Další pokrok + foto z auta :) | Moje těhotenství.cz

Další pokrok + foto z auta :)

Obrázek uživatele swwedka

Tak nastal další pokrok naší Sophinky Smile

Kočička se na bříšku točí dokola, jako hodiny,,a umí to na obě strany...nožky cpe pod sebe, ale to jí ještě nejde...ale jak se točí, tak se už tak nevzteká a pěkně se natáhne pro hračku, co má dále od sebe Smile

Komentáře

Obrázek uživatele 205martina

Ahoj no Sophinka je šikulka Jednička Jednička Jednička , musím se pochlubit že Nikča už se taky točí za hračkama a hlavně když nevidí maminku to se točí jak káča. :s:
Jinak musím se opakovat autosedačka krásná Jednička a hajá tam stejně jako ve vajíčku Wink i Nikča v té naší takto hajá a hlavně je tam spokojená. :qu:
tak pokrokům zdar a papa Pápá Pápá

Obrázek uživatele 3M

Milá Sophinko.už mě neštvi! Já ještě furt nic! Mates
Smile

Obrázek uživatele Evik

Šikulka. Jednička

Obrázek uživatele Barče

No to je šikulka Jednička . Mě se malá otočila až v půl roce a to rovnou začala válet sudy, páč to na bříšku nenáviděla ;-). Tak se jen dokutálela pro hračku, a rychle zpět na záda :s: .

Sedačka je suprová Jednička , nemůžu si ji vynachválit Pápá

Obrázek uživatele swwedka

Holky děkujieme..máme z ní ohromnou radost.. moc si to vše užívám..a jak to stíhám sledovat..

Jako sudy už jí zase nejdou.. se pár dní točila z bříška na záda a ze zádíček na bok i bříško.. asi 3 dny a ted nechce,ale na bříšku právě se točí podle toho, jakou hračku chce..a nebo když na mě neviděla..tak že na přebalováku už jen s dozorem Biggrin

Obrázek uživatele indoska

jÓ,´JÓ ZLATÝ ČASY KDYŽ DĚTI NEDOŠÁHLY NA STŮL, to je hláška jedný kolegyně. Teď to pomalu začne, sice větší sranda, ale zato větší strach, otočíš se a dítko je o dva metry jinde, pak už začne šmejdit a začne to pravé psycho.Krásné období těď co máte, jen si to užívejte Jednička Moc se těším jak to bude za chvíly: je na kolínkách, plazí se dozadu, plazí se dopředu, my jsme byli s mojim vždycky taky hrozně pyšní za každý pokrok a jsme vlastně furt. Smile Pápá

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Ahojte,chtěla bych se Vás zeptat,za jak dlouho Vám čárečka na TT sílila. Já ji mám stejnou jak v pondělí,to jsem byla 24 den menstruačního cyklu a dnes jsem 26 den. Cyklus mám 24-29 - jak kdy:-) Mám mít obavy?

Tak se také přidávám s ukázkou testíků...
Sice mi to nešlo moc vyfotit a ve skutečnosti je ta čárka silnější, ale hlavní je, že tam JE!!!! Wink

Dobré ráno všem.Mám na vás všechny otázku-práce na doma?Máte s tím některá zkušenost,našli jste seriózní nabídku?Za pět měsíců mi končí rodičák malou mi do školky nechtějí vzít a vrátit se do původního zaměstnání kde jsem dělala na tří směnný provoz nemůžu a co teď?Budu vděčná za každé info!

Ahoj maminky, napadla mě taková malá anketka na téma, které je pro mě momentálně nejvíc aktuální - návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Holky, mám trošku hloupý dotaz, ale nemám tolik času, abych projížděla net... V 5 a 1/2 měsících jsme začali s příkrmy. Už papá měsíc (je mu 6.5 měsíce). Protože špatně kaká, chtěla bych mu už začít dávat jogurt. Je to brzy nebo už se dá? A jak s lepkem?

Ahoj holky, jsem tady úplně nová.. Ještě ani nevím, jak moc se s tím tady naučím pracovat..:-)

Maminky, dr. mi doporučil kyselinu listovou,chtěli bychom druhé miminko,nějak nám to nevychází,tak se chci zeptat,zda ji kupujete v lékárně bez předpisu,nebo si ji necháváte předepsat.A když,tak jakou berete?Moc děkuji všem za odpovědi.

Pápá Krásný den holky, nemáte někdterá dobrej receptík na dobré domácí musli? Recepty, co jsem našla, tak mě nepřijsou nic moc, to už si rovnou můžu dát sušenku. Všude je hera, někde i vejce, cukr.... Díky moc, Tereza.