Daň z nemovitosti | Moje těhotenství.cz

Daň z nemovitosti

Obrázek uživatele Věrka80

  Ahojte, mám dotaz ohledně daňi z nemovitosti. Minulý rok se to ještě platilo složenkou zelenou. Tento rok to má být jinak, nevíte jak a kde se člověk doví víc? Díky Věrka

  Komentáře

  Obrázek uživatele racek

  Letos taky příjde složenka, jen už nebude bez poplatku, ale bude se platit normálně částka + za složenku (myslím 30kč) nebo kolik to je.

  Obrázek uživatele Blue Jane

  To nevím, ale mě vždycky přijde předpis úhrady i se složenkou od finančáku, takže to řeším, až jak mi to pošlou... tak doufám, že letos to bude zase tak... Wink

  trytyrs

  tyrfhrtdth

  Rýma

  Prosím jaké kapky do nosu byste mi doporučili, jsem v 5 měsíci těhotenství a v...

  Duch na tt

  Ahoj, chtěla jsem se zeptat co si myslíte o tomhle duchovi? Jsem dnes 29.DC a jsem po stimulaci Clostilbegytem a zavadim Gynprodyl....

  Těhotenství

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak dlouho po ovoluci zjistím těhotenství. Bolí...

  Prima adopce

  Dobr den všichni 

  jsem ve 29 tt., ale jsem 18 letá studentka přítel se na mne vykašlal a rodiče semnou skončili jsem v takové...

  Ahojte... můžete mi někdo prosím napsat kolik nejméně dostanu když si požádám o alimenty? ve smlouvě má měsíční plat okolo 9tis,doopravdy má více,ale samozřejmně jako super táta dělá naschvály a peníze nám tedy musí určit soud....díky všem.

  Sluníčko Zdravíme všechny maminky, miminka maminek, která jsou opravdu nádherná a všem dodatečně moc gratuluju!! :heart:

  Těm co se klubou na svět, držíme palečky,ať je to ryché a pohodové...

  Dobré ráno všem Smile JJ holky,pořád jsem tu Smile Zátka mi odchází od pátku a pořád nic Sad poslíč

  Holky poradte, ve čtvrtek mám dstat MS, dnes ráno jsem si dělala těh.test a po 4 minutách se ukázala druhá čárka, ale úplmně slaboučká, tak nevím..Nechci se moc radovat, at zase nejsem zklamaná..snažili jsme se 8 měsíců..

  Ahojda maminy..Minulý týden jsem psala, že je Kubovi špatně..Ono mu vlastně bylo špatně už od min.soboty, kdy jsme ráno jeli na pohotovost.

  Ahojky děvčátka,chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s hopsadlem.Chtěla bych ho koupit malé,ale chtěla bych vědět od kolika měsíců jste dětičky do hopsadla dali a jak se jim v nich líbilo, zda si vyhráli a jak dlouho je to bavilo do kolika měsíců si v hopsadle hráli.Abych ho nekupovala zbytečně.

  ahojky těhulky Smile chci se jen zeptat jestli na odběry krve na screening musím jít nalačno nebo je to jedno? Děkuji a přeji příjemně těhulkování Smile