Kopání

02.12.2008

Ahoj těhulky,mám dotaz :dance: V kolikátém týdnu jste začaly cítit miminko,pohyby a tak?já jsem dnes 17+0 a zatím cítím jen takové škručení :00: Jak to poprvé vypadalo uvás? :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

:c: Ahoj,tak jsem na tom stejně jako ty.Je to uplně možné.Čekám už druhé dítě.Sestra měla taky žgrundání už v sedmnáctém týdnu.UŽÍVEJ SI TO.PA b :||):

Ahojky, neboj to přijde :///: Já cítila mimíska až od 19.týdne a otýden později už kopanečky cítil i taťka ;)

Ze začátku jakoby bublinky, pak takový slaboučký dloubaneček vícekrát ve stejném místě a hlavně po jídle, když jsem si sedla a byla v klidu.Mimčo totiž ukolébává pohyb.Takže stačilo se nehýbat a poslat mu tam dolů nějakou baštu a hnedka se začalo vrtět.
No a začalo to tak kolem 17tt.No a teďko končím 29tt a to jsou vlny kolikrát jak na fotbalovém stadionu.A ty kopance do močáku nebo do žaludku...fujky ;-)...ale je to milé a opravdu krásný pocit cítit miminko.Myslím, že to nám těhulkám můžou bud.taťkové jen tiše závidět. ;-)
papa a měj se hezky ;-) ;-) ;-)

Ahoj...já jsem 18+1tt a dnes jsem byla v poradně a dr se mě ptala jeslti už cítím nějaké "lechtání":)) O víkendu jsem vždy večer cítila takové popichování a jako by se převracela velká bublina:)) Tak jsem jí to říkala a prý to už bude ono:))) Tak ted po večerech šmíruju,co tam svišt provádí:)) Přeji hezký večer a brzké popichování:))

In reply to by brablik

já pořád šmíruju a nic. Dnes jsem byla taky u DR ale mimiška jsem dnes nevděla.Takže ani nevím jak se tam má když ho necítím.Taky krásny večer a díky :j) :a:

In reply to by Teufi

určitě se má výborně:))Já ho zase vyjímečně viděla,posledně mi ho dr.jen poslouchala přes břicho abych slyšela srdíčko,ale dnes se jukla UZ:)) Tak jestli ti ho taky poslouchala,tak je vše O.K...a brzo ho i ucítíš:)) držím palce :a:

Ahoj, já poprvé cítila takové praskající bublinky v 19+4tt. U prvorodiček je to trošku dýl, tak se neboj, ono to ještě přijde. kamarádka je cítila až ve 21tt.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka