Dneska na pohotovosti rovnou od Tchýně! | Moje těhotenství.cz

Dneska na pohotovosti rovnou od Tchýně!

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Ahojky tetky červíčkovic! :ooo:
Tak dneska jsme vyrazili na dětskou pohotovost s malou.
Od rána asi od deseti nezamouřila oko a řvala a řvala. I u jídla se vztekala, až jí tekly slzičky, bříško tvrdý, spánek tak pět minut, pak sebou trhla a zase řev nanovo, no hrůza, mam po bubínkách! :^O^: A odpoledne jsme měli domluveno, že pojedem k Míšovo mami na návštěvu. Tak v autě na chvilinku zabrala a pak zase. :^O^: Tak jsme jeli po cestě natankovat, tam zpustila a tak jsem se rozhodla, že pojedu ke tchýni od pupmy pěšky s kočárkem a že jí udrncam, ale kdepak, zase :^O^: . Tak jsme si řikali, že asi neni něco v pořádku a jelikož tchýně už vychovala tři děti, tak i tomu rozumí a řikala, že tohle neni vynucování pozornosti, ale bolavej pláč a tak jsme vyrazili na pohotovost. Tam jako když utne a hrozný zlatíčko hodný. :c: Tak si určitě doktorka myslela, že jsem plašan a hysterka, která běží s každým prdíčkem. ://: Koupili jsme na doporučení Sab simplex, Baby calm (znam od vás z vyprávění! Smile )a nějaký Laktobacílky pro miminka na střeva, aby jsme posílili prý imunitu a ty potvůrky, co možná jí ve střevech chybí, tak jsem na to zvědavá, zda to pomůže, protože jí dávali rourku do zadečku a nic, prdíkama netrpí. Ne Tak si asi jenom celej den vymejšlela. Holčička Potvůrka, ale jsem už klidnější, že je o.k. a že jí zkoukla doktorka! Ale jen co jsme vyšli z ordinace, malá začala nanovo. :spid: Máme míň jí dívat jíst, že malinko si ublinkává, že musí i ty tři hodinky vydržet, že je veliká! :hu: Pak jsme jí zvážili a za tři týdny, od poslední návštěvy u naše doktora přibral náš otesánek KILO!!! :jawdrop: Ve skoro třech měsích má bez dvaceti dek 7 kilo! :c: A já si celou dobu řikala, že už se nějak pronese! :s: Posílám ze dneška fotky u tchýně, jsme jí taky vyjímečně zachytili, že nebrečela! Blum 3

Komentáře

Obrázek uživatele blablablanicka

Ahoj, Jaňule! Pápá
Teda pěkně jsi mě vyděsila, ale tys toho asi taky měla za vandr, viď? Taky nemáte chvilku klidu. Sad Tak ať to byl váš poslední proplakanej den!!! Wink
Pápá
P.S. ty vlasy ti moooooc seknou i zepředu Jednička

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Moc díky Blaničko!
No, řeknu Ti, už jsem si myslela, že zešílim z toho řevu, jakej měla! Pořád jsem jí chlácholila, takže mi řvala přímo do ucha a moje bubínky měli nejvyšší pohotovost, any vůbec přežily! :s:
Díky moc za pochvalu za ty vlasy, ale zatim jsi jediná, kdo mi (po Míšovi) řiká, že mi sluší, všem se víc líbili dlouhý. Ale s tim padáním po porodu jsem musela něco udělat! :?

Obrázek uživatele blablablanicka

Nemáš vůbec za co děkovat Wink Obdivuju tě, jak to zvládáš, já už bych byla sesypaná a řvala bych s ní :s:
A ty vlasy ti fakt moc seknou, tak proč bych ti to nenapsala. Na ostatní se vyprdni, zvlášť pokud se to líbí tobě i Míšovi. Důležitý je, jestli to tobě vyhovuje.
Tak se měj hezky,myslím na tebe a ty mysli na mě :c: Mám za sebou druhýho hamiltona, tak jsem zvědavá, co to udělá :#o:
Pápá

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Tak to moc děkuju! Chtěla jsem Ti odepsat hnd, ale zase asi hodinu tady ty stránky nešly a hlásilo mi to chybu. A nebojm, nesesypala by ses, čoveče, se až divim, co vydržim, ale to asi každá máma, protože nám nic jinýho nezbyde, než fungovat za každé situace a v každém počasí. Prostě musíš se miminku věnovat pořád, 24h, chtě nechtě.Ale o to je to pak krásnější, když se i po celodením brekotu na Tebe zasměje a to pak na všechno zapomeneš! :C]]:
Hamiltona? :*8*: Noo panečku, to Ti nezávidim. Já myslela, že máš termínek až v říjnu začátkem a oni už jdou na to takhle z hurta? Mě se ho snažili udělat, ale nedosahli na ty blány a tak zas nic. Asi neni o co stát, viď!? Bolí to hodně? A prej to i malinko křupne, když to protrhne. A tekla Ti krev? Jsem zvědavá, vď, ale musim sbírat informace pro případné druhé mimi. :C]]:
Budu na tebe moc myslet!! A kdepak budeš rodit?

Obrázek uživatele blablablanicka

Jani, tak druhý pokus Koulení očima Psala jsem hned včera, ale neuložilo se to, tak to zkusím znova, jestli to dnes projde :spid:
Psala jsem, že bych se sesypala, páč vím, co píšu a proč to píšu, tak mi věř Wink . Už s Matulou jsem měla na mále a to jsem ještě tenkrát nebyla ani zdaleka tak na nervy, jako jsem dneska.
A co se týká toho Hamiltona, tak máš pravdu, termín máme až v říjnu, ale už za necelý týden :///: a k tomu malá není zrovna malá a všechno už je nachystaný, tak se mi :*8*: snažil trošku pomoct. Ale mám spíš pocit, že místo urychlení to spíš zarazil úplně. Moc to nebolí, jen je to docela nepříjemný. Krve byla jen kapka, jinak spíš trošku výtok, po tom prvním mi odešla zátka, teď ale nic (kromě toho špinění). Informace určitě sbírej, ty se nikdy neztratí a zvlášť, když ty už i přes všechny komplikace uvažuješ o druhým Wink
A rodit budu u nás.
Určo jsem to napsala ouplně jináč než včera, ale snad jsem na nic nezapomněla.
Tak se holky i nadále držte, jak doteď a nám držte palce, ať už to máme brzy za sebou Pápá

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Díky za cenný informace!!
A to víš, že na Tebe budu moc myslet Srdce a držet všechny palečky, Jednička co se jen v baráku najdou!!! :C]]: A že máme sedum pater!! :s: Doufám, že o sobě necháš vědět a že se to alespoň přes plky dozvím, budu se snažit tu absenci trošku dohnat! :*8*: A kdy máš termínek? :||): Pátýho, Pamatuju - li si dobře?

Obrázek uživatele blablablanicka

Nemáš za co děkovat!!!
Neboj, dám vědět Wink a paměť máš výbornou Jednička A za palečky celýho baráku moooooooc děkuju :+^*: , ani by mě nenapadlo, že jich ovládáš tulika :s:
Pápá

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Když se chce, jde vše!!! Zítra oběhnu všechny patra! :///: A šestýho máme domovní schůzi, tak kdyby jste vydrželi do šestýho, budou držet všichni stoprocentně! Jednička :qu:

Obrázek uživatele blablablanicka

:s: :c:
ale cekat uz se mi teda moc nechce. ale je fakt, ze na mne to nezalezi :s:
Pápá

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Se bude krášlit ještě! :C]]:

Obrázek uživatele blablablanicka

To už nepotřebuje. Podle fotek z 3D je celá já :#~:
:s:
Pápá

Obrázek uživatele Jaňulík 1

No tak to potom joooo! Jednička :c:

Obrázek uživatele Kajula

lekla jsem se, co se stalo!!! ale naštěstí váš příběh má dobrý konec! To jsem ráda, že to nebylo nic vážnýho a jste holky obě v pořádku.
Valinka vám přibírá pěkně - má stejně jako Matoušek. Matoušek měl v pátek na půlroční prohlídce 6780g, takže jsou na tom s Valíčkem stejně. :qu:
Moc vám to sluší, jste fešandy :cat: :cat:

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Děkujeme Ti Kajulko za starost! :k:
Matouška už dohnala? :? To asi teda nic ze zásnub nebude, když bude o hlavu větší a možná i širší, co? :s: Věno už bysme nějak doladili :s: , ale s tou výškou, to nevim nevim, obávam že, že s ní nic dělat nepůjde a Matoušek si bude muset k oltáři vzít Klobouček. :///: Ale zase co je malý, to je milý! Srdce Jednička

Obrázek uživatele Kajula

Jani, to jsi mě rozesmála :s: . No kdyby na to došlo, tak Matoušek si vezme klobouček a pro jistotu ještě podpatečky :s:

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Tak tak. :///: Nebojim se, že my dvě bysme to nějak nevyšašily! :C/):

Obrázek uživatele malena

já se lekla co se vám stalo,ještě ,že je to OK.a jste teda velicí,je vidět,že malé chutná a to je to hlavní. Jednička :$}: :#~: Pápá

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Jojo, baštit baští na výbornou, ještě to rozmazleníčko nějak poupravit a bude to parádní. Smile Co vy? Vše o.k.? Doufám, že ano!!! :k:

Obrázek uživatele malena

my v poho akorát nám chybíš na plkách Pápá

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Jsem moc ráda, že jste v pořádku! Jojo, taky už se na váš těšánkuju, ale moc mi to pořád nevychází a když už chvilička je, tak vytuhnu po celým dnu s malou. Pořád čekám, kdy to z aklimatizování přijde a pořád se to nějak nelepší. Malá už má svůj režim danej, ale já pořád nějak ne, dopoledne se snažim i dospávat s ní, ale stejně večer padnu jak po týdenním boji bez spánku. :s:

Obrázek uživatele Draconela

Je dobře, že jste na tu pohotovost jeli, já bych se bála, že může mít zauzlování střv, od kámošky to měl chlapeček a museli na operaci, to není sranda. Snad to byly jen hodně bolavý prdíky a teď už vás nic netrápí. Zkuste koupit spíš probiotické kapičky, ty mi holky hodně doporučovaly, dají se sehnat na mimibazaru za 250,- Kč z Polska. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26208658&tab=1 Snad vám to pomůže.

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Díky Dračí. Smile Každá rada k nezaplacení! Jednička :k: :k: :k:
Zkusim až zase přijdou bolavý prdíci, či co jí to vlastně trápilo, tak ty, co nám doporučila doktorka na pohotovosti a když to nezabere, vyzkouším další věcičky. Dneska už byla zlatíčko celej den a asi dospávala včerejšek a spánkový deficítek. :~!: :///:

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Díky moc Terísku! Smile :k:
Jojo, jak řikáš, jakmile se nosí je klid většinou, ale taky to neni pravidlem, když si jí chce někdo pochovat a neví jak to má ráda, tak to je hned zle a řve jako tůr! :^O^: Taky doufám, že se to zlepší, ale pak zase přijde období vynucovací ://: ještě víc, než teďko. To si nevybereme, každý holt období u dětiček má svoje plusy a mínusy. :j) Mě dneska tatí řikal, když už budeme kašičkovat.(malý jsou dva a půl měsíce!) Tak jsem na něj koukala, jako na blázna, ať jen nechvátá s kašičkama, že mlíčko je to nejjednodušší, nejlepší a nejlevnější pro malou, co může vlastně být! :$}: Tak zase se smutkem v očích přikývnul, že teda holt jo. }:) On už se těší na to, až bude všude bordel a přijde období "já šám, já šama!" :a\|: Apodobně! :s: On to tovíš uklízet nemusí! Smějící se mimčo :hu:

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Díky Domísku! Smile :k:
Maxík je o měsíc starší, viď!?? No jo, ten náš otesánek v holčičí podobě asi brzo dostane dietku! A to jsem si myslela, že mam asi hladový mlíko, když se tak brzo hlásí o jídlo! A asi jsem byla na velikým omylu! Ale má to asi po mě, já byla obrovská hned po narození (4200g) a asi do pěti let jsem byla jak Michelinka! :s: Tak má po kom dědit. A kolik má Maxíček? Srdce

Obrázek uživatele Jaňulík 1

No tak to jo. :C]]:
je vidět, že jim to mlíčko prospívá! Jednička Oni to vyběhají za chviličku. :\x:

Jednodenní menstruace

Dobrý den.před 14dny jsem měla.mensteuaci ktera se opozdila o 5dnu. A ted v pondělní  ze mě  šel  jen tmavě hnědý hlen a pak nic,dnes...

Bolesti bricha

Ahoj, 3 dny zpět jsem měla styk s partnerem, prasknul nám kondom. Do 15 hodin jsem si vzala Escapelle. Teď po dvou dnech mám bolesti v...

Čáp??

Ahojky holky s přítelem se snažíme o mimi, ale zatím nic. V Pondělí jsem měla plodné dny a samozřejmě bylo tulituli. Od včerejška mě...

Vyšetření

Ahoj holky, včera jsem byla v nemocnici 7+1 jsem začala slabě krvácet. Paní doktorka našla mimi 1,7mm ještě bez srdeční akce. Ale říkala...

pomoc..

Dobrý den, potřebovala bych nějak pomoct.

Je mi 16 let a poprvé jsem měla něco se svým přítelem, bohužel jsme nepoužili kondom,...

Ahojky tetky červíčkovic! :ooo:
Tak dneska jsme vyrazili na dětskou pohotovost s malou.

Tak tu jsme koupily v brne v chiccu je super uz se tesim, az do ni zabalim Sabinku..

ahojky spolubojovnice. měla jsem to dostat od pátku do neděle, ale nic nepřišlo. Mám to vždy docela přesný. Tak jsem si dnes ráno udělala test a byla tam slabé //. Myslíte, že je brzo jít zítra na gyndu? On je tam totiž jen 1x týdně a to zrovna zítra. Nebo je to moc brzo a budu tam za trapku? Díky moc za odpovědi.

Maminky chtela jsem se zeptat jak jste na tom s pohyby svych mrnousku v brisku?ja pohyby citim od 19tt ted jsem 22+3tt ale obcas trnu hruzou jetsli je vubec vse vporadku,je logicke ze pres den jak s epohybuju prcek moc nekope ale ani v noci a rano driv to bylo vic intenzivni a ted par kopancu a pak klid,si rikam co to je za lenocha :-),no pisu asi i pro uklidneni sama sebe:-)nebot znama takhle

Holky potřebuju radu... Ikdyž vůbec netuším jestli se na to dá něco poradit...

Holky ja jsem k.o Koulení očima
mam pocit, ze uderem tretiho mesice malej prestal spat :jawdrop: Mame uz tyden silene noce a ja uz faktr nevim co... Dada neplace, ale vrti se, krouti se, heka a tlaci... Zacal se mi i budit drive...predtim mi vydrzel spat od 20h do

Tak se chlubím dalšíma čepičkama pro Neli...už máme 4, tak asi končím, to ani neunosí..

Ahoj holky, už začínám být nervózní, že ještě nemám kočárek. Pořád se nemůžu rozhodnout. Ale už mám vybrané jen 2 značky: TAKO JUMPER GT nebo V-TRAVEL. Asi před týdnem zde byla diskuse na V-max, V-cross, V-travel a uvedená i adresa, kde je nejlevnější http://www.kocarek.com/. Na těch stránkách je i TAKO JUMPER GT za stejnou cenu a taky se mi moc líbí.

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli vám jí dítko na UM v 6-ti měsících a kdyžtak kolikrát.Mně doktorka řekla, že by měl jíst jednou za noc.Už jsem zkoušela ho odnaučit snižováním dávky ale nedaří se.Týden mi pije 120ml a zkusila jsem 90ml a on se mi vzbudil po 2 hodinách.Zkoušela jsem ho ošidit čajem a řev.Až když se nají tak je klid.Už jsem na mrtvici vstávám hůř jak k novorozenci.

Ahojky holky,prosím o radu.V noci mě začal bolet jak když zub a střílí mi to až do spánku. :r: Prosím chci se zeptat zda si můžu vzít třeba paralen 500 nebo panadol??Co myslíte??V noci jsem si radši nic nebrala a počkám až na vaše názory.Díky moc.Eliška