednám se na příští týden na ko a snad bude vše ok :)

Dnešní mega překvapení !!! :-))))))))))
Dnešní mega překvapení !!! :-))))))))))
Dnešní mega překvapení !!! :-))))))))))
Dnešní mega překvapení !!! :-))))))))))

Pořád tě sleduju a pak tu pár dnů nejdu a taková novina!!! Budu na tebe moc myslet a držet ti pěsti, ať to tentokrát vyjde.

Když jsem koukla na tu fotku, tak jsem se úplně vyděsila, ale pokud je to jiná citlivost, tak to pak jooo.

Liduško moc velká gratulace super. Moc ti přeji aby ti to všechno už krásně vyšlo. :h: :h:

Jééé, dnes jsem lezu po delší době a vidím dvě staré tváře (Andísek) s testíkama :qu: :\x: :qu: Moc gratuluju a držím palečky :one: !!!!!(Lájouš)

Liduško, tak to je náááádhera! :\x: Moc Ti to přeju, hlavně ať všechno probíhá vpořádku!! Přesně před rokem jsem taky našla pozitivní test a před tím jsem měla právě zamlklé těhu, tak jsem tomu taky moc už nevěřila a dopadlo to dobře. Tfuj Tfuj Tfuj - ať Ti to taky dobře dopadne!! :k: :k: :k:

Prvně velika gratulace. Pamatuji si tě ze snažilek, i tu tvoji revizi. Ale neboj, te proběhle ms se neboj. Ja to měla podobné. Byla jsem od ledna ve snažilkach, v březnu jsem změnila zaměstnáni, ms pořád docházela v plné parádě. A v červnu jsem šla na běžnou kontrolu k dr. A co nenašel, našeho maleho drobečka, ktery mi tady teďkom spinka v kočárku a už ma 10 měsícu. U dr v tom červnu jsem už byla v 11 tydnu, i přes ms, které jsem měla pravidelné.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Děkuji :) to teda jo,ale ono i to první těhotenství bylo překvápko,protože v CARu mi řekli,že ten cyklus nemám počítat s :€O: ,že není ovu a je z toho anovuláku Daník :s:

Liduško strašně moc ti gratuluji.. je to úžasná zprávička.
Moc ti držím palečky aby bylo vše v pořádku :)

Pan jo to je úžasné překv´pko :-) moc moc gratuluju už sis to taky zasloužila a držím palce ať je všechno v pořádku

Ahoj moc ti gratuluji a jsi pro tě hodně pozitivní. my se snažíme už 14 měsíců a dneska .... no opět nic. U prvního to trvalo 12 měsíců a je z toho super klučina Tomík. Jenře když mu bylo 2,5 začali jsme chtít druhý a nic. Tom bude mít v prosinci 4 roky. Tak snad se nám taky zadaří.

In reply to by aknelavodnaj

Ahojky,neboj vyjde to ;) my o první přes dva roky /nakonec přirozeně vyšel Daník-4roky/ mezitím i několik samovolných potratů,ted to druhý přes dva roky,před rokem potrat s revizí,a už jsem to chtěla opět řešit a vyšlo to samo..vyjde to i tobě :one: a děkuji :k:

Ahoj, tak to je super :one: My se snažíme tak dva roky a půl a nic :( , tak chápu tvoje nadšení a moc ti přeju, ať je vše O.K. - nasaď vitamínky a bude to v pořádku, čárku máš krásnou... :h:

In reply to by Keltka

děkuji moc :k: pro vitamínky si jdu za chvilku ;)
nevím jestli to mohlo mít vliv,ale já jsem ten minulý cyklus i dost cvičila až i dvě hodky denně,a něco jsem shodila,hlavně teda na cm.. :? a pila jsem štávu z goji..píšu ti to vše,protože vím,jak se snažilky chytají všeho co by mohlo pomoci :)

Libuškooooo, gratulujiiii, Já našla včera a předevčírem ducha na testu, tak uvidíme co z toho bude :-). Opatruj se

Liduško, to je úúúúúúúžasné :-) moc gratuluji a držíme vše, co máme, aby to tentokrát dopadlo :-) tfuj tfuj tfuj

No tak to je krásná zpráva Liduško, moc gratuluji :qu:
Podle toho testíku i podle toho, co viděl doktor na UTZ, to vypadá opravdu hodně nadějně :-).
Budu Ti držet všechny palečky, ať kontrolní UTZ za 14 dnů dopadne dobře a to malinké v Tobě se bude vyvíjet tak jak má.
Jinak ta proběhlá slabší MS nemusí znamenat nic špatného, četla jsem, že spousta těhulek to tak měla a vše bylo nakonec v pořádku.
Opatruj se, pa :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka