Dvojčátka - jdeme do finále

30.08.2015

Miláčci moji, tak už se nám to krátí. Za chvíli budete venku a já se vás nemůžu dočkat.
Teď v pondělí(35+1)jste mě v noci pěkně postrašili - rozjely se kontrakce a jelo se rodit :-) V porodnici natočili KTG a udělali prohlídku, doktorovi se ve tři ráno naštěstí rodit dvojčátka nechtělo, tak nasadil kapačku hořčíku na rozehnání kontrakcí. Prý buď přejdou nebo ne... přešly :-D Ve středu, když mě propouštěla paní doktorka, která rodila vašeho staršího brášku, tak udělala opravdu důkladný UTZ, kdy zjistila, že Elence se daří v bříšku na jedničku a váží už asi 2700g, zatímco Radeček už přes týden nic nepřibral a váží jen 2200g. A to se paní doktorce moc nelíbí. Proto mě pozvala na další kontrolu, která bude teď ve středu (2.9. - To má váš dědeček Radek 51. narozeniny). Udělá se další UTZ, pořádně vás doktoři přeměří a zkontrolují a pokud Radečku nic moc nepřibereš, tak mi zavedou tabletku na vyvolání porodu. JO !!! Přivedu si vás na svět přirozeně- oba jste hezky porovnaní hlavičkou dolů v poloze podélné, takže žádný z doktorů není proti. Nemůžu se vás dočkat. Jen doufám, že budete mít oba alespoň ty dvě a půl kilečka...vy moje lásky malinkatý. Moc se na vás všichni těšíme... a váš starší bráška Mareček říká, že vás dostane k narozeninkám... ty má mimochodem 3.9. !!!! Pokud to opravdu takhle krásně vyjde, bude to opravdu nádherná náhoda. Miluju vás a každou minutu si představuju, jak vypadáte, jak voníte... už aby to bylo!
Jo a mám ohromnou radost, došli jsme totiž společně až do devátého měsíce !!!! Jsem na vás pyšná, že jste v tom mým těsným domečku vydrželi takhle dlouho :-) :€s€: :€s€: :€s€:

Dvojčátka - jdeme do finále
Dvojčátka - jdeme do finále

Jste krásní, všichni tři  :€s€:  Přeji ať porod proběhne tak, jak si přeješ a především bez komplikací. Mějte se krásně  :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka