Sportovní kočárek

04.12.2008

Ahojky holky. Mohly byste mi některá poradit, jaký koupit sportovní kočárek. Chci lehký, s brzdičkou, tříkolku. Už se pomalu rozhlížím, protože za chvíli mi na hluboký Honzik hodí bobek a možná se mi tam už ani nevejde, takže počítám, že někdy v únoru bych kupovala sportovní, tak si jdu na radu poradu a začnu se rozhlížet.

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by Věroušek

píšou tam, že tam není možná vodorovná poloha, takže není možno dát prcka spát do rovna, to je blbý ne? a píšou,že je vhodný od 8-36 měsíců, tak to se mi zrovna nelíbí :(

Věroušek

In reply to by Pechy

Oni pisou cca 8az 36m. Ale podom dole co dle nich je ok je 6-36m a hlavne deti se maji stejne davat do sportaku az od tech 6ti. A polohovani jsem teda nezkousela kdyz jsem to mela slozene, tak fakt nevim jak hodne to jde dolu :( Ale pisou cca 120°-150° Ale nevim jak to vypada v realu. Ale jinak jsem s nim moc spokojena

In reply to by Věroušek

chtělo, tak to schválně zkus, jak moc to jde naležato. No já bych dávala podle toho, jak bude chtít Honzule, ale nejdřív v 5 měsících a stejně jen naležato, proto se na to ptám. Díky za případné info :)

Věroušek

In reply to by Pechy

No asi te zklamu. Nebyla sranda ten sportak sundat natoz ho jen tak slozit na tu konstrukci, takze to budu zkouset zase az ho budu skladat. Ale kdybys to nekde zjistila, tak dej vedet at vim kdy nejdriv ho ma dat dohromady :s:

In reply to by JituleVo

hodně dobře, ale taky ta cenu. No ještě mám čas, budu asi šetřit, ale jak já to řeknu mužíčkovi. No uvidíme, ještě budu zkoumat, pátrat, ale díky, fakt mě nadchnul :)

nějak to tu dneska vázne, nikdo nepíše...
My sme si pořídili trojkombinaci od Xlandera XA. ALe tam máme čtyřkolku bez brzdy. A ani jsem ho ještě neviděla složený :-) To je rada na nic, co? :-)
A proč chceš zrovna tříkolku a s brzdou?????

In reply to by Pechy

já jsem taky sportovec! Taky starej. A na bruslích umím jezdit i bez brzdy a kočárku :-) Budu jezdit čtyřkolovým Xlanderem bez brzdy! A už se na to moc těším.
Bych se bála, že tříkolku převrátím. A brzdit není potřeba :-)

In reply to by Pechy

když píšeš o těch bruslích, tak jsem si ještě vzpomněla, že mi vychvalovaly prodavačky na sporty TFK a prý je nejvíc stabilní. Taky je pěkný Jané slalom pro, ale dražší

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka