Dnes mám 3. narozeninky | Moje těhotenství.cz

Dnes mám 3. narozeninky

Obrázek uživatele Ivanka29

Ahoj březňátka,
dnešním dnem vstupujeme mezi 3leťáky Smile
a chtěli jsme vás pozdravit a napsat jak se máme,
měříme 99cm a vážíme 15kg, naše vrozená vada ledvin je téměř pryč, sice nás trápí jiné problémy,ale ty snad zdárně vyřešíme. Matyášek je šikovný kluk, sice teď hoodně protivný,ale i to snad časem přejde. Prostě typický beránek Smile ale i přesto je to moje sluníčko, které mooc milujeme

Čekáme páté miminko

Ahojy,tento učet už má přes 3roky a ted jsem si vzpoměla na tuto stránku.Mám čtyři děti,v Listopadu 2019 jsem potratila v 7tt(již po...

Miminko k přímé adopci

Dobrý den,

 

hledám milující pár, nemající bohužel to štěstí vlastních dětí, který by měl zájem o přímou adopci chlapečka...

hnědý výtok

čago belo, hele mám problémy. Hnědej výtok, tady píšou, že může bejt v těhotenství...

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

Dlouho jsem tu nebyla.
Musím se zeptat kolik váží a měří vaše mimnka v 7měsících?

Dobrý den, prosím o radu. Už delší dobu mě trápí gynekologické záněty pochvy. Už několikrát jsem byla léčena čípky, mastičkami atd. Zabralo to ale po prvním sexu s přítelem se mi ten zánět vrátil. Nejsem třeba nějak alergická na přítelovo sperma? Jestli ano tak kam ho mám poslat na vyšetření? Snažíme se už přes rok o mimčo a nějak nám to kvůli tomu všemu nejde.

Ahoj holky, prosím vás, potřebuju poradit. Já už jsem to zapomněla, když jsem šla poprvé na mateřskou před 5ti lety :-(. Až budu 6 týdnů před porodem, dostanu na gyndě papír jako žádost o mateřskou? nebo si jí musím někde vyzvednout? A teď potřebuju vědět, kam mám zajít, kvůli tomu, jestli na ní mám nárok a kolik budu brát.

Včera jsem koupila dceři botasky a doma jsme zjistily že blikají Smile no ale na jedné botce to jedno srdíčko ne tak přemýšlím jestli je vyměnit,jako když už tak sakra všechny :s: nebo jak dlouho ten blikací zázrak vydrží :///:

Co mám dělat?!?!

ahojky všem. Malé je 9 měsíců a potřebovala bych poradit se spánkem.
Náš denní rytmus: okolo 7 vstává, okolo 9:30-10 hod jde spát na 45-60 minut, okolo 14 hodiny jde znovu spát na 45-90 minut. Večer ale dokáže řádit až do 22 hodin. Vnoci se mi ještě 3x budí na kojení.
Chtěla bych aby večer chodila spát dříve.
Přes den jí spát nenutím, ona je prostě unavená.

Poraďte prosím nějaký dudlík, který je měkký. Syn všechny plive. Začal si žužlat pěstičku, někdy i palec a má už tu ručku celou zežmoulanou, uklidňuje se tak před spaním. Dudlíky mi plive, všechny mi přijdou moc tvrdé.

Ahoj březňátka,
dnešním dnem vstupujeme mezi 3leťáky Smile
a chtěli jsme vás pozdravit a napsat jak se máme,

Mamči, jsem tu zas o radu...dá se nějak měsíčnímu mimču začít dělat režim? Zatím to má strašně rozházené, někdy spí hodně přes den a pak večer se mu nechce, jindy zas přes den ne a ne zabrat a pak je přetažený a podrážděný a nemůže usnout..

Je nějaký způsob jak mu udělat aspoň relativně pravidelný režim??? nebo to mám nechat být a upraví se to samo?

ahoj holky včera mi doktor oznmil že čekam jednovaječná dvojčata s jednou placentou bez přepážky, k tomu mi řekl jen samý negativa , že nemusejí vúbec přezit, že se mohou uškrtit na pupeční šnuře a když nemaji žadnou přepažku mezi sebou tak si mohou i ubližit ,, protože jsou od sebe 10mm :r: prosím o radu . mate stím nektera nejake skušenosti ?