Holky já jsme z toho vykulená...

03.12.2008

..ale šťastná! Ráno jsem si udělala nový test, čárka je pěkně vidět, víc než včera odpoledne. Ještě není vyhráno, ale začínám se pomalu těšit na nový přírůstek! :h:

Obrovská gratulace k miminku :qu: :qu: :qu:
A držím palečky ať je to s dvěma prckama pak všechno v pohodě a žádný velký stres :w:

Tak to moc gratuluju :k: a zároveň smekám klobouk :qu: bude to náročný, ale děti si budou rozumnět a až trochu povyrostou, zabaví se spolu a mamka bude mít víc klidu ;)

Tak to já taky gratuluji....ale upřímně tě obdivuju, máme skoro stejně stará mimča...já bych teď druhé teda rozhodně nezvládla.

In reply to by foxi1

..jo jo, je to mazec:)) Já nečekala, že otěhotním tak rychle, zvlášť, když jsme ještě neměla ani jednou menstruaci! Zvládnout se to bude muset..A to teď už chodím do práce a mám eshop...A babičky za k ruce žádný..

In reply to by Hankitacz

No, já se taky trochu bojím. Už se vidím s kočárem a s druhým mimi v šátku..:)) Tím, že byl Tobík tak hodné miminko asi nejsem tak vyčerpaná a miminko už chtěla, ovšem teprve teď to začíná být to pravé..plazení pocelém bytě, hlídání všeho a bude hůř!:) Ale zvládli to i jiní..Kámoška čeká dvojčata, tak si říkám, že snad je tohle poněkud jednodušší:)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka