:) dlouho jsme se neozvali

28.01.2011

Ahoj maminky:) už jsem dlouho nic nenapsala. Jak to sami znáte....nestíhám:) a když je trochu času dám si nohy na stůl a užívám si klidu jen a jen pro sebe. Občas sem zajdu a přečtu si v rychlosti jak se máte...ale čas na příspěvek jsem si nenašla. Teď se snažím uspat Elišku, manžel je v sauně...a tak jsem se rozhodla napsat...
1.2.2011 nám budou čtyři měsíce. Stále plně kojím..Eli má 5400 g, 63cm. Je to taková hubená žížala..spíš se nám natahuje,asi to bude čára po tatíkovi. Dopoledne je to zlatíško..povídá, snaží se chytat hračky na hrazdičce, nejraději má, když si čteme..pořád mi do toho kecá. Umí se krásně smát..hlavně, když na ni dělím opičky. Jen začíná být mamánek. Tatínek pracuje..a já tady nemám rodinu..tak jsem na ni pořád sama..a ještě k tomu jsem pořád bez auta.Snad se to v únoru zlepší a konečně budu pojízdná.
Odpoledne je to malý bručoun.-..naučila se strašně ješet:) je to prostě ženská..jen někdy mě z toho hrabe:)
Do toho jsme se rozhodli koupit větší byteček,,tak pokud to dopadne čeká nás za měsíc stěhování. Budu tomu věřit, až budeme majiteli nemovitosti.:) Já jsem po porodu ok. Váha jde strašně dolu..to bude asi tím kojením. Do toho mě padají vlasy....počítám, že za pár dní na hlavě nebudu mít už nic:)
Máme za sebou první očkování..dali nám je teprve minulý týden. Eliška byla moc statečná a naštěstí se to obešlo bez horeček a podobných záležistostí,a to dostala hned dvě včelky a druhou dávku proti rotav. průjmum. Pokud to dopadne tak příští týden budou naušničky, nechtěla jsem to dávat při očkování, abych ji moc netrápila.
Tak jsem se trochu vypsala:) doufám, že se máte moc hezky a užíváte si svá krásn stvoření. Přidávám nějaké fotečky naši pusinky.
Pa Mirka

:) dlouho jsme se neozvali
:) dlouho jsme se neozvali
:) dlouho jsme se neozvali
:) dlouho jsme se neozvali

Máte parádní lehátko, si tam krásně protáhne nožky :-) Nepotí se v něm? Naši, když dám do něčeho takového, tak je za chvilku zlitá na zádech jako prase a vlasy úplně mokrý.

Ahoj hoky Eliška je moc moc šikovná a krásná holčička,at zvládnete stěhování a mějte se moc krásně :-)

Jeeeee, ta je ale krasna a jaka ma pekna kukadla - jako zrcadla! Tak at se vam i nadale tak skvele dari.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka