že bych přece jen fungovala ? :)

11.01.2009

AHoj holčiny,
tak teplta jde stále nahoru a vypadá to snad na ovulaci :) jsem ráda.Uvidíme zítra.ALe co myslte vy? S přítelem jsme se dohodli,že to zkusíme nějak buď těsně před svadbou a nebo po ní.ABy to ještě nebylo vidět a mola mít krásný šatky a svadbu si užila :)
můj graf : http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=3/userid=64620

myslím si, že to záleží jen na vás. :00:
My jsme se brali v 9.srpna 2008 a od té doby se snažíme. :qu: ale zatím neúspěšně :r:
Taky jsme si říkali, že začneme až po svatbě, protože jsem se chtěla vdávat z lásky a e protože musím, ale dnes na to koukám tak, že jsem se měli začít snažit hned jak jsme se rozhodli, že chceme mimi. Třeba by to bylo jiné, ale samozřejmě taky ne.
Včera jsem dostala MS a musím říci, že po dlouhé době to se mnou nic neudělalo. Samozřejmě mě to mrzí, ale život jde dál a příště určitě nepřijde. Tím chci říci, že záleží opravdu úplně na tobě. Když budete připravovat svatbu a budeš jí připravovat a budeš se zaobírat něčím jiným než je mimi tak je šance, že se zadaří dřív. :qu:

In reply to by tuki

no já jednou už těhotná byla a bylo to hned,ale nevyšlo nám to.Oznámila jsem to příteli loni pár dní před Vánoci.A na Vánoce v 6 tt byl konec :( a to jsme se nějak nesnažily,ten měsíc asi tak 3x a to hned po ms a pak nic. Pak na to nebyly myšlenky.Teď jsme to zkoušeli 2 měsíce,ale nebyla ovulace po antikocnepci,tak jsme to vzdali a řekli si,že to zkusíme až pak.

In reply to by Andisek

Neboj nic, já to furt vidím že ovulka byla! BT neklesla pod cover line (neřeknu ti ji přesně kde leží, ale tam co šla dnes BT tam ještě není, je to nad ní určitě), když se ted bude dál držet přibližně takhle někde, tak je to ok :)

In reply to by Jajusskaa

když tak na to kouká, tak asi ten 9-10.den, ale není to brzo? Mi jde telota vždycky chvíli před ovu nahoru a pak klesne a potom jde nahoru, ale každá to máme jinak. Vydrž ještě pár dní a uvdíš, pokud půjde teplota dolů, tak by měla být ovulka (asi), já to mám rozházené a vždycky, když si myslím, že ovulka proběhla, tak další den teplota klesne.

In reply to by Andisek

no já si myslela,že ráno buud mít hodnš nízkou teplotu ale opak byl pravdou :) uvidím.Ale vím,že tu byla holčina ata měla myslim nějak 10 den cyklu.Ona to má kaýdá jinak. Měla bych radost :) bolelo mě i břicho.
můj minulí cyklus byl anoovulační a dlouhý 52 dní.Měla jsem stres apila kontryhel.Mohlo to být tím?
přikládám minulí graf : http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=2/userid=64620
(nevešel se mi tam celý,2 dny chybí)

In reply to by Kvetuska

No to jsme,já jsem ale o den pozadu. Jinak doufám,že snad začlo fungovat tělíčko,protože furt jsem to měla rozházené všelijak.A pořišlo mi to až divné.Tak jsem začla měřit normální teploměrem i tím a je tam fakt rozdíl :) u tebe to zatím nevypadá na ovulku :( a s tím snažením : nechci být na svadbě kulatá a chci se vdávat z lásky a ne aby si každý myslel,že je to kvůli miminku. A chceme jet ještě na dovču a to bymoc s bříškem nešlo,tak počkáme radši toho půl roku ale kdo ví :)

In reply to by Jajusskaa

Já jsem se taky bála abych fungovala ale po vysazení HA a funguju dobře.V grafíku to na ovulkusice nevypadá ale protože měřím pořádně první měsíc,tak se radši ujisťuji ovu testy a ten jsem si dělala první dnes a jsou tam // a ta druhá zatím slabší ale je tam.Takže se ovu blíží a z toho mám radost.Já se taky budu vdávat 11.července ale s přítelem už chceme aby jsme tam byli 3 :\x: :\x: :\x:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka