Jak pokračujete?

28.08.2015

Ahoj holky.. Jak pokračujete? Co kontrola? Byli jste ted na nějaké? Ja jdu pristi středu a to bych nela byt dle my 10plus3, ale mam nejak strach. Poslední týden mi nic není - prsa me přestaly bolet, bříško nijak zvlášť necítím a splasklo vice. U syna jsem mela asi větší už. Vím ze je brzy na brisko, ale i u syna jsem mela brzy. Hlavně mám takový divný pocit... A doufám a snazim se věřit, ze je to jen pocit a vše je v pořádku.. Co vy? Jak je Vám?

Ahoj holky, ty vedra davala zabrat bylo mi tak spatne, nevedela jsem co delat... ale ted uz je to fajn a muzu konecene neco snist :-)  Byla jsem na screeningu v 11t / 11.8. no ale vysledky budu mit az zitra, protoze ma doktorka jela na dovcu a zastup nema, coz me docela namichlo.. cekat tak dlouho... no tak verim, ze to bude ok.

Tak drzim nam pesti vsem, mejte se a opatrujte se ;-)  

Ahoj, tak to určitě informuj a třeba se dozvíš už pohlaví? Me ho tak u prvního říkal, jsem zvědavá co čekáme. Jinak s únavou stále taky bojuji, ne ze bych už tolik spala, ale vše me nejak mic vycerpava. Tak přeji jen dobre zprávy  :h:

Ahoj, u Petrika me trápily děsně kycle, nosila jsem i ortopedicky pás.. Snad se ti to spravi, a bříško bych rada viděla  :h:, a informace z kontroly ocekavam také  :one: .. To vedro me taky nedělá dobře, jsem dost unavena z něho..

Ahoj, také je to moje druhé trhu. Syn má 5 roků.  :h: . Strach už nemam takový, ten pocit mi docela mizi. Prsa mě opět bolí, ne tolik, ale po ránu stále dost. Bříško mam pocit ze malinko poskočilo tak chci věřit, ze je vše v pořádku a hlavně už se blíží kontrola tak věřím, ze uvidím prcka jak tam plave. Nad tím angelsaudem jsem také přemýšlela - ted je na aukru za necelé 400, tak to je skvělá cena. Ale já si myslím, že me by asi vice uškodil - stále bych se kobtrolovala. Přeji ti krásné tehulkovani.  :dance:

Ahoj. Mě zitra čeká screening, tak doufám, že bude vše v nejlepším pořádku. Minulý týden se miminko krásně mrskalo:) Jsem ve 14tt a v pátek registrace do porodnice. Snad mi zase klapne Podolí. Cítím se dobře, únava už konečně polevuje. Ale odpoledního šlofíka si s malým dávám pořád:)

Ahoj, ja jdu na kontrolu taky ve stredu. Zacala se mi roztahovat panev, takze boli kycel a kostrc. Prsa a bricho me ted taky moc neboli, ale to vedro mi uz zase nedela dobre. Bricho uz neschovam. Preci jenom jsou tam dve, tak si delaji misto. Jsem zvedava na kontrolu, jak vyrostli.

Ahoj, ja jdu na kontrolu taky ve stredu. Zacala se mi roztahovat panev, takze boli kycel a kostrc. Prsa a bricho me ted taky moc neboli, ale to vedro mi uz zase nedela dobre. Bricho uz neschovam. Preci jenom jsou tam dve, tak si delaji misto. Jsem zvedava na kontrolu, jak vyrostli.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka