Dnes Inseminace + špinění co to znamená??? | Moje těhotenství.cz

Dnes Inseminace + špinění co to znamená???

Obrázek uživatele Andrejka...

Ahojky holky v pondělí mě dali Pregnyl a dneska jsem byla na inseminaci a špinila jsem a pořád špiním nevím proč nevíte náhodou neměla jste to taky???Není to kvůli Pregylu aby se mi uvolnila vajíčka nebo tak?Děkuji

Obrázek uživatele Naděnka

Andy, může to být jen z toho zavádění. Já to měla taky tak, ale bylo to stopro kvůli tomu, že byl doktor řezník a dost to i bolelo. Z Pregnylu bych to neviděla.

Obrázek uživatele Andrejka...

Ahojda já už to špinění měla než jsem šla na inseminaci asi tak 2hodky předtim a Dr. byla v pohodě.A opravdu to není tím jak se mi po pregnylu uvolnují vajička?

Obrázek uživatele Naděnka

Aha, tak to nevím, ale myslím, že Pregnyl by tohle udělat neměl, ten pomáhá načasovat ovulaci. Ale na druhou stranu, je to hormon a ten může působit na každého jinak... Nechala bych to asi být, pokud by jsi krvácela nějak víc, tak bych raději zavolala doktorce. Držím palce!

konizace - problémy

Tak jsem holky podstoupila tu konizace, asi jako kazda jsem se vnitrne obavala, ale ze to bue takoveto peklo to jsem fakt necekala....

Rýma

Zdravím. Jaké kapky do nosu užíváte v těhotenství? Děkuji za zkušenosti. 

Prima adopce

Zdravím, dostala jsem se do tizive situace, odesel od nas tatinek.. Mam uz jednu krasnou 7 letou holcicku. V lednu 13. 2020 by se mi mel...

Miminko k přímé adopci

Dobrý den. Nedávno jsem zjistila, že jsem ve 17. týdnu očekávání. Miminko si ale nemůžu a nechci nechat, protože bych ho nedokázala...

Přímá adopce - Hledáme

Zdravím, jsme s manželem státem prověření druhožadatelé- stát se vhodnými osvojiteli miminka majoritního etnika.Touto cestou bychom,...

Ahojky, tak jsem tu zase pro radu Smile Dnes má Luky (3,5) ve školce odpoledne čarodějnický rej, opékání buřtíků, ale proč píši. Masky jsou vítány. No, to se lehce řekne, ale jakou masku bych měla vyrobit? Kdyby byl holka, tak z něj udělám krásnou čarodějnici, ale takhle?

Zdravím všechny maminky. Jsem také maminka, ale už i babička. Potřebuji poradit. Zakoupila jsem svému vnoučkovi dětské lehátko Arti relax LA36, vypadá na první pohled jako od Fisher Price. Chci se zeptat maminek co mají lehátko s vibrací. Jsou ty vibrace slabé nebo silné, jen pod zadečkem nebo i na zádíčkách? A hlavně to naše lehátko, dělá hrozný rámus.

Zdravím všechny maminky. Jsem také maminka, ale už i babička. Potřebuji poradit. Zakoupila jsem svému vnoučkovi dětské lehátko Arti relax LA36, vypadá na první pohled jako od Fisher Price. Chci se zeptat maminek co mají lehátko s vibrací. Jsou ty vibrace slabé nebo silné, jen pod zadečkem nebo i na zádíčkách? A hlavně to naše lehátko, dělá hrozný rámus.

Maminky,

Ahojky maminy Smile tak dnes jsem 11+3 a druhým dnem se ráno dostavují nevolnosti dneska premiéra u wc Beee Jak zvládat nevolnosti?Příští středu jsem objednaná na 7:40 na screening a představa že mě

Ahojky maminy Smiling tak dnes jsem 11+3 a druhým dnem se ráno dostavují nevolnosti dneska premiéra u wc Beee Jak zvládat nevolnosti?Příští středu jsem objednaná na 7:40 na screening a představa že mě to chytne v šalině je hrozná..Mte nějakou radu jak na potvůrku vyzrát?

Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat, co umí vaše zářijové 2010 miminka? My ještě nelozíme ani nesedíme. Ale krásně se plazíme, občas pérujeme na kolínkách, děláme paci paci a zkoušíme tak tak všelijak, říkáme TÁTA, jinak BABABABABA. Spapáme všechno, není vybíravá, opravdu jí ukázkově. Přes den spíme málo, jen 2 * 30 minut, ale v noci krásně.

Tak tu máme velikonoce a s nimi náš druhý seznámek. Tak pište aktualizace ať se můžem sečíst kolik nás vůbec je Těhulka
Podoba seznámku bude :
Nick, termínek vylíhnutí, věk, kolikáte mimi čekáte, kolik kilo je nahoře, příští KO, a odkaz na vaší mimi fotečku

ahoj holky máte tenhle test některá vyzkoušenej? kolik asi tak stojí?díky

Tak včera jsem po dlouhé době viděla na ultrazvuku toho našeho prďolku. Paní doktorka nám chlapečka potvrdila a Ríšánek se má čile k světu. Kopal a mával ručičkami jako divej.
Mělo by být vše v pořádku, maličkej je hlavičkou dole a plodové vody mám přiměřeně. Vzhledem k tomu, že mi příští týden končí dovolená, nechala jsem si už vypsat nástup na MD.