?????????????????????????? | Moje těhotenství.cz

??????????????????????????

Obrázek uživatele kac.kaa

  Jak asi víte, dne 20.6. (23.6.) jsme měli s Filípkem termín porodu. Jenže všechno je jinak. V neděli 11.5. jsem se od rána necítila dobře. Těsně před cestou do Ostravy jsem si změřila teplotu (37) a ignorovala menší zimnici. Jenže když jsme potom dorazili k mamince domů, měla jsem už přes 38. Tak mi mamča uvařila heřmánkový čajík a já jela za tři hodiny domů s teplotou 37,3. Jenže doma před spaním jsem měla 38,5, tak jsem si vzala půlku paralenu a šla spinkat. Ve tři hodiny v noci jsem dostala bolesti do podbříšku…..jakoby vaječníky. Jenže bolesti přicházely nepravidelně a někdy byly menší. Toma jsem v klidu poslala do práce, s tím že to přejde. Trošku jsem se mizítím prospala, ale ve 12 hodin jsem sestře brečela v telefonu od bolesti, tak mi ho zavolaly domů a jely jsme do porodnice.
  V porodnici mě daly na pas, na kterém houby zjistily….kontrakce to nebyly. Doktor na UTZ taky nic nezjistil a málem mě poslal domů. Jenže mi pak praskla voda a byla jsem otevřená na 3cm. Tom jel domů pro věci a já na porodní pokoj. To bylo krátce po 14 hodině. O půl šesté jsem byla stále na 3 cm a bolesti, které na kartiotogramu vůbec nebyly se po čtyřech minutách vyhouply až na co 10 minut. Porod se zastavil….ale bolesti jsem měla pořád. Po desáté nám doktor řekl, že miminku se v děloze nevede dobře a pojedu na císařský řez. Pamatuju si 22:56 kdy jsem jela na sál.
  Filípek se narodil ve 34+2 tt 12.5.2008 ve 23:13 hodin, měl 2310 g a 45 cm.
  Tom za mnou pak přišel na pokoj, že je malý nádherný a že je moc šťastný. To mi pak psal i v jednu hodinu z domu, že je nešťastnější chlap na světě. U porodu byl skvělý….držel mě za ruku a podporoval jak jen mohl.
  Na druhý den v úterý malého převezli na novorozeneckou JIPku z Opavy do Ostravy. Přivezli mi ho sice ukázat, ale protože jsem byla po císařském řezu, nemohla jsem se zvednout, tak jsem ho neviděla. Tom odpoledne přijel, tak jsme se radovali a rozhodl se, že se zajede podívat na malého do Ostravy. V 19hodin přijel znovu za mnou, že je malý na tom špatně. Má virózu a mají strach, že to jeho srdíčko nevydrží. Měl slzy v očích a já ho uklidňovala, že je Fífa velký a že to určitě zvládne. Volal tam o půlnoci a v šest ráno. Jeho stav se nezlepšil ale ani nezhoršil. V deset už jsem tam volala já. Jenže ve 14 hodin už mi paní doktorka řekla, že se stav zhoršil………..Filípek dostal krvácení do plic. Tenhle stav už je natolik vážný, že se s ním máme přijít rozloučit. Tom tam jel Za mnou přišli lékaři, jestli chci tam jet. Já jsem teda volala Tomovi, aby pro mě přijel. To už brečel v telefonu, že je zle. Z nemocnice mě propustili, s tím, že mě přijmou hned v Ostravě. Hned jsme jeli za malým.
  Filípek byl krááááásnýýýý kluk, bohužel půl hodiny poté co jsme přišli zemřel. Brečeli jsme oba dva. Je to strašné dodnes. Syna jsem si pochovala v náručí teprve až zemřel.
  Zůstala jsem v nemocnici až do pondělí, tedy předevčírem, kdy mě pustili jen díky tomu, že měl prcek pohřeb. Já jsem tam nebyla, nikdo mě nechtěl pustit a Tom si to nepřál. Tak jen kvůli němu jsem zůstala doma. Vidět svého muže oblékat se na pohřeb vlastního syna je něco hrozného…..
  S Tomem bojujeme a věříme, že co nejdříve budeme moci mít další miminko. Zítra se tam chystám i já. Pak nás čeká kamenictví a udělat Filípkovi krásný hrobeček. Vám Všem kdo jste to dočetli přeju jen to nejlepší. Miminka přejeme a těšíme se na svoje. Takže hodně zdraví a važte si těch prcků…..je to to nejkrásnější co můžete mít.

  Komentáře

  Obrázek uživatele a.j.a

  Je mi to moc líto , z celého srdce přeji, aby jste měli ci nejdriv miminko a bylo vše v pořádku!!! DRZIM PALCE!!!!

  Obrázek uživatele Macinka2

  :r: :r: :r: bulím a bulím, je to smutný a moc vám přeju aby to na podruhé vyšlo :c:

  Obrázek uživatele LenickaV

  Kačenko,teprva teď čtu tvůj příběh a slzy tečou co tečou valí se.Je to strašná rána a já ani pořádně nevím co napsat!!!Je mi to moc líto!!!
  Drž se holka!!!

  Obrázek uživatele 22paja

  AHOJKY KAČI, ČTU SI TO AŽ TEĎ A NECHCI V TOBĚ VYVOLÁVAT TEN POCIT SEVŘENÍ A ÚZKOSTI.... JEN CHCI ŘÍCT JAKO VŠICHNI , ŽE JE MI TO LÍTO.... ALE TAKÉ SE CHCI ZEPTAT CO JE NOVÉHO .... TŘEBA PRÁVĚ S NOVÝM SMYSLEM ŽIVOTA , KTERÝ BY TI DAL NOVÝ ČLOVÍČEK...
  NIC SE OVŠEM NEMĚNÍ NA TOM , ŽE FILÍPEK BYL A POŘÁD JE VE VAŠEM SRDÍČKU....
  JEN NĚKDY ČLOVĚK POTŘEBUJE , ABY MU NĚKDO ŘEKL TU PROSTOU OTÁZKU: JAK SE MÁŠ??? ( A JE LEHČÍ ODPOVĚDĚT NĚKOMU KOHO NEZNÁŠ A TŘEBA SE I VYPOVÍDAT ) TAK POKUD BUDEŠ CHTÍT BUDU RÁDA , KDYŽ NAPÍŠEŠ.... ZATÍM PAPA PAVLA
  JÁ SAMA DĚTI NEMÁM, SNAŽÍME SE S PŘÍTELEM CCA 5 MĚSÍCŮ , ALE VĚŘÍM ŽE SE NÁM TO BRZO PODAŘÍ. VÍŠ, JAK SI TAK ČTU CO JSI NAPSALA , UVĚDOMUJI SI ,ŽE JE TO OPRAVDU STRAŠLIVEJ DAR PŘIVÉST NA SVĚT ZDRAVÉ A KRÁSNĚ MIMČO , DŘÍV JSEM TO TAK VŮBEC NEVNÍMALA I TO JAK TO VŠECHNO MŮŽE BÝT POMÍJIVÉ , NADRUHOU STRANU, ČLOVĚK I PO ZLÉ ZKUŠENOSTI A KOPANCE OD ŽIVOTA DOSTANE I JEDNU VELKOU ZKUŠENOST... NESMÍ SE VZDÁT .... UŽ SE MOC TĚŠÍM , ŽE MI NAPÍŠEŠ , ŽE ČEKÁTE MRŇOUSKA... Smile Smile DRŽ SE..... VLASTĚ OBA !!!!!

  Obrázek uživatele kac.kaa

  nevím...stýská se mi víc než kdysi. Těšila jsem se na léto a teď nemám nic. Vidím svého partnera a uvědomuju si jakého krásného syna jsme mohli mít. Mám v paměti jeho malý nosík, rty a jazýček. Pamatuju si jak jsem ho hladila na ručičkách a nožičkách. Měli jsme teď mít křtiny místo toho za ním chodíme na hřbitov. Mám teď zlomenou ruku, tak ani to není fajn. Ale o proti bolesti srdce to je maličkost. Měli jsme se teď starat o Filípka a místo toho se Tom stará o mě, vaří, uklízí a myje mi vlasy. Kdo ví kdy se budeme moci pokusit o další mimi, rodila jsem císařem a letos to určitě nebude a kdo ví, jestli nám to půjde hned. Je to někdy hrozné. Brečím když vidím malé děti, protože si moc dobře uvědomuju o co jsme přišli. Těším se na těhotenství a přitom vím, že už ho neprožiju tak uvolněně jako to první, ale se strachem. Přeju, aby se Vám miminko podařilo co nejdříve. Těhotenství je nádherné...a všechno to k tomu patří. A díky, že jsi napsala.

  Obrázek uživatele 22paja

  KAČI,NEBYLA JSEM TEĎ DLOUHO NA NETU , TAK SI ODPOVĚDI ČTU AŽ TEĎ... STEJNĚ TAK JAKO U TEBE , TAK ANI U MNE NEDOKÁŽU POPSAT CO SE V ČLOVĚKU ODEHRÁVÁ ( U MNE KDYŽ SI ČTU CO PROŽÍVÁŠ A U TEBE JAKÉ TO MUSÍ BÝT ) .... ČLOVĚK SI ŘÍKÁ , KDE JE NĚJAKÁ SPRAVEDLNOST, PROČ SE TO TAKHLE STALO , ALE OTÁZKU NÁM NIKDO NEZODPOVÍ , VŽDY ZA NÍ ZŮSTANE OTAZNÍK. TAK TO PROSTĚ JE A SAMA OD SEBE VÍM, ŽE POMÁHÁ ČAS ( KAŽDÝ TI TO JISTĚ ŘÍKÁ ....... NEZAPOMENEŠ NA FILÍPKA, TO NIKDY , ALE NĚJAK SE NAUČÍŠ S TÍM ŽÍT , S VĚDOMÍM , ŽE JE POŘÁD STEBOU) KAČI STRAŠNĚ TI PŘEJI , ABY SE TI MIMI ZNOVU PODAŘILO A ABY BYLO VŠE "TAK JAK MÁ BÝT" ...... TAKY MUSÍM ŘÍCT, ŽE KDYŽ SI TO TAK ČTU , TAK SI MYSLÍM ( I KDYŽ VÁS NEZNÁM ) , ŽE MÁŠ JEDNO VELIKÁNSKÝ ŠTĚSTÍ A TO BYL OKAMŽIK , KDY SE DO TVÉHO ŽIVOTA PŘIDAL TOM .... MYSLÍM , ŽE SE SNAŽÍ TO ZVLÁDNOUT ZA OBA A ODLEHČIT TI JAK JEN UMÍ........JAK SI TAK ČTU CO O NĚM PÍŠEŠ TAK KDYBY MOHL, TAK BY TU BOLEST VZAL VŠECHNU NA SEBE JEN ABY JSI SE NETÁPILA .....
  A JE VDĚČNÝ ZA KAŽDÝ TVŮJ ÚSMĚV....POKUS SE MU HO UKÁZAT KAŽDÝ DEN...S KAŽDÝM TVÝM ÚSMĚVEM BUDE DEN "LEHČÍ" VĚŘ MUSÍŠ TOMU UVĚŘIT.....JSI VELIKÁ DUŠIČKA A TY TO ZVLÁDNEŠ..............A NĚDĚKUJ ŽE JSEM PSALA, KDYBYCH NĚCHTĚLA NENAPÍŠU A ZAJÍMÁ MĚ JAK SE TI VEDE....A I TY NAPIŠ....BUDU ČEKAT.....:) Smile NEZNÁM TĚ, ALE URČITĚ JSI SLUNÍČKO !!!!!! :):) PA PAVLA

  Obrázek uživatele sharane

  Kacenko,
  moc promin, ze skacu do odpovedi pro nekoho jineho, ale nejak sem o to zavadila ocima a precetla si to. Priznam se Ti, ze me Tvoje osobni tragedie tenkrat docela zasahla a obcas si na Tebe vzpomenu - jak se asi mas a hlavne jak se citis a tak ... ale netroufala sem se
  Te na to primo optat - aby to jeste vice nebolelo.
  Clovek si vazne uvedomi jake jsou priority v zivote - az se stane neco podobneho. Je to moc smutne, ale je to tak!!!!!
  A prave proto je nejaka kolegyne z prace na uplne poslednim miste v zebricku priorit.
  Jak uz sem napsala v jinem blogu - preju vam obema co nejdrive male miminecko a hlavne - at vse tentokrate dopadne jako ma!!!!!
  Drz se - myslime na Tebe. Porad.
  SHARANE+LUCINKA Srdce Srdce Srdce

  Obrázek uživatele PETRUSE333

  Lucinko, souhlasím s Tebou....i mě Kačenky a jejího muže tragédie hodně zasáhla a často na Kačku myslím Srdce :k: Srdce :k: Srdce :k: Tak se držte oba a hlavně ať se dáš brzo do kupy amůžete pracovat na miminečku Srdce :k: Srdce

  Obrázek uživatele kac.kaa

  už se těším, až Vám budu moci napsat, že jsme dostali druhou šanci.

  Obrázek uživatele Michaluska

  I já Vám to moc přeju a strašně moc Vám držím pěstičky Smile
  Život k Vám nemůže být na věky krutý...

  Obrázek uživatele Ajka007

  Tak moc bych Vám to přála Srdce Srdce Srdce

  Obrázek uživatele PETRUSE333

  Taky taky z celého srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce Srdce

  Obrázek uživatele kac.kaa

  Ty vidíš Lucinku a víš co pro Tebe znamená. Já měla Filípka dva dny a cítila jsem k němu to samé co Ty, do poslední chvíle jsem věřila, že se z toho dostane, že jsem ho nemohla cítít vyrůstat a hýbat se osm měsíců, abych o něj hned přišla. Můžeš přijít o práci, o majetek, ale to dítě je všechno. Vždyť jsme si to tenkrát psaly, tak víš.

  Obrázek uživatele sharane

  Kaci,
  cim dal vice si uvedomuju jak silna jsi osobnost - kdyz vezmu v potaz, ze to takhle zvladas ... Ja vim - nic jineho nezbyva, ale i tak. Urcite neni pro Tebe lehke koukat na to, jak tu piseme o miminkach a starostech kolem nich. Nicmene ja citim, ze Ty to pres vsechny dosavadni bolesti na dusicce zvladnes. Jsi obdivuhodny clovek a taky mas vedle sebe muze s velkym M, ktery Ti je jiste velikou oporou .... A to je moc dulezite.
  Kolikrat zustava rozum jenom stat, kdyz si uvedomim co vsechno za nepodstatne malickosti se probira se vsi vaznosti na techto strankach. A pak je tu Tvuj pribeh. Pribeh, ktery napsal skutecny zivot. V porovnani s nim jsou vsechny ty nepodstatnosti uplne nicotne a clovek si opravdu srovna priority a uvedomi si, co je a co neni v zivote dulezite....
  Proto vam drzim palecky - jako nikomu jinemu. Doufam, ze se vam vas sen vyplni.
  Dobrou noc a kdybys kdykoliv citila potrebu, tak napis.
  Myslime na Tebe.
  SHARANE+LUCINKA Srdce Srdce Srdce

  Obrázek uživatele Akina

  :r: :r: :r: Upřímnou soustrast.Držte se oba!

  Obrázek uživatele osklive.kacatko2

  Pápá Pápá Pápá ...já nevím co říct..je mi tě hrozně líto..neumím si představit,že by se to stalo mě.přesto,že mi doktorka řekla,že malý se narozdil téměř mrtvý a nevěřili,že se ho podaří oživit..Ještě další den mi nedokázali říct,jestli to zvládne,takže "svým způsobem" vím jak ti je..i když mi měli to ohromný štěstí a Míša svůj boj o život vyhrál....teď když to tu čtu a vidím tu fotečku,hodně mi to ten můj den po porodu připomělo a vím, že teď momentálně nikdo nedokáže říct ani napsat nic,co by mohlo pomoct...Přeju ti, aby jste to s manželem oba zvládli a co nejdřív se těšili na nového drobečka..to je jediná možnost jak tu bolest zmenšit,i když už tu bude nejspíš napořád :r: :r: :r: :r: :r:
  ...kačátko :c:

  Obrázek uživatele eimi

  precetla jsem si to az ted, ani nevim co k tomu napsat. jenom tolik ze je mi to hrozne lito. preju hodne sil, hodne stesti, hodne lasky. vzponika zustane naveky ale cas zahoji vsechny rany.

  Obrázek uživatele eimi

  precetla jsem si to az ted, ani nevim co k tomu napsat. jenom tolik ze je mi to hrozne lito. preju hodne sil, hodne stesti, hodne lasky. vzponika zustane naveky ale cas zahoji vsechny rany.

  Obrázek uživatele maarketa

  moc mně to mrzí co se vam stalo, přeji vám hodně sil

  Obrázek uživatele handulaa

  hrkly mi slzy do očí když jsem to četla , takovej krásnej chlapeček!!!!

  vím že Ti teď asi nic nepomůže, všechny těhulky a maminky Tě určitě chápeme a zároveň si tu bolest neumíme představit..

  nejsem věřící, ale nějaká 3. dimenze určitě existuje (ať v ráji nebo ve vesmíru) a Tvůj andělíček Ti určitě drží pěsti abyste to zvládli

  tak vám moc přeju, až to půjde abyste na tu bolest byli 3 !!! budu na vás myslet-

  Obrázek uživatele sněženka

  Kačko,moc mě mrzí,co se vám stalo. Je mi to opravdu moc líto....Přeji vám hodně štěstíčka do budoucna a brzy krásné zdravé miminko :k:

  Obrázek uživatele luccil

  Kačko,nevím co na to říct.Je to něco hroznýho co jste si s Tomem prožili.
  Držim palečky,ať se brzy radujete z miminka.
  Hodně štěstí,Kačí!!!

  Obrázek uživatele MAKINEK

  Kačenko,je mi to strašně moc líto... :r: :r: posílám ti hodně sil!Buď statečná!!Myslím na vás

  Obrázek uživatele Borůvka

  Kačko, to je něco strašného..pláču..a kdo by tu z nás taky neplakal..moc vám držím pěstí, aby se vám miminečko znovu podařilo! Přeju vám hodně sil do dalších dní, které jistě nejsou lehké!! Nevím co víc říct...

  Obrázek uživatele Monicka

  panebože je mi to líto normalně plaču vžila jsem se do tebe hodně sil vám posílam!!!!!!!

  Stránky

  Jednodenní menstruace

  Dobrý den.před 14dny jsem měla.mensteuaci ktera se opozdila o 5dnu. A ted v pondělní  ze mě  šel  jen tmavě hnědý hlen a pak nic,dnes...

  Bolesti bricha

  Ahoj, 3 dny zpět jsem měla styk s partnerem, prasknul nám kondom. Do 15 hodin jsem si vzala Escapelle. Teď po dvou dnech mám bolesti v...

  Čáp??

  Ahojky holky s přítelem se snažíme o mimi, ale zatím nic. V Pondělí jsem měla plodné dny a samozřejmě bylo tulituli. Od včerejška mě...

  Vyšetření

  Ahoj holky, včera jsem byla v nemocnici 7+1 jsem začala slabě krvácet. Paní doktorka našla mimi 1,7mm ještě bez srdeční akce. Ale říkala...

  pomoc..

  Dobrý den, potřebovala bych nějak pomoct.

  Je mi 16 let a poprvé jsem měla něco se svým přítelem, bohužel jsme nepoužili kondom,...

  Zítra jdu doporadny a tak musím nasbírat trochu sil..tak vše přeju dobrou noc a sladký sny.

  dobrou noc,uz jdu spinkat,preji krasne sny maminkam a mimiskum. Pápá Mimčo s dudlíkem

  Pápá To sem mohla tušit, jakmile malou pochválím, budeme vzhůru, ach jo...

  Dobré ránečko Pápá tak to máme zase počasíčko :sick: mohlo by být zase hezky, pri tomto se nám chce porád spinkat :'zz): Chtela jsem se zeptat kolik vám meril od hlavičky po zadeček plod v 16tt???

  ani jsem netušila, jak vás to všechny chytí ty fotečky a rámečky, ale jsem ráda, že se vám to líbí Wink A jakpak jste se vyspinkali?A jaké je u vás počasí - u nás zase leje a leje a je hnusně, chjo...zase další den doma

  jsem psla kamarádce (dnes už bývalá), protože mi dluží peníze....tak jsem jí psala, ať už mi je konečně vrátí (už mi je dluží přes měsíc), potřebovala minulý měsíc před výplatou a já kráva jsem jí půjčila no a teď to z ní nemůžu dostat.....

  Přeji všem vše nejlepší k svátku :k: a samozřejmě taky sobě Smějící se mimčo

  Ahoj kočky tak tak koukám že jsem tu byla celou noc :ww: a ani nevím co jsme drbali :///: Já vým jsem hrozná pořád se zapomínám odhlašovat, zkusim se polepšit }:) Koukám že jste se včera činili a máte krásný ozdobený fotečky :qu: moc krásné :qu: Jinak tady zase pěkně prší a syn jel dneska se školkou na výlet