Dvojčátka 24. týden + 27 týden

04.06.2015

Miláčci moji milovaní,
dneska jsem vás zase viděla na kontrole u doktora... krásně se vám daří a hezky prospíváte... nejvíc mě těší, že se Elenka rozhodla otočit hlavičkou dolů, takže mi svitla naděje na spontánní porod :€s€: Nerada bych o to přišla, chci si vás přivést na svět hezky přirozeně a hned vám být plně k dispozici jako maminka :€s€:
Radeček se v bříšku točí jako holub na báni :-) zatím je na závěry o vašich polohách brzo, ale opravdu doufám, že to spolu dotáhneme aspoň do toho začátku září (do 36. týdne) a půjdete na svět stejnou cestou, jakou jste přišly do bříška :s: :s: :s:
Rozhodla jsem se vysadit magnosolv, bolelo mě z něj břicho a pořád jsem byla jak pátrací balon. Nijak mi to nevadí, sem tam mi ztvrdne pupík, ale nijak často to není. Teď po víkendu se váš taťka vrhne na koupelnu, to bude bince... ale jde to mimo mě .. já se musím šetřit, zkracuje se mi čípek, nijak rychle nebo moc, ale ze 4 cm se zkrátil za dva týdny na 3,3 cm... takže se hodlám hezky šetřit a válet, abych si vás v bříšku hezky dopekla do zlatova :-D

Pozdravuje vás váš velkej bráška Mareček :-) Posílám vám do bříška moc lásky, hezky se tam vyvíjejte a v září se uvidíme, zlatíčka moje :h: :h:
Vaše maminka :€O:

:a: :a: :a: :a:
Pozítří vstoupíme do sedmého měsíce, dětičky moje... Tak vkládám fotečku, kde je krásně vidět, jak rostete :-)
Musela jsem zase začít brát hořčík, protože mi moc tvrdne bříško, ale jinak vše v pořádku :-)

Dvojčátka 24. týden + 27 týden
Dvojčátka 24. týden + 27 týden
Dvojčátka 24. týden + 27 týden

Fakt máš super výrazy obličeje a to růžové tričko je prostě super :one: jsi jako modelka-těhulka :€s€:

tedaaa ty jsi krásná, uplně kveteš!!! výraz tvého obličeje je dokonalý;) 27tt je super!tak koukejte vydržet co nejdéle, odpočívej a bašti magnézko:-)hezky se nám o ty mimča starej :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka