Dalinko | Moje těhotenství.cz

Dalinko

Obrázek uživatele dupka

  Dalinko, ahoj, prosím Tě, můžeš mi vysvětlit, co tady ještě děláš? :? :///: ...nekecej, že ta Tvoje princeznaa si tam ještě něco kutí...dyť už má vše hotovo, tak to vypadá asi na barevný melír a trvalou, cooo, že jí to tak trvá Smějící se mimčo Smějící se mimčo Smějící se mimčo

  Komentáře

  Obrázek uživatele Dalinka

  Ahoj Dupko!Moc moc se omlouvám :s: ,ale nemůžu za to.Holčička ptrně nemůže najít ten spouštěcí porodní čudlík :///: .Od půl 6 mě bolí břicho po 10 min,tak jsem se zaradovala,že už...,ale teď mě to přešlo a jsme tam,kde jsme byli. :r: Sad .

  Obrázek uživatele dupka

  Tk , když Tě bolí bříško, tak už by mohla, třeba si teď jen odpočívá...Je to ale mrška jedna, coo, že s ejí nechce Ne tak Ti přeji, ať se už konečně moudří a netrápí maminku a vyleze hezky ven. Smějící se mimčo Jednička

  Obrázek uživatele Dalinka

  Díky,taky doufám,že začne konečně poslouchat.Jdu žehlit,tak se tu mějte,možná se ještě ukážu. Pápá :s:

  Konizce čípku

  Ahoj holky,

  byly jste někdo na konizaci čípku?

  Mám HPV HR (vysoké riziko).Ted jsem se dovedela vysledek, operace bude...

  Dvojčata

  Ahoj maminky, těhulky a snažilky,

  Cca před 14 dny jsem si dělala těhotenské testy (1.jsem nechtěla věřit). Ty vyšli pozitivní...

  tak holky, vim ze je pozde, ale musim vam sem dat odkaz na super video Biggrinhttp://www.youtube.com/watch?v=elMw7t7eBI0 :s: tak co, taky tak dopadnou??

  Dalinko, ahoj, prosím Tě, můžeš mi vysvětlit, co tady ještě děláš? :?

  Holky máte skušenosti některá s odsavačkou mléka?
  Nebo jakou značku jste si vybraly.?

  přeji všem přítomným Wink
  jelikož jsem tu dlouho nbyla tak gratuluji všem Maminkaám k jejim mimískům a přeji jim mnoho štěstí zdraví

  Mimčo s dudlíkem tak dneska začínáme 31týden a krása je nám oboum dobře sice jsem poslední týden nějak více unavená,ale jinak pohoda bez potíží. Malá kope skoro cely den hlavně když ležím na levém boku to máte videt tu roštandu co ve mě provádí. Už se těším až bude venku.

  tak jsem včera zmizela jak pára nad hrncem, ale chtěli jsme k nám dolu pozvat tchána s tchýní a že si sedneme na terasu....a ejhle, tchýně kuli mě nechtěla???!!!

  tak je tady zase pondělíčko,nemám ho ráda.asi si nesu následky z pracovních dnů,a co vy holky jak je??jaký byl víkend??šup šup nějaký drb neníííííí??

  jupíííí, zítra jdu na svůj první ultrazvuk. já už se tak těším. se nemůžu dočkat, tak dám potom vědět, jak jsem dopadla.

  jupíííí, zítra jdu na svůj první ultrazvuk. já už se tak těším. se nemůžu dočkat, tak dám potom vědět, jak jsem dopadla.

  Ahoj holky,tak dnes vstupujeme do 9.měsíce.Už se na porod vyloženě těšim,protože to už chci mít za sebou.Ale že to uteklo.
  Postýlka stojí,kočárek je nachystanej,oblečky naskládané,tak už jen ten drobeček.