DENĎULOVI JE DNES ČTVRT ROKU :)! | Moje těhotenství.cz

DENĎULOVI JE DNES ČTVRT ROKU :)!

Obrázek uživatele mimilinko

S mým zlatíčkem už máme tři měsíce za sebou, je hrozný, jak to letí Koulení očima !

29.8. byl Denísek podle výpočtu počat :///: , pamatuju si na to jako by to bylo včera, byli jsme na kamarádových narozeninách, oba dva docela dost pod vlivem a já teď děkuju Bohu, že si Dušan nedal tu poslední sklenku vodky, jinak by asi odpadl a neměli bysme Deníska Srdce ! I když nebyl plánovaný, tak nelituju ani sekundu, že ho mám! Miluju ho, jako nikoho na světě!

Je to velký šikulka, už krásně drží hlavičku, při pasení koníků se občas převrátí na bok a jednou se mu to povedlo i na zádíčka, směje se nahlas, povídá si, chytá hračky, ..!

Usíná kolem 19hod., poprvé se budí mezi 2-3hod. a pak kolem 6hod., to si ho beru do postele a spíme ještě tak do 8hod.! Takže kdybych nechodila spát kolem půlnoci, byla bych krásně odpočatá :///: !

K doktorce na prohlídku a na první očkování jdeme v pondělí 30.8., tak jsem zvědavá kolik budeme vážit, tipuju tak 7 kg :a\|: !

Květinky, chci se zeptat, jak často vám miminka čůrají a kakají? Denďa kaká ráno, odpoledne a večer, a co dvě hodiny má počůranou plenku, není to moc?

Mějte se krásně, Petra a Denísek

Miminko k přímé adopci

Dobrý den,

 

hledám milující pár, nemající bohužel to štěstí vlastních dětí, který by měl zájem o přímou adopci chlapečka...

hnědý výtok

čago belo, hele mám problémy. Hnědej výtok, tady píšou, že může bejt v těhotenství...

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

bůlka na jizvě po nástřihu hráze

Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

Ahoj maminy, tak jsme dneska úspěšně vztoupily do 18 tt a už jsem dneska ráno cítila první pohyby :\x: . Alespon doufám, že to byly pohyby takové bublinky v bříšku. Tak jsem hned mimiska odměnila dobrou snídaní. :a\|: Má nějaká prvorodička taky bublinky v bříšku??

ahoj holky. Malá má 8měsíců a často se jí potí hlavička. Má úplně mokré vlásky. Přitom má body s krátkým rukávem a horko není. Vím, že největší únik tepla je skrz hlavičku, ale i tak mě to trochu znepokojuje...

Holky, díky za podporu, dali jste mi nějakou naději, že by to mohlo vyjít. Snažíme se už rok,ale teď poslední tři měsíce jsme totálně vypli. Dnes si zajdu po práci koupit test, protože včera ani v pondělí jsem to nestihla a zítra se testnu pokud to nedostanu,tak vám pak písnu. Držte palce!!!!

DOBRÉ RANNO MAMINKY,my měly dnes hroznou noc mala se budila co pul hodiny a hrozně brečela,má teda rýmu a ted se jí prořízl třetí zoubek tak nevím jestli to neni z toho.Ale měla ještě nurofen a namazaný dásničky tak si myslím,že by to zas tak prožívat tohle neměla.Bojím se aby to nebylo něco jinýho,třeba zánět středního ucha:(((myslíte,že mám raději zajet k dotorce?ta mi zase řekne,že je to od

ahoj holky, tak nevím, ale já i manža jsme dneska spali hrozně, nemohla jsem usnout, pak se pořád budila, manža to samé a k malému jsme šli za noc snad pětkrát nebo šestkrát, pořád se přetáčel ze spaní a bříško...asi nějaké "erupce" na měsíci nebo co Biggrin Lucka

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat kdy se vám po porodui dostavila menstruace??? kojila jsem asi tak týden...
Děkuju za odpověd.

Pápá Hlasíme se s ukázkou bříška ve 20tt . Už začíná být vidět :qu: ted to asi pofrčí,mám nahoře konečně 2kg! ...

Zdravím vás holky po delší době z 38 tt.Krásně to utíká ale i tak už by mohlo být po všem :C]]:
Jinak jsem byla minulý čt na kontrole,sice mě 2 dny už bolela hlava a měla jsem trohu nateklé nohy ale říkala jsem si normálka,no ale ejhle-sestra opakovaně naměřila vysoký tlak-do průlkazky napsala 145/110 :jawdrop: :jawdrop: