Gabrielka 17. 4. 2016

24.04.2016

Ahojky tety, tak tedy 17. 4. ve 14:36 s váhou 3110g a 48cm se narodila Gabrielka.Do porodnice jsme jeli na 2x v sobotu večer kontrakce po 10.ti minutách, pak po 5.ti, tak jsme v poledne jeli. Ale otevřená na prst, tak jsme jeli domů (nechtěla jsem tam zůstat). Dojeli jsme domů a kontrakce po 2 minutách a to už jsem řvala na celý barák. Chtěla jsem ještě do sprchy,ale manžel, že jedeme. No a to bylo cca za hoďku a už na 7 cm.Jen teda ta moje děloha : při porodu se mi roztrhla, takže hned jak malou vyndali, hned aro a šup na operační sál. Bála jsem se, že už je neuvidím, ale malá je úžasná. a dále zasílám video, co udělal tatínek.

Dnes je Gabrielce týden a je ťuk ťuk ťuk hodňoučká, nabaští se a buď hned spinká, či se nabaští a je vzhůru do dalšího krmení, ale směje se a dělá ksichtíky. Již se nám 2x otočila ze zad na bříško, jednou v porodnici a jednou doma.

Manžílek udělal pro mě video z fotek, ale sem mi nepůjde dát.

 

Gabrielka 17. 4. 2016
Gabrielka 17. 4. 2016
Gabrielka 17. 4. 2016
Gabrielka 17. 4. 2016
Gabrielka 17. 4. 2016
Gabrielka 17. 4. 2016
Gabrielka 17. 4. 2016
Gabrielka 17. 4. 2016
Gabrielka 17. 4. 2016
Gabrielka 17. 4. 2016

Moc gratuluji k narození malé Gabrielky.. přeji hodně štěstí,zdraví a spokojenosti do života.. Chodila jsem sem nakukovat už jen, abych zjistila, jak pokračujete v těhotenství a kdy vykouknete na svět... :h: :h: :h: 

Ahoj, pokud si na mě ještě vzpomínáš... 

Moc a moc gratuluji k podkladu. Konečně i na Tebe se usmálo štěstí a máš svoje sluníčko u sebe. 

U n s stále nic čekám na zázrak, který zatím nepřichází,  ale naděje umírá poslední. 

Ještě jednou moc a moc gratuluji 

:cc): :cc): 

In reply to by lus11

Kočičko, když se usmálo štěstí i na beznadějný případ jako jsem já, tak věřím, že se usměje na každou dobrou dušičku. Je to boj na dlouhou trať a není to lehká cesta, ale přeji, ať to zvládnete a překážky porazíte levou zadní.

Moc děkuji za přáníčko. Malá je fakt úžasná.

P.s.- většinou s každou co si takto píši, tak pak má miminko.

 

In reply to by fucipe

Děkuji moc za podporu, ale už tak nějak ztrácím naději.... 

V červenci zkusím ještě jednou Františkovy Lázně a pak ivf a nejspíš končím.

Už nemáme ani finance ani sílu.

Ještě jednou hodně moc zdravíčka pro obě a ať Ti princezna dělá samou radost.

Kéž by Tvoje slova byly pravdivá....tak si budeme psát ještě víc ;-)

 

Jeeeee nádherná strašně moc moc moc gratulujeme k nádherné holčičce a je dobře ze uz jste doma spolu uzivejte strašně to leti terce uz jsou 4m a Adri budou 3roky :D

AHOJKY, MOC A MOC GRATULUJI KE KRÁSNÉ GABRIELCE - JE OPRAVDU NÁDHERNÁÁ! A TY JSI PROSÍM TĚ TA KILA DALA KAM?! :one: :€s€:  Vypadáš po porodu náádherně. Ještě jednou moc gratuluju-blahopřeju a přeju maličké jen to nejlepší-hlavně zdraví!

Moc vám gratuluji!! Byly jsme spolu v (ne)očekávání před dvěma lety a moc moc jsem ti přála, aby ti to tenkrát už konečně vyšlo, sice sis musela ještě nějakou tu dobu počkat, ale konečně si k vám Gabrielka našla cestu :) Náš chlapeček je o rok a den starší :) Vybrali jste krásné jméno. Užívej si maličkou, jak jen to jde, hrozně vše letí a za chvíli bude ťapkat :)

Ahoooooj :a: moc moc gratuluji k narození krásné holčičky ;-)  je krásná a celý tatínek :-D přeji zdravíčko a at' vám dělá jen samou radost :-) tak sice se ukázala o den později,než jste si přály,ale už je tady ;-) ještě jednou gratuluji ;-) 

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka