Myčka,myčka,myčka

20.04.2015

Ahojte Ženy,
rozhodla jsem se pořídit myčku,ale už jsem ztěch informací o nich zpitomělá,pročítám vše co se dá,ale pořád si nemůžu vybrat.Chtěla bych vestavnou,máme všechny spotřebiče a líbí se mi,ty schované čudlíky.Synek mamce myčku pořád vypíná :s: :s: Jakou máte doma,a jak jste spokojené,popř.pisněte i typ.Díky moc Lucík :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj. Já po zkušenostech šla do myčky,která má prodlouženou záruku. Nám se skoro po dvou letech u myčky neustále objevoval problém a nešel opravit. Stihli jsme to vrátit do konce záruční doby. Ale kdyby se to stalo o několik měsíců později tak máme smůlu. Opravář byl u nás několikrát ale vše účtoval firmě - a nebyly to malé peníze. Po dvou letech bychom to platili už my. Takže za mne myčku s pětiletou záruční dobou

Ahoj před měsícem jsme si pořídili myčku, zn beko, 60cm vestavěná, čudlíky schované, jsem tak štastná je to moje nejlepší kámoška hned po pračce :D :D Za ty penízky super, vyšla na necelých 7tis a recenze na výbornou...jsem moc spokojená, mám spoustu volného času :)

tak budu za snoba, ale mame Miele, jsem nad miru spokojena. Schovane cupliky, vestavna, siroka a ma suplik na pribory, coz je parada.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky