děsná úúúúnava

18.07.2008

Ahoj všem, holky je tu některá ve stejnym tt a cítí se táááák strašně unavená jako já.? :'zz): :'zz): :'zz): Cítím se úplně stejně jako na začátku těhu, hrůza. :w: Ráno jsem vstala v 8,30 a před 12 hod už jsem si musela zase lehnout. No a vstala jsem asi tak před 15 minutama. A to jsem si říkala, co toho o mateřské dovolené stihnu udělat a ono nic.. :n: :n: Teď se musím dokopat, abych si aspoň něco uvařila... Tak všem pěkný den :k:

ahojky,tak to jsme na tom stejně!!Já začátek těhu a konec fakt proležela v posteli,všechno a všichni mě unavovali-unavují :!k: :!k: :!k:
je to strašný,to takhle napsat.ale je to tak!!!!!

ahojky, jo jo, teď se někdy únavou cítím tak,jak na úplném začátku těhu, nejhorší je to, když uklidím celý byt, to jsem pak tak vyfluslá, že můžu zalézt do postýlky.......... :n:
takže přeji dobrou noc :!k:

Mam to úpně stejně, ráno se mi nechce vstávat, odpoledne sem tak unavená ža si musim zdřímnout :'zz): a zase se nemůžu probrat a večer usínam dřív než můj přítel, kterej vstává brzo ráno do práce. :00:
Taky si říkam kolik toho musim ještě udělat a na nic nemam sílu, stěží zvládam normální povinosti. :n:

Já jsem taky byla pořád unavená a nakonecmi zjistili hodně nízký železo tak se 3x denně dopuju a do toho křeče z toho nedostatku takže ještě calcium ale to nezabralo tak papáme 3x denně magnesium.Snad to pomůže,ale občas bych si po obědě lehla ale to mi můj3letý syn nechce nějak povolit,jelikož on nespinká.Jsem zvědavá až se narodí mimi.Tak hodně sílyKarol

Ahojky, mám to celé těhotenství, teď ve třetím trimestru je to děs, v noci se nevyspím, pořád se budím, skoro co hodinu, usínám až za světla... A ráno vstávám s dcerou ( 4roky - hyperaktivní)... Je mi i blbě od žaludku, nemám na nic chuť... :§) Popelka

já to na sobě pociťuju od minulého týdne, teď jsem podle PM v 38tt. Už hodinu se dokopávám k tomu, abych umyla nádobí, ale spíš to zalomím na gauči :( Jooo, myslím, že teď už toho moc neuděláme, musíme načerpat síly na ten závěr ;) :///:

ja jeste neee :n: :n: :n: ale na zacatku tehu jsem byla taky porad a strasne moc unavena... takze je nejaka pravdepodobnost, ze ta unava bude i ve 3.trimestru?! ufff :sick:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka