8týden...8týden?!

06.12.2016

Tohle je 8. týden třetího těhotenství??? A to to musím do konce ledna v práci tajit... U doktora jde ještě nebyla. Mám dojit až 13.12. což budu už 9týden. Zatím termín dle MS je 22.7.2017. Tak se nemůžu dočkat návštěvy u doktoraaaa

 

8týden...8týden?!

Ahoj, tak to se musím fakt smát, když vidím Tvé bříško jako bych viděla sebe. Při prvním mimi jsem byla do pátého měsíce skoro plochá a teď v 11+2 vypadám jak balón:)) Ještě, že je zima, protože tohle se už nedá utajit :))) hodně štěstí :a: 

Ahoj, jsem na tom úplně stejně :) také třetí těhotenství a začíná to být vidět (nejen bříško, ale i prsa) a taky bych to chtěla v práci utajit do konce ledna *smile* termín mám 29.7., ale asi jako vždy budu přenášet, takže zřejmě budu rodit až v srpnu...nevíš prosím tě jak to tu teď funguje? Byla jsem tu naposledy tak před 6 lety a bylo to úplně jiné, našla jsem tu spoustu kamarádek, co měli TP ve stejný měsíc jako já, ale teď už tu nic takového nevidím...(něco jako seznámek nových těhulek pro daný měsíc)

Ahojky ja to mela stejne jen u druheho tehu hned to zaclo byt videt drzim palce at to tajis co nejdele a pak se pochlub fotkou s utz :-)

Určitě je vše v pořádku. Jít později na gyndu má svoje výhody, aspoň hned vidíš srdíčko a nemusíš se stresovat. Já jsem poprvé šla brzy a ještě jsem mela posunutou ovulaci , doktorka me strasila , ale naštěstí o pár dni později už tam bylo. Hlavni je myslet pozitivne a uživat si těhotenství . :-) 

Mám to stejne...7tt,třetí těhotenství a večer už pěkný pandero,včera si toho všiml už i starší syn ze to vypada jak kdybych tam mela miminko:00: (zatím to neví) a ráno je zas plochy jak přistávací dráha. Holt střeva jsou ted zpomalený a jsme víc nafoukly*smile* 

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka